2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

ayy hakkatten o da bi ilginçmiş yanı benim eltimin düğünü olsa inadıma sık giyinir giderim :):):)

ohoooo ben varyaaa tüm dikkatleri üstüme toplamaya calısırım :))) hahahaha ay cok fenayım ama simdiki eltime yapmazdım o tam bir melek ama yinede güzel olurdum yani :)

canım ya inşallah benimde öyledir. Değilse de yapacak bir şey yok tabii, peki belirtilerin nasıldı? göğüs acısı falan 7-8 haftalarda azalma olmuşmuydu Bu endişe yiyip bitiriyor beni, bir yerlere sığamıyorum zaten 18 ay üstüne 2 kimyasal gebeliğin üstüne oldu, bu sefer keseyi görünce çok umutlanmıştık, bu sefer tamam demiştik inşallah sadece dr hatasıdır inan razıyım şuan...

Çok sağol canım inşallah güzel haberlerle dönerim bir sürü adak adadım bugün için içim kıpır kıpır kasık batmalarım var göğüs acısı hafiflese bile hala var sık sık WC ye gidiyorum bunlar hep umut oluyor. Akşam inşallah mutlu haberler alırım. Buna hem benim hem eşimin hemde deli gibi kardeş bekleyen kuzumun çok ihtiyacı var gerçekten

benim oglan olursa bebeklik sünneti yaptrıcam hemen olsun bitsinde rahat ediyim annem bakar halleder onu :) büyüyünce dayanamam

bende öyle istiyordum, ama benim oğlum öyle bir çirkef çıktı ki.. gece gündüz bağıran bi kuzu.. birde sünnete cesaret edemedik.. ağlamalar bitmeden hareketlendi zaten.. hep kaldı.. 6 yaşında düşünüyorum artık.. ama bebekken yaptıranlar çok memnun. birde eşimin arkadaşı ürolog, o ellemeyin çocuğu büyüyünce yaparız dedi, o öyle diyice eşim cesaret edemedi.. derken oğlan 4 yaşına yaklaştı:)

ohoooo ben varyaaa tüm dikkatleri üstüme toplamaya calısırım :))) hahahaha ay cok fenayım ama simdiki eltime yapmazdım o tam bir melek ama yinede güzel olurdum yani :)
kotu bır sey yapmıs olmuyorsun kı canım sevdıgın ıcın dugunune ozenmıs oluyorsun:):) ne yapcan yanı dogal guzellıgı saklayacak mısın

Allah bağışlasın canım yaptırırsınız ne olacak sankı:)

canım benim bende bebekte kesede görünmüstü testlerim sırasında 7 haftalıkken bana sende kızamıkcık var bu bebek heyet kararıyla alınacak troidin bebegin zeka geriligine anomal olmasına sebep olucak bebek kesesinin yanında kan kesesi var düsücek ama ondan önce heyet kararıyla alınmasına karar verebiliriz bir sürü sacmalık ertesi gün hemen baska doktora gittim ne kızamıkcık var ne kan kesesi troidim biraz yükselmis gebelige baglı olarak hepsi oymuş cok sükür o da düstü zaten gögüs acısıda azalıyor insallah düsündügün gibi degildir benim 8. 9. haftada azalmaya baslamıstı su an hic yok belirtiler bazen bıcak gibi bir anda da kesilebilir sen baska doktora git

seninki doktor değil, felaket tellalıymış.. doğru doktoru bulmak çok önemli işte.

oyyy masallah kuzunaaa :) olsun yaptırırsınız canım zaten öyle diyorlar sanırım 6 yasında daha uygun oluyormus :) benimki aglasada sızlasada o pipi ksilecek hahahha gaddaar anneyim :))

kotu bır sey yapmıs olmuyorsun kı canım sevdıgın ıcın dugunune ozenmıs oluyorsun:):) ne yapcan yanı dogal guzellıgı saklayacak mısın

diiiiiiiil mi ama yani :) Allah vermis hahahahahah ay bunu okuyanlarda ne kendini begenmis dicekler vallahi degil :)

seninki doktor değil, felaket tellalıymış.. doğru doktoru bulmak çok önemli işte.

sorma canım daha neler neler dedi o geceyi nasıl sabah yaptık bilemezsin esim hastaneden cıktı arabaya bindi hüngüür hüngür aglıyor dava acsam yeriydi troidimi bile 31.8 cıkardılar üst sınır 5 diger sabah 8.1 cıktı düsün aradaki korkunc farkı simdi 4.2 ye düstü dahiliyeci ve simdiki kadın dogumcum kızamıkcık olsan su anda tüm vücudunun dökmesi lazımdı hani neden göremiyoruz dedi

Ne kadar sinir bozucu duygularını da kaybediyor bu dr lar kötü haber tellalı sanki, içimi çok rahatlattın çok teşekkür ederim, inşallah bende meleğimle ilgili güzel haberler alabilirim.

canım hangı doktora gıdıyorsun ben yakacık kadın doguma yaptırıcam cok fazla ya tahlıllerımı de oraya yaptırdım ben benım doktorum aslı alay aslı hanım dısarda yaptırmaya bırsey demıyor
Canım benim dr um figen temelli akın direkt elime tutuşturdu kağıdı şu tarihte al randewunu diye en basından beri doktorlugunu begeniyorum ama hastanenin çıkarları doğrultusunda hareket ediyor gibime geldi bu konuda bi sinir olmsdık değil artık bunun randevusununalmuş bulunduk eşimde artık olsun burda dedi ama bundan sonrakileri bnde dısarda yaptırcam

kızlar merhaba 11+2 günlük hamileyim sürekli sol tarafımda bir ağrı var sağ tarafımda kist var ama ole bişey değil sızlıyor birşey batarcasına kasıklarımdan daha aşşağıda sizdede oluyomu böle nedendir acaba

Doktordan ciktim tsh 0.01lerde asiri dusmus hatanin kaynagi eczaci doktorum euthyrox 50mcg vermis eczaci 150mcg vermis yanlis ilac verdi anlayacsginiz doktorum acil kadin doguma git bebeginin durumuna bak dedi dusedebilirdi bu mgla simdi randevudayom bebegimi merak ediyorum bana dua edin o eczaciyada dava acacagim bebegimi tehlikeye attii

oluyor canım benim panik yapma normalmiş:) ben doktoruma sordum herhalde olacak olması normal bebek büyüyor orada dedi gülerek ne yapacaktı böcek kadar mı kalacaktı dedı:):)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…