2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

sagol tatlimmm...sende ic canin cektiysee bebisin istiyrodur annesi:KK16: tiryakisi degilim ama gunde 1 bardak icmem gerekir..aliskanlik esimle birlikte..simdi genellikle sutlu nescafe iciyorum hem sut hem kahve normalde sutu icemmem sade sekilde:KK35:
bende sütü sade içemiyorum hele şu dönem hiç içemiyorum içine minnacık kakao ekliyorum onun kokusuyla içmeye çalışıyorum çok ince düşünmüyorum açıkcası doktorcum hamileler hasta deiller ne yemek içmek istiyorsan yap , sadece daha özelsiniz yemek konusunu 12.haftadan sonra konuşalım dedi ohhh bende rahatım valla :)

benim ikinci randevu pazartesi günü canım bakalım nasıl benim minnak :):) vitamin falan verdi mi hiç doktor sana? bana sadece folik asit dedi 12. haftaya kadar sonrasında gerek olursa yazarım dedi pek olacak gibi cıkmadı kan degerlerim ama
bu benim 3.doktor olunca ben epeyce gittim :))canım banada vermedi folikasite devam kan değerlerin iyi dedi ilk gittiğim doktor en başta progestan vermişti o beni bitirdi kendime zor geliyordum hatta gelemiyordum bu doktor hiç bir tehliken yok bırak sadece folikasit dedi işte eylül 5 de tekrar gitcem bakalım belki ozaman verir...planlı bir hamilelik olunca 3 ay önce folikasite başlamıştım hala içiyorum

ben kan ilaci folic asit ve progestan iciyorum.doktor ne iltihabim.varmi diye bakti.ne de test yapti.patlmiss.misirli kadin elimde kalacak:KK62::KK62::KK62:

inş canım yaa biz ne kadar rahatsak bebeklerde o kadar huzurlu oluyor ondan hiiiç olumsuz bir sey dusunmuyorum ben:)
Aynen valla canım ya bende bütün olumsuzluklara kapalıyım annemede qidicem buqün haftasonuda düqün var ohh misss :):anneadayı::KK73:

bendee ictimm cay bardaginda doldurdu esim canim cekti diyeee yoksa icirmiyor eve bile getirmiyor...benim.kucuk kizimda.masallah yasak diye iciyor..:-)

aynen canım bütün iş yerleri aynı sanırım ahhh ahhh ama dediğin gibi bende herkesle mesafeliyimdir çok da memnunum sende takma üzme kendinide bebişide
zaten varya onlarla tartıştıktan sonra hamile kaldım...eğer önce falan olsaydı eminim stresden bebeğe bişey olurdu....düşüncesi bile kötü geliyo insana...

bu benim 3.doktor olunca ben epeyce gittim :))canım banada vermedi folikasite devam kan değerlerin iyi dedi ilk gittiğim doktor en başta progestan vermişti o beni bitirdi kendime zor geliyordum hatta gelemiyordum bu doktor hiç bir tehliken yok bırak sadece folikasit dedi işte eylül 5 de tekrar gitcem bakalım belki ozaman verir...planlı bir hamilelik olunca 3 ay önce folikasite başlamıştım hala içiyorum
anladım canım ben öğrendiğim an başladım folik asite sonra bana hemen doktora gitme büyüsün biraz dediler ilk konrola 6+5 iken gittim. iyi araştırdım doktor buldum başka doktora da gidemem valla strese sokar o beni:):)

benimxe bulatilarim.gecti ama.istahsizlik.var fazla yemek.yiyemiuorum.
.bu arada ben bulgur yedigim.zaman folic asot icmiuorummm cunku bulgurda.bolca folic asit var...2 gunde bir yiyorum.iste:KK49::KK9:

B bsrd canimmm gunlerimiz ayni...ne zaman kontrolun?:KK73:
canım 5 eylül randevum geçen cumartesi gittim çok şükür miniğim gayet iyidi gününden 1 hafta kadar önde gidiyordu şimdi 5 eylül gitces görces....patlamış mısır hahahaha ayy güldürdün beni kuzum sen kendine kesinlikle bir doktor bul bir an önce

zaten varya onlarla tartıştıktan sonra hamile kaldım...eğer önce falan olsaydı eminim stresden bebeğe bişey olurdu....düşüncesi bile kötü geliyo insana...
ayyy allah korusun kuzucum dikkat et kendine salla boşver ben kayınvalidemi falanda sevmem tövbe allah günah yazmasın ama öyle onu bile takmıyorum artık keyfime bakmaya çalışıyorum olduğu kadar ama ailemden uzağım o bana koyuyor :KK43:

canım 5 eylül randevum geçen cumartesi gittim çok şükür miniğim gayet iyidi gününden 1 hafta kadar önde gidiyordu şimdi 5 eylül gitces görces....patlamış mısır hahahaha ayy güldürdün beni kuzum sen kendine kesinlikle bir doktor bul bir an önce
turkiyede doktorum.bayan...cekiniyorum.erkege gitmeye zaten esimde cins bu konuda.gondermezzz.kizkardesim.kadom dogumcuda asistan yanina gidecektim.erkek.diye cekiniyorum.her istedigimi.soramiyorum..ama bu konuda isinde erkek doktor daha iyi farkindayim..ilk gebeligim rahat gecti sadece 35 haftalil doogum yaptim.normal dogumdu..3 saatee sanci dogum olmusti cok sukur..hayirlisi..kizim 8 gun kuvezde kaldi akcigerleri gelismemisti..doktor hatasi istee..cok sukur buyudu ve saglikli..hayirlisiyla.dogururz kizlar anne olmak cok.guzel..allah isteyen herkese nasip etsin:KK54:

anladım canım ben öğrendiğim an başladım folik asite sonra bana hemen doktora gitme büyüsün biraz dediler ilk konrola 6+5 iken gittim. iyi araştırdım doktor buldum başka doktora da gidemem valla strese sokar o beni:):)
sorma bende çok strese girdim hatta eşim artık şöyle yapalım dedi sen hepsine git doğum esnasında hepsini çağıralım el birliği ile doğurturlar die artık dalga geçmeye başlamıştı :)) ama sanırım buldum hala sanırım diyorum yani :KK70:

kızlar dün oğluşumun sünnet kıyafetlerini aldık......ayyyy ben zaten duygusal hemen gözlerim nemlendi duygulandım falan...annem noluyo diyo ben de tık yok.kadın soruyo ama ne diyeceğimi bilemedimm....sonradan anladılar....

erkek doktora gitmem demiyorum...hicte karsi degilimmm.esim istemedigi icin gitmedim...ama.bende cekiniyorum.ne yapayim...:KK53::KK53::KK53::KK22::KK22:

kızlar dün oğluşumun sünnet kıyafetlerini aldık......ayyyy ben zaten duygusal hemen gözlerim nemlendi duygulandım falan...annem noluyo diyo ben de tık yok.kadın soruyo ama ne diyeceğimi bilemedimm....sonradan anladılar....
canimmmm hayirlisiyla sunnet dugununu yaparsin insallah..simdiden gecmis.olsunnn..erkek olacak.annesi:KK60: allah bizede.nasip.eder insallaj oglumuUn sunnet dugununu yapmayi.
elbise durumun ne.oldu canim:KK60:

X