2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

azerikizi91 canim ben progestana devam ediyorum ve mide bulantisi bas dönmesi de hala devam ediyor bu perşembe kontrolüm var bakalim dr birak derse çok sevinecegim gerçekten..

Günaydın kızlar cinsiyetini çok merak ediyoruz ailecek önemli olan sağlıklı olsun tabi ama merak işte

inşaAllah canım tabiki sağlıklı olsunlar ama isimle hitap etmek istiyorum ben miniğime ve inan bulunmuyor bebişne yakıştıramıyorsun hiçbirini

Bizim isimler evlendiğimiz günden itibaren hazır

nedir bnedir bize de fikir olsun ?

biz kız olursa elif düşünüyoruz ama kesin değil tabiiki. erkek olursada, ömer, yiğit, alp bir sürü seçeneğim var:)

ay isim yok sanki kaç gündür bakıyorum ama yok

ay baktım ama tutmaz sanırım ne zaman gebe kaldıgımı bılmıyorum ya 30-31 mayıs ya haziran eee bırı kız bırı erkek cıkıyor rusta da eşimin doğum tarihi net değil :) oyyy oyyy aynen ismiyle hitap etmek ufak ufak bırseyler almak istiyorum

moon2887 canim bizim erkek olursa isim hazir kiza karar veremedik

nedir nedir ? bize de fikir olsun

doktorum bana bu hap bas donmesi yapacagi icin istersrn yatmadan once kullan dedi oyle yapiyorum o yuzden hic rahatsizlik vermiyor hatta bulantilarim bu hafta kesildi gibi
Hmm ben sabah aksam kullaniyorum canim...200 mg.
Sabahki tum gunumu maafetmeye yetiyor sanki...

azerikizi91 canim ben progestana devam ediyorum ve mide bulantisi bas dönmesi de hala devam ediyor bu perşembe kontrolüm var bakalim dr birak derse çok sevinecegim gerçekten..
Bu hafta ben de gidecegim canim...
Ins. En kisa zamanda kurtuluruz bu haplardan...
Yan etkileri bi hayli fazla cunku :-(

12+3 yada 4 gunlukken gidecegim doktora bacilar...
Acaba doktorum cinsiyet hakkinda birsey soyler mi ki ? :)
Ins. Saglikli birde kizim olurda daha da cocuk dusunmem...
Buda erkek olursa 6-7 sene sonra 30 yasimda bir kiz denemesi yapabilirim

sağol canım bu açıklayıcı cevabın icin
İnş hepimiz ultrasonda minikleri sağlıkla görürüz o zaman. Ben de ters gitse bir belirti verir belki diyordum ama artik ultrasonu bekleyeceğiz sabırla ben de bütün gün kendimi dinliyorum zaten pek.belirtim olamadı olan da bitti.gibi oldu allah ne yazdı ise artik ne yaparsak değiştirebileceğiz bu yuzden haklisin kafaya takmamak lazim

Kizlar ya eşinize uyuz olan varmı ? Yada görmeye tahmin edemeyen? Bana adam ne derse tuhaf geliyor ve aglamaya başlıyorum. . Sonra konusmuyoruz
Eşime uyuz olmuyorum da benim de hamilelikten kaynaklanan tuhafliklarim var mesela müzik dinlerken midem bulaniyo. Bi de baskasinin yemek yeme sekli midemi bulandiriyo

kızlar sizinde belirtileriniz azaldı mı? benim gögüs ağrımda minimumda
Benim göğüs aqrımda azaldı sanki ilk başta daha dolqundu o dolgunluquda azaldı sadece dokunca aqrıo bide uçları cok koyu acıo okadar anlamadım niye...

Selam kızlar aranıza yeni katıldım gebeliğimin 9. haftasındayım. Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah hepimize. Sıkıntılarınız neler bu haftalar bende kasık ağrıları kramları oluyor baya bir de sanırım sağ tarafta orada yeri belli olan bir batma oluyo hareket edince.

kızlar sizinde belirtileriniz azaldı mı? benim gögüs ağrımda minimumda
benim göğüs ağrım fena çok dolgun üstüne yatamıyorum aslında üstüne yatamamam iyi oluyor yoksa kendmi kaptırıp yüzüstü yatıyorum ee oda miniğime zarar göğüs ağrısından uyanıp normale dönüyorum :)

Gözün aydın darısı cinsiyet öğrenmeye sırada o var şimdi

kızlar yaa tatildeydim bir haftadır döndüm işe gelirken pantolonlarımdan birini giydim acayip sıkıyormuş gibi hissediyorum sizde de varmı böyle yaa daha erken gibi geldi bana ama doğuma kadar duba gibi olucam anlaşılan

Vala kız olursa Berfin, erkek olursa Çınar Ali düşünüyoruz. Ali aynı zamanda eşimin de ismi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…