2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba bir şey soracağım kızlar 10. Haftada iğne batması gibi karnında ağrısı olan varmı benim 3 4 gündür böyle bir ağrım oluyor ara sıra normal mi acaba

benim ailem yanımda aynı şehirdeyiz.gerçi babamı kaybedeli 4 sene oldu..annem ve ablam var aynı şehirdeyiz hatta yakınız bile...eşimin annesi ve babası yok zaten...sadece abileri ve ananesi falan var işte...oyüzden o taraftan sıkıntım yok......

canimmmm hayirlisiyla sunnet dugununu yaparsin insallah..simdiden gecmis.olsunnn..erkek olacak.annesi allah bizede.nasip.eder insallaj oglumuUn sunnet dugununu yapmayi.
elbise durumun ne.oldu canim
amin canım darısı başınıza....dün sadece oğlumunkileri alabildik.yarında kendimiz için çıkalım dedik annemle.çocuk yanımda olunca pek bakamadım kendim için...

kızlar ikili test içinbenimgibi gelgiti olan varmı aklım çok karısık ya çevremde birkaç kişi bize down sendromlu dediler hamileliğim zehir oldu dediler biliyorsunuz kı hassad dönemlerdeyiz kendi kadındoğğumcum lasvegasta şu anda ona yazdım ne olursa olsun doğuracam diyorsan kafanı karıştırma orantısal bir değer dedi ama bana sorarsan yaptır dedi ben kararsızım ya belki sizin sayenizde netleşirim

zaten varya onlarla tartıştıktan sonra hamile kaldım...eğer önce falan olsaydı eminim stresden bebeğe bişey olurdu....düşüncesi bile kötü geliyo insana...
ayy allah korusun canım benim
ha haaa o da mantıklıymıs aslında hepsi bir arada voltran oluştururlar:):)

sen ne yaptın kıyafet ısını canım? damatlıgını da gorursun ins bu arada:):)

Merhaba bir şey soracağım kızlar 10. Haftada iğne batması gibi karnında ağrısı olan varmı benim 3 4 gündür böyle bir ağrım oluyor ara sıra normal mi acaba
canım bende de oluyor olduğu zamanlarda uzanıyorum biraz rahatlıyor doktor normal dedi

Ben yaptırma taraftarıyım canım ne olursa olsun onu yaşıycaksak yaşayalım bence uyqun qörülmüşki böle bi test var benim fikrim bu..

valla canım bu konu cok konusuldu. herkesin ayrı fikri var ama ben yaptırıcam o kadarını söyleyim

canım hangı doktora gıdıyorsun ben yakacık kadın doguma yaptırıcam cok fazla ya tahlıllerımı de oraya yaptırdım ben benım doktorum aslı alay aslı hanım dısarda yaptırmaya bırsey demıyor

Mart anneleri merhaba,
Ben Nisan anneleri grubundayım ama eğer hamileliğim sorunsuz devam ederse muhtemelen Mart annesi olacağım :)
Son regl tarihim 1 Temmuz bugün itibariyle 7+0 hamileyim baştan herşey yolundaydı geçen hafta 5+5 te Vaginal ultrasonda kese 10’25 olarak izlendi 5+0 olarak hesaplandı regl tarihine göre 5 gün geriden geliyordu. 8 gün sonra bugün yapılan Vaginal ultrasonda kese 16 mm ve yolk kese oluşmuş ancak embriyo ve kalp atışı görülmedi , Dr 2-3 sonra bakılıp kürtaj ile sonlandıralım dedi internette 10. Hafta da bile kalp atışının Çıktığı yazılı olduğu tecrübeler var. Kese hala geri görünüyor. 6 haftanın Başında gibi görünüyor. Bu nedenle alınsın denildi ama ben bekleyeceğim. 4gün önce bakılan Bhcg 20.900 çıktı progestan 40 çıktı kan sulandırıcı iğne de kullanıyorum ama bir ağrım ya da kanamam yok, ne önerirsiniz, beklemek durumu böyle şeyler yaşayan var mı lütfen desteğinize çok ihtiyacım var. Böyle şeyler yaşayanlar bilgi verin bana

Sizlere bir şey sormak istiyorum 7+2 oldu bugün bu akşam dr a gideceğim inşallah bu kez kalp atışını ve bebeği görebilirim. Bazı forumları okurken ve yakın çevremde de 3 kişide kız bebeklerin 1-2 hafta geri geldiği daha sonra toparladığı gibi bazı bilgiler aldım. Tabi bu durum beni umutlandırdı, ablam mesela kızı doğana kadar 2 hafta geriden geldi, görümcem 30 haftalık hamile ilk haftalarda 8 haftalıkken dr 6 haftalık demişti dr. geriden geliyor demiş ve bebeği kız olacak 12. haftada toparladı, bir arkadaşımda bebeğin geri olduğunu söylemişti ama ne o zaman ne kadardı hatırlamıyorum üzümüştü baya dr kız olacak sanırım kızlarda böyle olabiliyor demişti ona şimdi bu gebeliği kimseyle paylaşmadık o yüzden soramıyoru oğlumda böyle şeyler yaşamadım hatta tam tersi 10 gün önden gidiyordu 37. hafta da 3750 doğdu o yüzden aklıma acaba soruları takıldı forumlarda da kalp atışını geç duyanların genelde kızı olacağını gördüm hep acaba böyle bir durum yakınlarında yaşayan duyan var mı? Çaresizlik insana umut aratıyor. Birde bazı belirtilerde azalma hissediyorum internette 7. hafta başında gebelik belirtileri azalır diyor. Bulantıya çok takılmıyorum oğlumda da doğru dürüst hiç olmamıştı kusma 1-2 yi geçmedi ama göğüs ağrısı başlarda çok ağrıyordu yaklaşık 4-5 gün önce sanki göğsümdeki acıma hissi azaldı gibi yine var yine uçları belirgin büyük ama acısı daha az sanki sizlerde durum nasıl benim bebeğim beni bırakıyor diye mi böyle şeyler yaşıyorum acaba

Canım valla aslında cok konusmak istemiyorum artık bu konuda yaptırmayacak olanlarda var cünkü ama ben yaptırıcam yani varsa böyle imkan yaptırırım tabikide ne gerekiyorsa hemde herseyi yaptırırım. Burada doktor cok önemli ben 4 doktor degistirdim sonunda iyisini buldum sunu anladımki saglık artık ticarete dökülmüş olmayan seyleri bile varmıs gibi gösterip fazladan test yapıyorlar işte doktor bu noktada cok cok cok cok önemli. Sükürler olsunki kendi doktorum yapacak 2 eylülde.

ben de dün tartıldım tartıya göre kilo almamışım fazla ama karnım şiş duruyor.haklısın gaz olabilir.henüz kaşıntı başlamadı benim karnımda kaşıntım yok.kreme falanda başlamadım henüz.krem için erken bence daha.

canım eğer başka bir dr 'a daha görünme şansın var ise bir görüş istersen. bende geriden geliyorum geç döllenme sebebi ile keseden sonra yolk sac oluştu, bir hafta sonra kalp atışı alındı. bu şekilde durumlar oluşabiliyor. ama en doğrusunu gene dr bilir ne desem boş. en iyi verebileceğim öneri farklı bir bakış açısı olması için dr değiştirmen.

canım bence tek doktorla görüşme bir başa doktorunda görüşünü al bence emin olursun en azından hemde bu arada biraz süre beklemiş de olursun. abımın eşi hamile bebeğe 1 hafta geriden demişlerdi 1.5 ay sonra kontrolde açığı kapatmıştı hemde dediğin gibi cinsiyetine kız dediler. umarım sendeki de öyle bir şeydir canım ama bana sorarsan başka bir doktorun daha fikrini al derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…