2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

sen ne yaptın kıyafet ısını canım? damatlıgını da gorursun ins bu arada:):)
amin canım inşallah.darısı sağlıkla bebeğini kucağına almaya.....bende yarın bakıcam biraz bakalım beğendiğiim bişeyler olursa alırım artık....olmazsa naparım bilmiyorum valla....sünnet annesi olarak kotla tişörtle gidermişim düğüne....gerçi eltim düğünüme öyle geldi ama....

hemen dedikodu hemennn valla canım imkanın varsa kafana göre bir sey de diktirebilirsin senin en güzel anlarından biri ya da internetten kafana uygun bir sey alıp tadilatla bambaşka bir seye donusturebilirsin:):)

Bu nub teorisi var ya canım yukarı bakıyor senin bebisin in. Bence yüzde 90 erkek. Kızlarınki paralel duruyor çünkü. Senin bebisin in bariz dik duruyor:)
Kolan hastanesine gidiyorum bakalım arayıp sorsam söylerler heralde.. :))

başka doktora da görün bencede...ben de de daha önce kese oluştu ama bebeğin kalp atışını falan duymamıştık.daha sonra kanamam başladı zaten kendiliğinden düştü...ama ben tek doktorla yetinmedim imkanımda vardı bikaç tane gittim...

Ben hep erkek dr aradım hamileligimin basından beri :)) Kadınlara güvenemiyorum yani.. Erkek doktorlar bana daha güven veriyor daha rahat hissediyorum herseyi acıkca sorabiliyorum sonucta meslekleri bu :) mesela dün ben akıntım oldugunu söylemeyi unutmustum esime söylemistim unutursam heyecandan hatırlat diye esim söyledi doktora gercektende unuttum mesela esimdeki doktora olan o güveni bile bana yetti.
Kadınlara neden güvenmiyorsun dersen ben zaten evlendikten sonra sık dr kontrolune giden biriydim adet günüm azalmıstı vs vs kadın doktor bana dedi rahim zarın ince tedavisiz hamile kalamazsın dedi sükürler olsun allaha 1 defada hamile kaldım bebek düsünmüyorduk cünkü biz yanlıslıkla olmustu ve hemen hamile kaldım.
Diger örnekse yazmıstım kilolu olan arkadasımın doktoruda kadındı 40 hafta kontrol etti bebegi ondan iyi bilen olabilir mi hic kilosunu boyunu hep takip etti. Normal dogumla gelmedi arkadasımm cok kilolu boyu kısa bebek 4.5 kilo 54 cm bebek cıkamadı arkadasım diyor hissediyorum bebegi cekiyor bebek gelmiyor bırakınca geri karnıma kayıyor. bebegin kafasını vakumla cekmis bebek bir dogdu tööövbe yarabbim tövbe uzaylı kafası gibi uzun yamulmus. Cok sükür sonradan kafası düzeldi

hemen dedikodu hemennn valla canım imkanın varsa kafana göre bir sey de diktirebilirsin senin en güzel anlarından biri ya da internetten kafana uygun bir sey alıp tadilatla bambaşka bir seye donusturebilirsin:):)
ama var ya ben şoka girmiştim....bide kuafördeyiz ve dedimki eltime ne aldın bakalım düğüne dedim o da hiçbişey demezmi...şaka yapıyor zannettimmm.ama değilmişş hatta memleketten geldiği kıyafetle düğünde oynadı...varmı böyle bişey yaaaa.....insanın bi kumaş pantolunu bi gömleği falan olur dimi düğünde giyecek ama benimkinde yokmuş demekki....

canım bu akşam başka bir dr dan randevu aldım, inşallah herşey yolundadır. içimde hem umut hemde umutsuzluk var Rabbim hayırlısını versin inşallah...

Evet bence iyice emin olana kadar zaten bekleyeceğim 10.11. haftaya kadar beklemenin bana bir zararı olmazmış, zaten eğer bozulacaksa bir şekilde ağrı kanama başlarmış. Çok şükür şimdilik ikiside yok ama endişe hat safada bu akşam müjde alırsam size de veririm inşallah...

İnşallah benim hikayem de sizin yengeniz gibi biter kız bebeklerde yazıştıkça epey karşıma çıktımaya başladı bu durum, Rabbime dua ediyorum benim meleğimde nazından geç görünmüş olsun diye bu akşam için dua edin nolur

ayyy güldürdün beni iş yerinde canım allahta seni güldürsün:))

ayy hakkatten o da bi ilginçmiş yanı benim eltimin düğünü olsa inadıma sık giyinir giderim :):):)

Bende ondan korkuyorum kendi doktorum ekimde gelecek ve duzenli dr yok herzaman baska bir dr bakti o yuzden allak bullagim kendi drm burda olsa gozum kapali guvverim ona

hahahah içine sinsin öenmli olan o bende 4 te buldum ki :)

ayyy allah damatlıgınıda göstersin masallah sıra senin elbisede desene

canım benim umutsuzluga kapılma allah hayırlısını nasip etsin hemen baska doktorada git banada neler neler dedi 2. gittigim doktor cok sükür şimdi ikimizde sapasağlamız hepsi yanlıs teshismis basından beri

damatlığınıda görürsünüz inşallah.. ne kadar güzel bişey, darısı bizE:) benim oğlum minik daha

canım bu akşam başka bir dr dan randevu aldım, inşallah herşey yolundadır. içimde hem umut hemde umutsuzluk var Rabbim hayırlısını versin inşallah...

canım benim gönül hep bebeğinin sağlıklı olması yönünde dualar da öyle.. umarım herşey yolunda gider.. ama olumsuz bir sonuç alırsan da lütfen üzülme Allah 'ın taktiri. sonuçtan bizi de haberdar et.. dualarım seninle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…