2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Doktorlar ilaci almamiz icin bize bir kod veriyorlar ve bu kodu eczacilar gorebiliyor ne kadar ilac yazmis dr kac mg vermis ne yazikki gorme sansimiz olmuyor birde eczacinin dikkatsizligine denk gelirseniz vay halinize keske gorebilme ve itiraz edebilme hakkim olsaydi.siz siz olun yuksek dozajli bir ilac aliyorsaniz hamileliginizde lutfen bunu sorgulayin

Doktordan ciktim tsh 0.01lerde asiri dusmus hatanin kaynagi eczaci doktorum euthyrox 50mcg vermis eczaci 150mcg vermis yanlis ilac verdi anlayacsginiz doktorum acil kadin doguma git bebeginin durumuna bak dedi dusedebilirdi bu mgla simdi randevudayom bebegimi merak ediyorum bana dua edin o eczaciyada dava acacagim bebegimi tehlikeye attii
ayy canım benım cıddı olamazsın ınsanların bu dıkkatsızlıklerı benı cıleden cıkarıyor. umarım guzel haberler alırsın tatlım dualarımız senınle

slm kızlar bi kaç gündür giremedim nasılsınız bakalım? buğu ikili test için dr â gittik çok şükür herşey normal dedi ense kalınlığını ölçtü 2 mm çıktı normal değeri kaçtır bilmiyorum ama fikri olan paylaşırsa sevinirim. bebeğinin bütün organlarına tek tek baktı bize gösterdi hatta cinsiyetini bile öğrendik :-) cinsiyetimizi ilk biz söyleyelim minik erkekim yolda geliyor :-)

oluyor canım benim panik yapma normalmiş:) ben doktoruma sordum herhalde olacak olması normal bebek büyüyor orada dedi gülerek ne yapacaktı böcek kadar mı kalacaktı dedı:):)
:) sağda hiçbir şey yok bende öle düşündüm büyüdüğündendir falan heralde dedimde doktora gitmemede bir hafta var merak ettim niye bişey batarcasına bi ağrı var diye :KK43: aman onlar büyüsün ağrı olsun razıyım

Son düzenleme:
slm kızlar bi kaç gündür giremedim nasılsınız bakalım? buğu ikili test için dr â gittik çok şükür herşey normal dedi ense kalınlığını ölçtü 2 mm çıktı normal değeri kaçtır bilmiyorum ama fikri olan paylaşırsa sevinirim. bebeğinin bütün organlarına tek tek baktı bize gösterdi hatta cinsiyetini bile öğrendik :-) cinsiyetimizi ilk biz söyleyelim minik erkekim yolda geliyor :-)

vaavvv net haber alan ilk sensin :) gözün aydınnn.. çok sevindim... ay benim de yarın rand . içim kıpır kıpır :)

Doktordan ciktim tsh 0.01lerde asiri dusmus hatanin kaynagi eczaci doktorum euthyrox 50mcg vermis eczaci 150mcg vermis yanlis ilac verdi anlayacsginiz doktorum acil kadin doguma git bebeginin durumuna bak dedi dusedebilirdi bu mgla simdi randevudayom bebegimi merak ediyorum bana dua edin o eczaciyada dava acacagim bebegimi tehlikeye attii

resmen şaka gibi... umarım herşey yolundadır.. sağlıkta dalgınlık olmaz deli mi bunlar

ay maaşallah size hayırlı olsun cnm oğlun erkenden göstermiş kendisini benim kızımda 12 haftada belli etti kendini yarın iki yaşına gircek zaman çabuk geçiyor valla 12+3 de gidicem bende belli olmaz diye düşünüyorum seninki kaç haftalık şuan

ay maaşallah size hayırlı olsun cnm oğlun erkenden göstermiş kendisini benim kızımda 12 haftada belli etti kendini yarın iki yaşına gircek zaman çabuk geçiyor valla 12+3 de gidicem bende belli olmaz diye düşünüyorum seninki kaç haftalık şuan
bugün tam 12+3 deyiz evet erken ama yavrum belli etti kendini :-)

Bu nub teorisi var ya canım yukarı bakıyor senin bebisin in. Bence yüzde 90 erkek. Kızlarınki paralel duruyor çünkü. Senin bebisin in bariz dik duruyor:)
Kolan hastanesine gidiyorum bakalım arayıp sorsam söylerler heralde.. :))

Söylerler canım fiyat al ..
Ben hiç anlamıyorum o teoriden baktım baktım anlamadım :) bakalım kısmet doktor bi tahminde bulunursa söylerse ilk sana söylicem cinsiyeti bakalım tutucak mı :) çin takvimi falan hep kız .. Benim içime doğan erkek hep zaten de bakalım :)

canım geçmiş olsun inşallah iyidir bebeğin bana doktorum 12. haftaya kadarki tsh dalgalanmaları çok önemli degil demişti önemli olan t3-4 hormonunun düzenli olmasıymış dur hemen panik yapma güzel haberler bekliyoruz sorun yoktur inşallah eczacıya diyecek söz bulamıyorum zaten

Canım gözün aydınn :KK66:Darısı bizlere bizde öğrenip yazalım:KK66:

Canımmm cok gecmiş olsun inşallah Allah korumuştur meleğini iyi haberler al inşallahhh

X