2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

evet canım bende izmirdeyim.. medifema nerde hiç bilmiyorum orayı. ben bucadayım şifa düşünüyodum ama olumsuz yorumlar duydukça soğudum pek düşünmüyorum
Ayrancilarda canım ben gaziemir de oturuyorum. Şifa Bornova yada gaziemir i düşünüyorum ama çok yoğun onlarda randevu bulamadım egepolu çok ovduler ama bilmiyorum ya

Ayrancilarda canım ben gaziemir de oturuyorum. Şifa Bornova yada gaziemir i düşünüyorum ama çok yoğun onlarda randevu bulamadım egepolu çok ovduler ama bilmiyorum ya
evet bende gitsem şifa gaziemirde nurdan yıldızı düşünüyodum arkadaşım ona gitmiş memnunmuş fakat bi kaç yorum beni soğuttu ve dediğin gibi çok yoğun geçen gün aradığımda ilk boş günü 21 temmuzdu düşün. bucada tınaztepe var orayı da duydum ben egepol ve çınarlıda var birine karar vericem artık şirinyerde özel muayenehanesi olan iki doktor var onları da değerlendiriyorum. ayrancılar çok uzak değil mi canım zor olmuyo mu

bende izmirdeyim kızlar ben ege üniversitesine gideceğim tahliller için. doğuma daha karar vermedeim.

sağol canım :)

Selam taze anneler Sabah lekelenmem var diye yazmıştım keseyi daha görmemiştik demiştim. Doktorumu aradım hemen gel dedi gittim keseyi gördük 8.5 mm kanlanma var etrafında düşük riski dikkat et dedi progestanı sabah akşam alıcam. haftaya gel bebeği oluştuıran hücreleri görelim bayramdan sonra da kalp atışlarını duyalım dedi

Azda olsa rahatlamışsındır hadi gözün aydın inşallah sağlıkla hep beraber alicaz kucağımıza bebelerimizi

inşALLAH akşam bende doktora gidicem Rabbim güzel haberler almayı nasip etsin heyecanlandım

maşallah canım :) bende bugun verdım kan tekrar. 72 saat olmuş olacak merakla bekliyorum canım. ilki 60dı.

bende izmirdeyim kızlar ben ege üniversitesine gideceğim tahliller için. doğuma daha karar vermedeim.
inşallah iyi çıkar canım. gittiğimiz doktorlardaki deneyimlerimizi paylaşalımda değerlendiririz hiç olmazsa diğer doktorları

Slm kizlar
Herkes iyidir ins,gecmisi okuyamadim.Dun aksam anneme geldim.Gelmiskende doktora muayene olayim dedim.Tam sira bana geldi.Doktor dogumhameye gitti.Heyecandan elim ayagim titriyor ya off sansima bakin

2 miiii :) ay ben bi taneye anca bakarım gibime geliyor :) ücretsiz izin almam da zor gibi reziol oluruz walla :) rabbim isteyene ikiz versin benim kuzu tek gelsin :):):)
Aynen valla bende çalışıyorum çok zor olur huni takar gezeriz artık :):)Rabbim herkezin gönlüne göre versın.Saglıklı olsunlarda o yeter

QUOTE="pokahontas, post: 41636870, member: 120883"]Keseyi gören var mı?[/QUOTE]
bende çok heyecanlıyım daha keseyi görmedim.Haftaya salı gidecem kontrole inşallah keseyi görürüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…