2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Hahaha bu arada cinsiyetten söz etmisken aklıma geldi benim kayınvalide sagda solda diyormus ki erkek olursa severim. kız olursa sevmem tövbe yarabbim, kız olsunda sevmesin nolurr..

tipik kaynanana, bu mutlu haberde cinslik yapabiliyolar. inşallah kızın olurda sende izlersin:)

ciddi olamazsın yaa kız olursa sevdirme bence zaten böyle düşünüyorsa:p:):)

Zaten kendisiyle görüsmemeyi planlıyorum cok sanslıyım ki uzakta.. 2.doktorum yanlıs teshis koymustu alınılması gerekli yada düsecek demisti o zamanda tesadüfen İstanbuldaydı ve resmen düssün yada alınsın diye dört gözle bekledi. Esim ve esimin teyzeside sahit oldu. Kızda olsa erkekte sevdirmeyi düsünmüyorum olurda gelirse kucagına vs alırsa bir bahaneyle almayı planlıyorum ondan.

12. haftada büyük ihtimalle erkek demişti doktorumuz oğlum da:) doktorun işine gelirse söyleyebilir bişeyler .. bebişte gösterirse tabii. benimde 1 oğlum var kız olmasını istiyorum ama bakalım.. dediğiniz takvimler hep oğlanı gösteriyor... sağlıkla gelsinde. benim yaş 32 zaten bir deneme daha yapma heralde. çalışan bi anneyim zaten 2 bile çok bana:)
aynı kaderi paylaşıyoruz canım.benimde 1 oğluşum var ve bi kızım olsun çok istiyorum ama öncelik herzaman sağlıklı olmasından yana tabiki......bende çalışıyorum ve bakım açısından ikinci bile zor geliyo ama oğluşum çok istiyo kardeş...inşallah sağlıkla kucağımıza alırız...

aynı kaderi paylaşıyoruz canım.benimde 1 oğluşum var ve bi kızım olsun çok istiyorum ama öncelik herzaman sağlıklı olmasından yana tabiki......bende çalışıyorum ve bakım açısından ikinci bile zor geliyo ama oğluşum çok istiyo kardeş...inşallah sağlıkla kucağımıza alırız...

senin oğluş biraz daha büyük o zaman.. benimki pek farkında değil.. sorarsanda istemiyorum ben kardeş, sakın bu eve bebek getirmeyin diyor.. zor günler beni bekliyor:)

Ay dimi insan gördükçe de nasıl hevesleniyor ay artık belli olsun cinsiyeti ya ben çok sabırsızım :KK70:

Aynen ben dün FF tekstilin bazı ürünlerine baktım böyle bir sey olamaz mınnacıklar ve cok guzellerdı fıyatlarıda makuldu bence cıtcıtlı badıler 5li uzun kollu 40TL di ki LCW bile ikili 20 TL bakmanı tavsıye ederım hem kalıtelı yurtdısından gelıyor hemde uygun sayılır

bende ögrendigimde eger erkekse ilk isim koskocaman ahsaptan adını yazdırmak olacak :) kıza daha karar vermedikte ondan :) instagramda bir yer gözüme kestirdim oraya yaptıracagım :)

hesabın adı ne bende bakabılır mıyım ?
İstanbuldan olanlar var mı acaba :KK200:

ben :) Anadolu yakasındayım

hayırlı sağlıklı olsun hepimizin bebişleri öncelikle ben de baktım çin ve rusa çok inandığımdan degil öyle meraktan ikisi de erkek diyor ben de öyle hissediyorum ama sağlıklı hayırlı olsun önemli olan o :KK66:
inş bakalım bende baktım ikiside erkek diyor bEn ve eşim ikimizde erkek hissediyoruz bakalım ne çıkacak ama herşeyden önemlisi sağlık sıhhatler gelsinler aramiza

Aynen ben dün FF tekstilin bazı ürünlerine baktım böyle bir sey olamaz mınnacıklar ve cok guzellerdı fıyatlarıda makuldu bence cıtcıtlı badıler 5li uzun kollu 40TL di ki LCW bile ikili 20 TL bakmanı tavsıye ederım hem kalıtelı yurtdısından gelıyor hemde uygun sayılır

Ben avrupa yakasindayim :)

Mrb kızlar ben de mart annesi olacağım inşaallah.Antalya da bana iyi bir doktor tavsiyesi olan var mı acaba sürekli kontrollerimi yaptırıp doğumu da kendisinde yapabileceğim.

agacislertasarım

Ben 1 eylül için aldım bakalım hayırlısı İnşallah hepimiz güzel haberlerle geliriz...

ayy bizim evlilik yıldönümünde :) insallah güzel haberler alırsın

Ben avrupa yakasindayim :)

bendee :)

Bizim Ankara'da bi market var orda da bebek kıyafetleri falan çok uygun. Ben de ordan alıcam kıyafet tarzı şeyleri.

X