2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

maşallah cnm gözün aydın keseyı görmüşsün karındanmı baktı vajınalmi doktor..çok dıkkat et kendıne
çok teşekkür ederim darısı başınıza:KK49: karından baktı bana sıkışık gel demişti belki de ondan erken gözüktü. Allaha emanet çoğu zaman masa başı iş yapıyorum. Çok sıkıntı yaşarsan rapor veririm dedi.

merhabalar
dün ilk kontrolümüz vardı kesemizi gördük çok şükür henüz 5 haftalık ve şu an herşey olması gereken gibi dedi dr.15 gün sonra tekrar kontrolüm var inşallah hayırlı haberler veririm yine...hepimiz için hayırlı olsun herşey..
Canim bende seni merak etmistim...oh ne guzel hayirla buyusunler insallah guzel haberlerin darisi basimiza bende p.tesi saglik ocaginda yaptirip ondan sonra doktora gidecegim insallah

çok teşekkür ederim darısı başınıza:KK49: karından baktı bana sıkışık gel demişti belki de ondan erken gözüktü. Allaha emanet çoğu zaman masa başı iş yapıyorum. Çok sıkıntı yaşarsan rapor veririm dedi.

amin cnm inşallah..doktorum 14 temmuza randevu verdı bana nasıl gecer 10 gün bilemıyorum..inşllah bı sıkıntı yaşamazsın cnm

herşey iyi hoş güzel hepimiz çok bekledik bebeklerimizi kimimiz tedaviyle kimimiz doğal yolla kiside ilk ayda hamile kaldı muhtemelen allah inşallah sonuna kadar sağlıkla onları kucaklarımıza almayı nasip etsin gün sayan herkesin yardımcısı olsun inşallah nice yeni arkadaşlar eklensin aramıza daaaaaaaaaa listeyi yapınca en yaşlı ben kaldım ayoll :KK43:((

BENDEN yaşlı olamassınız :) yaş 40 muhmetel doğum 05-03-2016

gözün aydın canım karından mı göründü keseniz
Saol cnm
Evet karindan gorundu kese
:) gözünüz aydın darısı başımıza inşallah...kalp atışı için haftaya erken değil mi acaba merak ettim yoksa benim doktorum mu geç alacak anlamadım ben daha yarın sabah kese görmeye gidicem ondan 2 ya da 3 hafta sonrası kalp atışı dedi
Saol cnm
Valla banada erken geldi ama bilmiyorum

Zeynep hn.a mi gittin canim...bende ona gitmeye karar verdim tabi memnun kaldiysan birde haftaya kalp atisi icin erken degilmi...
Yok cnm Zeynep hanima gitmedim.Dun aksam annemlere geldimde burda yakin bir tip merkezi vardi.Oraya gittim simdilik.İlerki zamanlarda Zeynep hanima basliycam ins

Kizlar supheli olan degerim testler tekrarlandi pazartesi sonuclari alcam demistim ya bugun cikmis gittim doktora bu enfeksiyonu 3 ay oncr gecirmisim cmv igg pozitif cmv igm pozitif cmv igg avidite ise yuksek cikti. Cmv igg negatif digeri poz.cikmis olsaydi aldir derdim ama simdi iyi yani kotunun iyisi ddi biraz agladim sevinsem mi uzulsemmi anlayamadim.. allaha emanet insallah iyi olacak ama fikri olan biraz bilgi verebilir mi bana

Ben çalıştığım için çok yazamıyorum. Ama hepsini okuyorum☺Keselerini gören herkese hayırlı olsun. Sıra kalp atışlarında inşallah. Biz dün iki kese gördük karından. Ama doktorum kalp atışı için bayramdan sonra gel dedi geç değil mi kızlar?

Ben çalıştığım için çok yazamıyorum. Ama hepsini okuyorum☺Keselerini gören herkese hayırlı olsun. Sıra kalp atışlarında inşallah. Biz dün iki kese gördük karından. Ama doktorum kalp atışı için bayramdan sonra gel dedi geç değil mi kızlar?
Ben de arefe günü gideceğim. Normali bu herhalde.
Belki senin doktor tatile gidecektir. Ondan bayramdan sonra gel demiştir.

X