2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

63.3 cok iyi boyuna göre, incecik olmussun yani süper. Bende hızlı kilo alıyorum. Ama yemezsemde midem bulanıyor bu sefer midem bulanmasın diye de karbonhidrat tüketiyorum ve meyve.. Bende 58 le hamile kaldım 70 le tamamlasam iyi olacak ama zor gibi simdiden +3 oldu bile

bende 58le hamile kaldım en fazla 70 olsun istiyorum ama bu aylarda bu kadar kilo aldıysam +3 son aylarda düsünemiyorum

erkekte ne düsündünüz canım

öyle ama ismi ile hitap etmek istiyorum adını bilsin :) belki şu tulumlara tablolara isim yazıyorlar ya deneme yapmayı düşünüyorum

Ay dimi insan gördükçe de nasıl hevesleniyor ay artık belli olsun cinsiyeti ya ben çok sabırsızım

bende ögrendigimde eger erkekse ilk isim koskocaman ahsaptan adını yazdırmak olacak :) kıza daha karar vermedikte ondan :) instagramda bir yer gözüme kestirdim oraya yaptıracagım :)

Hahaha bu arada cinsiyetten söz etmisken aklıma geldi benim kayınvalide sagda solda diyormus ki erkek olursa severim. kız olursa sevmem tövbe yarabbim, kız olsunda sevmesin nolurr..

Kızlar bu konu hakkında konuşulmadı sanırım ama aklınızın bir yerinde dursun.
Normal Hayatımızda ve özellikle gebelikte dikkat etmemeniz gereken konuların birkaçından bahsedeyim.

Gebelikte elektromanyetik alanlara dikkat etmeli.
Saç kurutma makinesi,mikro dalga fırın,ütü vb. Ev eşyaları ciddi boyutta elektromanyetik alan oluşturan gereçlerdir.

Bu sebeple mecbur kalmadıkça uzun süre bu gereçlerle temasta bulunmayın.
Işinizi olabildiğince hızlı bitirin.
Tv de yayıyor bunu ama yukarıdaki cihazlarda çok daha yüksek oranda.
Özellikle mikro dalgayı karın hizasında kullanmayın.
Şimdi ilk bebeği olacak anneler birkaç ay sonra yeni Kıyafet alacak bebeklerine.
Onları yıkayıp ütüleyecek.
Bırakın eşiniz veya bir yakınınız ütülesin.
Bebek doğduktan sonra da asla yanında ütü yapmayın.
Saç kurutma makinesini yanında kullanmayın.
Bu bilgiler hayat boyu aklımızın bir kenarında dursun.
Dünya bu kadar mekanikleşmişken biraz olsun kendimizi soyutlamaya çalışalım.

Merhaba ben de mart annesi olucam allah nasip ederse. Beni de listenize ekler misiniz? Son adet tarihim 23 haziran, beklenen doğum tarihi 29 mart. İlk bebeğim. Yaş 28 istanbul da oturuyorum
Hoş geldin canım qözünaydın Allah tamamına erdirsin inşallah..

öyle ama ismi ile hitap etmek istiyorum adını bilsin :) belki şu tulumlara tablolara isim yazıyorlar ya deneme yapmayı düşünüyorum
bende tam karar vermemekle birlikte bir stratejim var eşimin adı A ile benimki B ile başlıyor soyadımız D oyüzden alfabeden çok uzaklaşmadan bir isim arıyorum kız olursa belis die düşündük ama net değil erkek ise çağan

ayyy bende 45 ile hamile kaldım bakalım kaç kilo alcam cumartesi doktora gittim hala 45 im değişiklik yok ama bana göbeğim biraz çıktı gibi geliyor fakat pant. oluyor şimdilik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…