2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

izmir çok sıcakmış. dün geldik artık bizde evdeyiz. bugun konak ta özel hayat hastanesi gördüm. bilginiz var mı. internet sitesine göre baya iyi bir hastane ama hakkında hiç bir şey dymadım ben.
esımın kuzenınn hanımı orda dogum yaptı gecen sene cok memnun oldugunu soyluyordu ama ben pek ıyı duymadım hakkında. eskı bır hataneymıs sanırım. genede sen bılırsın ıyıcene arastır once canım. ben sana uzak olmasa eger medıfemayı tavsıye ederdım ama uzaksın sanırım. egepole bır bak ıstersen

oyy masallah yavrusa masallah

hahaha iste tabiii kimbilir bi daha nerden bulucaz bugünleri hahaha :)

Düsmüstür canım insallah ben ilac kullanmadım kendiliginden düstü cok sükür zaten dr ilaca gerek yok hamilelikten yükselmis demisti benimki de bugün söyledi ayın2sinde önemli bir testimiz var 2li test dedi. Birlikte fikir alısverisi yapalım bakalım aynı seyleri yasıyormuyuz diye :)
Tabiki cok iyi olur ins ikili test sonuclarida guzel cikar bu guzel yolculuga gonul rahatligiyla devam ederiz

sevimli anneler ne çok yazmışınız saatleridr okuya okuya zor bitirdim. biz döndük taitilden bugun illk işim hastanye gitmek oldu gitmeden önce smear vermiştim hem sonuç alayım hem de kontrol olayım dedim. doktor devlette güler yüzlü bir doktor ancak beş saniye sürmemiştir baktı ultasonda hareket ediyor işte dedi ben de gördüm çırpınıyordu artık elimi ayağımı bilmem. 9+2 dedi bana da. bir de iyimmi sağlıklı mı dedim şimdiden bilemem parmaklarını saymadım mesela tek tek dedi. ben sanki onu sordum. şu an için durumunu merak ettim ama klbi atıp hareket ettiğine göre şimdilik iyi demekki bebek.
biliyorsunuz belirtilerim olmadığı için ben de çok endişeli idim ama miniğimi gördüm biraz rahatladım. tekrar ne zaman geleyim diye sormasam birşey söylemecekti 11 12 hafta ikili taramaya gel dedi. ben özel hastane arayışındayım aartık bir dahaki kontrolüme özele giderim sanırım
bu arada folidoce kullanıyorum son on tane kalmış iki üç haftaa sonra yani 12. haftada bıraktırcaklar boşuna yeni kutu almadım. sanki bizim zamanımızda folik sit mi vardı bir seneyi geçgindir kullanıyorum artık bıktım. onun yerine kan ilacı vericekler sanırım ne dersiniz ondan alıp mı kullansam folik asit bitince. unutmazsam yarın aile hekiminde sorcam iinş bi tsh baktıracağım bakalım
hangı devlet hastanesı cnm bu nedemek parmaklarını saymadım ya. sen en ıyısı ozele dewam et tatlım. ben ıkılı testımı felan oldum fakat hala folık asıte dewam edıyorum mesela. dr 7 eylulde gıtcem sanırım o zaman degıstırcek ılaclarımı. eksık tahlıllerım felan warmıs onlarda yapılcak buyuk ıhtımal. dr profosor oldugu ıcın herseyı eksıksız ıstıyor. bende sordum nasıl saglıklımı bebegım dıye atan mınıcık kalbını gosterdı bana. masallahh dedım :) neyse en cok ananın babann nazarı deger derler Allah korusun canım. ben ultrason resmıne bıle bakmıyorum.

Merhaba tatli annelrr tek tek alintilayamadim sayfamizin bebisleri pek tatliii:emir_bebek::nazar::KK200: bunlarda benim pitirciklarim cuma gunu olan kontrolumuzden :nazar::nazar:

Eklentiler

• 20150814_112855.jpg
    20150814_112855.jpg
    64 KB · Görüntüleme: 103
Maşallah harme, post: 42255756, member: 414603"]Merhaba tatli annelrr tek tek alintilayamadim sayfamizin bebisleri pek tatliii:emir_bebek::nazar::KK200: bunlarda benim pitirciklarim cuma gunu olan kontrolumuzden :nazar::nazar:[/QUOTE]
Masallah canim

Merhaba iyi geceler vücudumuzda ki tüyler çok uzuyor mu yaa benim çok çabuk uzuyor.kollarında bile sarı az tüy vardı köyü ve uzun oldular.hormonlar dan diyom ama ilk hamilelikte oğlum da böyle olmamıştı. Başka bi nedeni olabilir mi k. Ayaklarimi bi ay da sncak alirdim simdi bi haftadai
aynen canm bende senın durumundayım. haftada bır bacak kas koltuk altı hepsı cıkıyor. hele gobegımın uzerınde nasıl cıktılar :KK43:

kızlarrr ilk defa güzellik salonunda randevu aldım hiç gitmemiştim bu zaman kadar temizliği evde kendim yapıyordum. ama doğum yaklaşınca en sağlıklısı ağda diyorlar onu da kendim yapmam imkansız ondan başlayım diyorum ama acayip utangacımdır bu konularda siz gidiyor musunuz yaa??
canm ben bu zamana kadar hep guzellık merkezınde aldırdım. hıcte utanılcak bırsey yok ınankı. sonucta karsındakı bayan ve onlar artık bu ıse profesyonel bakıyolar. hemde 10 dk da tertemızsın yanı. hamıle oldugunu soyle ona gore daha nazık dawransın sana. bıraz acıyo ama ınankı ohh dıyosun sonunda :)

kızlar doktorum dondu aksam 5 ten sonra yemek yok dedı gavıscon ve pantpas alın dedı ama almıcam ılac kullanmak ıstemıyorum mınıgımın organlarının gelıstıgı bır donem cunkı napalım artık
tatlım bende kullanıyorum gavıscon kullan gonul rahatlıgıyla bebıse etkı etmıyor ve senı rahatlatıyor. mıde koruyucusunu daha sonra kullanırsın su an erken demıstı sadece. senınn pntpasta mıde koruyucu bıldıgım kadarıyla. kendım reflu hastası oldugum ıcın bılıyorum bende :KK43:

Yok canim 3hafta sonra birşeyler söyleyebilirim simdi söylersem sallamis olurum zaten yüzde elli tutturma sansim var dedi :)) çok merak ediyorum . 3 hafta sonra buradan tasinmis oluruz büyük ihtimalle yeni bi şehirde yeni bi drla gorucem bebeğimi :)
ewet cnm aynen benım dr da aynı seyı soyledı. sımdı sallamıs oluruz dedı

Ciddi misiinnn belli oluyo yanii ayy çok sevindim hayırlı olsuuunn :) o zaman çatlıycam ben yaa:)) maşallahh sağlıklı olmasına sevindim hemen çıkıyor mu sonuçlar

Ense kalinligina baş çevresine genel bir USG ile bakiyor.. bir form dolduruyor ona göre kan aldırıyosun. . Kan sonuçları 4 gün sonra cikiyormus. . Ama doktor USG ile tahmin yürütebiliyo. Kan sonuçları cikincada formla beraber değerlendirecek. .. Allah gönlünüzce göre versin ne diyim..Sağlıklı olsunlar da.. strese ben çok girmistim

X