2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Selam guzel anne adaylari :KK200:
Ben de Rabb'im nasip ederse Mart annesi olacagim ...
Erken gelmedigi surece tabi :anneadayı:
14 aylik bir oglum var 2. Cocugum olacak ins.
Surpriz yumurtam o benim :anneadayı:
23 yasindayim Ve Istanbul da oturuyorum...
Saglikli bir sekilde kucagimiza almak dilegiyle :nazar::nazar:

inşallah iyi çıkar canım. gittiğimiz doktorlardaki deneyimlerimizi paylaşalımda değerlendiririz hiç olmazsa diğer doktorları
AYNEN CANIM DOKTOR DENEYİMLERİMİZİ PAYLAŞALIM, MESELA BANA FOLİK ASET B12 VERMEDİ DOKTOR ÇÜNKÜ NORMAL SINIRLAR İÇİNDEYMİŞ KAN TAHLİLİNDE ÇIKTI, GEREK YOK İÇME DEDİ. ZATEN HEP GÜNDE 500 GR NOHUT VE KURUYEMİŞ TÜKETİRDİM ÇOCUKLUĞUMDAN BERİ , İŞE YARIYOR DEMEKKİ

Pardon tabi 30 hazirandaki deger....topikdeki degerler olcun olmasin ikiz bekleyenler var...yumurtlama ve dollenme gunune gorede degisir ayricaben internetten bir sayfaya baktim en alt ve ust sinirlara bizimki ortada kaliyor hayirlisi tabi doktor en dogrusunu soyler ama bence panik yapip strese girme bizede sonucunu yaz
merhabalar
dün ilk kontrolümüz vardı kesemizi gördük çok şükür henüz 5 haftalık ve şu an herşey olması gereken gibi dedi dr.15 gün sonra tekrar kontrolüm var inşallah hayırlı haberler veririm yine...hepimiz için hayırlı olsun herşey..

AYNEN CANIM DOKTOR DENEYİMLERİMİZİ PAYLAŞALIM, MESELA BANA FOLİK ASET B12 VERMEDİ DOKTOR ÇÜNKÜ NORMAL SINIRLAR İÇİNDEYMİŞ KAN TAHLİLİNDE ÇIKTI, GEREK YOK İÇME DEDİ. ZATEN HEP GÜNDE 500 GR NOHUT VE KURUYEMİŞ TÜKETİRDİM ÇOCUKLUĞUMDAN BERİ , İŞE YARIYOR DEMEKKİ
oo ne güzel, değerinde çok güzel artmış canım çok sevindim :) nohut derken çerez anlamında mı yoksa bildiğimiz yemeklik mi ona göre bizde takviye alalım bari :KK48:

Kizlar cok sukur kesemizi gorduk.Cok kucuk 4 haftalik falan dedi doktor.Haftaya kalp atisi icin cagirdi.Darisi sizlere ins

:) gözünüz aydın darısı başımıza inşallah...kalp atışı için haftaya erken değil mi acaba merak ettim yoksa benim doktorum mu geç alacak anlamadım ben daha yarın sabah kese görmeye gidicem ondan 2 ya da 3 hafta sonrası kalp atışı dedi

oo ne güzel, değerinde çok güzel artmış canım çok sevindim :) nohut derken çerez anlamında mı yoksa bildiğimiz yemeklik mi ona göre bizde takviye alalım bari :KK48:
ÇEREZLİK BEYAZ NOHUTU ÇOCUKLUĞUMDAN BERİ YERİM EVDEN EKSİK OLMAZ. ASLINDA FOLİK ASİT EKSİKLİĞİ ESKİDEN TÜRKİYEDE GÖRÜLMEZMİŞ ÇÜNKÜ TAHIL TÜKETEN BİR TOPLUM OLDUĞUMUZ İÇİN, TAHILLARDA EKMEK KABUĞUNDA ÇOKMUŞ B VİT VE FOLİK ASİT VB. NORMAL NOHUTUDA YİORUM HAFTADA 2-3. SÜT İÇEMİYORUM AMA ÇOOCUKLÜĞÜMDAN BERİ YOGURT YİORUM, OLUR DEDİ DR. BİR DE EKMEK KABUGU YERİM ÇOCUKLUĞUMDAN BERİ, ÖYLE KİLOLU FALAN DA DEĞİLİM, EKMEĞİN KABUĞUNDA B VİTAMINLERİ VAR. ŞU AN HER GÜN 100 GR BEYAAZ ÇEREZLİK NOHUT 20 ADET BADEM 2 CEVİZ 500 GR YOĞURT 100 GR PEYNİR YİYORUM, EVDEN DE ÇEREZLER EKSİK OLMAZ KURU İNCİR KAYISI VB., BİRDE ET VE SEBZE YEMEĞİ, BABAHLARI 1 GEVREK, ÖGLEN VE AKŞAMLARI AD LERİDE YEMEĞİN SUYUNA BANMAK İÇİN 2ŞER DİLİM EKMEK, HAMİLE KALMADAN ÖNCE DE BÖYLEYDİ CEVİZE YENİ BAŞLADIM SADECE. Bİ ONU SEVMİYRUM YA :KK43:

ÇEREZLİK BEYAZ NOHUTU ÇOCUKLUĞUMDAN BERİ YERİM EVDEN EKSİK OLMAZ. ASLINDA FOLİK ASİT EKSİKLİĞİ ESKİDEN TÜRKİYEDE GÖRÜLMEZMİŞ ÇÜNKÜ TAHIL TÜKETEN BİR TOPLUM OLDUĞUMUZ İÇİN, TAHILLARDA EKMEK KABUĞUNDA ÇOKMUŞ B VİT VE FOLİK ASİT VB. NORMAL NOHUTUDA YİORUM HAFTADA 2-3. SÜT İÇEMİYORUM AMA ÇOOCUKLÜĞÜMDAN BERİ YOGURT YİORUM, OLUR DEDİ DR. BİR DE EKMEK KABUGU YERİM ÇOCUKLUĞUMDAN BERİ, ÖYLE KİLOLU FALAN DA DEĞİLİM, EKMEĞİN KABUĞUNDA B VİTAMINLERİ VAR. ŞU AN HER GÜN 100 GR BEYAAZ ÇEREZLİK NOHUT 20 ADET BADEM 2 CEVİZ 500 GR YOĞURT 100 GR PEYNİR YİYORUM, EVDEN DE ÇEREZLER EKSİK OLMAZ KURU İNCİR KAYISI VB., BİRDE ET VE SEBZE YEMEĞİ, BABAHLARI 1 GEVREK, ÖGLEN VE AKŞAMLARI AD LERİDE YEMEĞİN SUYUNA BANMAK İÇİN 2ŞER DİLİM EKMEK, HAMİLE KALMADAN ÖNCE DE BÖYLEYDİ CEVİZE YENİ BAŞLADIM SADECE. Bİ ONU SEVMİYRUM YA :KK43:
anladım canım bende günde 4-5 ceviz 2-3 tane kuru incir yiyorum bi avuç antep fıstığı günde bir yumurta 2-3 bardak süt, peynir yoğurt filan tüketiyorum :)

selam kızlar bende bugün ilaç yazdırmak için başka bi doktora gıttım gıtmısken bı muayene olıyım dedım karından altrasonla baktı gözükmedi rahımde kalınlasma var dedi ..şuan karından gözükmez dedi..inş. hersey yolundadır

Selam taze anneler:anneadayı: Sabah lekelenmem var diye yazmıştım keseyi daha görmemiştik demiştim. Doktorumu aradım hemen gel dedi gittim keseyi gördük 8.5 mm:anneadayı: kanlanma var etrafında düşük riski dikkat et dedi progestanı sabah akşam alıcam. haftaya gel bebeği oluştuıran hücreleri görelim bayramdan sonra da kalp atışlarını duyalım dedi:emir_bebek:

maşallah cnm gözün aydın keseyı görmüşsün karındanmı baktı vajınalmi doktor..çok dıkkat et kendıne

X