2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

benim göğüs ağrım fena çok dolgun üstüne yatamıyorum aslında üstüne yatamamam iyi oluyor yoksa kendmi kaptırıp yüzüstü yatıyorum ee oda miniğime zarar göğüs ağrısından uyanıp normale dönüyorum :)
Ben uykuda kendimi kaybediyorum çok deli deli yarıyorum şekilden sekile hem tuz üstü hem sırt ustu yuz ustu yatınca diz8mi göğsüme kadar cekiyorum iste o hareket sıkıştırıyor olBilir ama farketmeden yapıyorum inş zarar vermeyiz

Ben uykuda kendimi kaybediyorum çok deli deli yarıyorum şekilden sekile hem tuz üstü hem sırt ustu yuz ustu yatınca diz8mi göğsüme kadar cekiyorum iste o hareket sıkıştırıyor olBilir ama farketmeden yapıyorum inş zarar vermeyiz
inşallah canım yaa bende fenayım ama farkında değiliz ki ben uykuda kendimden geçiyorum uyku olsun bana yeter şu sıralar allahım korusun miniklerimizi

kızlar yaa tatildeydim bir haftadır döndüm işe gelirken pantolonlarımdan birini giydim acayip sıkıyormuş gibi hissediyorum sizde de varmı böyle yaa daha erken gibi geldi bana ama:KK43::KK43: doğuma kadar duba gibi olucam anlaşılan
Bende de var giymiyorum dar pantolonlarımı birde gün icerisinden aksama kadar koskocaman oluyor karnım ve ben ilk ögrendigimizden itibaren her hafta göbegimi cektim gercekten cok fark var herkes senin iç karnın küçük anlasıldı diyor.

Bende de var giymiyorum dar pantolonlarımı birde gün icerisinden aksama kadar koskocaman oluyor karnım ve ben ilk ögrendigimizden itibaren her hafta göbegimi cektim gercekten cok fark var herkes senin iç karnın küçük anlasıldı diyor.
Olabilir canım sen zayıftır baya

moon2887 moon2887 Canım erkek olursa Ateş olacak nasipse.. Eşimin tek istedigi isim bizde karar verdik erkek için başka isim aramıyoruz. Kız olursa ben karar verecegim.

bu gidisle dogumdan sonra zayıflık kalmayacak :)) göbek önden önden gidiyor hahaha :) bu arada bir arastırmaya göre kilolu anneler daha az kilo alıyormus hamileliklerinde zayıflar ise daha cok ne kadar dogru bilmiyorum hic
Ben 44 ile hamile kalmistim canim...
13 kilo almistim 35 haftada dogumum oldu...
Erken olmasaydi bir 5 daha alirdim son haftalarda cok almaya baslamistim cunku...
Simdikinde ise 45 ile kaldim bakalim bundaki hedefim 20 kilo ...
Bana da kalmasini istiyorum cunku :-)

Ben 44 ile hamile kalmistim canim...
13 kilo almistim 35 haftada dogumum oldu...
Erken olmasaydi bir 5 daha alirdim son haftalarda cok almaya baslamistim cunku...
Simdikinde ise 45 ile kaldim bakalim bundaki hedefim 20 kilo ...
Bana da kalmasini istiyorum cunku :-)

Sen minyonsun o zaman cok sanslısın :) istesende kilo alamıyorsun degil mi.. :) ben öyle degilim uzun boyluyum zayıfım ama genetiksel olarak iri bir ailem var anne tarafımda baba tarafımda dikkat etmesem bende iri olurum cok kilo alırsam vermekte zorlanırım kesin cünkü bünyem o kadar müsait ki kilo almaya.. ama ilk zamanlardaki gibi kiloyu önemsemiyorum bebegim iyi olsun yeter.

Sen minyonsun o zaman cok sanslısın :) istesende kilo alamıyorsun degil mi.. :) ben öyle degilim uzun boyluyum zayıfım ama genetiksel olarak iri bir ailem var anne tarafımda baba tarafımda dikkat etmesem bende iri olurum cok kilo alırsam vermekte zorlanırım kesin cünkü bünyem o kadar müsait ki kilo almaya.. ama ilk zamanlardaki gibi kiloyu önemsemiyorum bebegim iyi olsun yeter.
Heh aynı beni tarif etmişsin canım :KK48: Boyum 1,78 oğlumda çooookk kilo aldım,100 kilo doğuma gittim.Sonra sağlıklı yaşam listeleriyle 63,3e kadar düşebilmeyi başarmıştım ki hamile kaldım:oops:Ve hızla kilo almaya başladım tekrar.O yüzden şimdi bu hafta itibari ile sağlıklı yaşam listelerime geri dönüyorum.

12+3 yada 4 gunlukken gidecegim doktora bacilar...
Acaba doktorum cinsiyet hakkinda birsey soyler mi ki ? :)
Ins. Saglikli birde kizim olurda daha da cocuk dusunmem...
Buda erkek olursa 6-7 sene sonra 30 yasimda bir kiz denemesi yapabilirim :-)

12. haftada büyük ihtimalle erkek demişti doktorumuz oğlum da:) doktorun işine gelirse söyleyebilir bişeyler .. bebişte gösterirse tabii. benimde 1 oğlum var kız olmasını istiyorum ama bakalım.. dediğiniz takvimler hep oğlanı gösteriyor... sağlıkla gelsinde. benim yaş 32 zaten bir deneme daha yapma heralde. çalışan bi anneyim zaten 2 bile çok bana:)

bu gidisle dogumdan sonra zayıflık kalmayacak :)) göbek önden önden gidiyor hahaha :) bu arada bir arastırmaya göre kilolu anneler daha az kilo alıyormus hamileliklerinde zayıflar ise daha cok ne kadar dogru bilmiyorum hic

Kızımda 50ike kalmıştım hamile 68.50 ile bitirdim doğumdan 2ay sonra 52 ye düştüm çok rahat verdim
Umarım yine veririm şimdide sanırım 57ile kaldım şuan 59um yine çok kilo almaktan korkuyorum çünkü bu sefer hamile kalmadan önceki kilom fazla

BurArada aşermelere karşı aşeriyorum.net varmış aklınızda Kalsın bulamadığınız meyveyi orada bulursunuz belki

Benim göğüs aqrımda azaldı sanki ilk başta daha dolqundu o dolgunluquda azaldı sadece dokunca aqrıo bide uçları cok koyu acıo okadar anlamadım niye...

benimde ilk günkü şişlik yok dokununca acıyor bazı günler fazla acısı bazen cok az anlamadım gitti sanırım son aylarda da ilk zaman gibi olacakmıs acı cogalacak genelde 2.dönem rahat gecermiş

Vala kız olursa Berfin, erkek olursa Çınar Ali düşünüyoruz. Ali aynı zamanda eşimin de ismi

bende eşimin adını koymayı düşünüyorum bir de mirza ismi hoşumuza gitti erkekte tamamız ama kız yok deli olucam

moon2887 moon2887 Canım erkek olursa Ateş olacak nasipse.. Eşimin tek istedigi isim bizde karar verdik erkek için başka isim aramıyoruz. Kız olursa ben karar verecegim.

bende kızda kararsızım canım

benimde ilk günkü şişlik yok dokununca acıyor bazı günler fazla acısı bazen cok az anlamadım gitti sanırım son aylarda da ilk zaman gibi olacakmıs acı cogalacak genelde 2.dönem rahat gecermiş

bende eşimin adını koymayı düşünüyorum bir de mirza ismi hoşumuza gitti erkekte tamamız ama kız yok deli olucam

bende kızda kararsızım canım
Vala düşünecek çok zaman var bakarsın benim de fikrim değişir :110:

benimde yok sanırım yada sabah çok küçük şişlik varken akşama doğru 6 aylık oluyorum ve içime bile çekemiyorum düşün

X