2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

amin canım inşallah sağlıklı olsunlar yeter ama allah biliyor ya bende kız istiyorum annem hep derki herkesin bir kız evladı olmalı ben annemle arkadaş gibiyim gerçi şimdi gurbetteyim :KK43: oyüzden banada arkadaş gelsin istiyorum
kesinlikle katılıyorum canım benim annemde aynısını söyler kız evladı olmalı bir insanın diye Allah hepimize hakkımızda hayırlısını nasip etsin inş:)

çok saol canım yaa son dakika belli oldu annemin gideceği ne alınması lazım tam da bilmiyorum daha önce etrafıma da hiç dikkat etmemişim:)

Ne kadar kalıcak orda canım, hemen araştırma yap netten yükte hafif pahada ağır şeylerden aldır bence daha uygun olur fiyatı :)

kesinlikle katılıyorum canım benim annemde aynısını söyler kız evladı olmalı bir insanın diye Allah hepimize hakkımızda hayırlısını nasip etsin inş:)

Bende kızım olmasını çok istiyorum, oğlumu kaybettiğim içinde içimde burukluk var yerini doldurmak için değil ama en azından ufak bi avuntu için çok istiyorum şimdi veya ilerde bir gün oğlumun olmasını ..

Ne kadar kalıcak orda canım, hemen araştırma yap netten yükte hafif pahada ağır şeylerden aldır bence daha uygun olur fiyatı :)
hem fiyatı daha uygun oluyor canım hemde daha kaliteli yani söyle ki ünlü bir krem markası var yurtdısından alıyorum hem çok iyi çok kaliteli bir kere türkiyeden aldım aynı ürün yanı marka türkiyedeki fabrikadan satışa sunuluyor rezildi gerçekten paketin üzerini oluyunca zararlı maddeler olduğunu gördüm

Bende kızım olmasını çok istiyorum, oğlumu kaybettiğim içinde içimde burukluk var yerini doldurmak için değil ama en azından ufak bi avuntu için çok istiyorum şimdi veya ilerde bir gün oğlumun olmasını ..
Allah sana hem kız hemde erkek evlad nasip etsin canım çok sıkıntı cekmişsin Allah büyüktür.

Gunaydin kizlar ♥♥♥
Progestan kullanan bacilarim bulantilariz ne durumda...
Dun sabah icmedim bulanti hapi attim ve sadece bir kere midem bulandi o kadar...
Progestani kullandigimda ise 24 saat surekli bulaniyor...

Nefes almamda bile :KK43:
Sizlerde durum nasil ?
doktorum bana bu hap bas donmesi yapacagi icin istersrn yatmadan once kullan dedi oyle yapiyorum o yuzden hic rahatsizlik vermiyor hatta bulantilarim bu hafta kesildi gibi

bir şey almayı değil de bebeğim bebiş demekten sıkıldım artık adımı söylemek istiyoruz. birde merak ediyorum sağlıklı mi diye beslenmeme bulantılardan pek dikkat edemedim acaba geri kaldı mi diye endiseleniyorum. cinsiyet eşimin de benim de ailemizde hep torunlar kız bakalım bi değişiklik olacak mi erkek bebeği bulduk mu? eşimin ailesi daha hiç arayıp nasılsın nasıl gidiyor diye bile sormadaklarindan birazda inat var içimde :-) hiç baktın mi cin ve rus takvimine gerçi onlarda ne kadar doğru bilmiyorum ama :-)
varmı arkadaşlar benim gibi cin ve rus takvimini inceleyen ve bilgisi olan
hayırlı sağlıklı olsun hepimizin bebişleri öncelikle ben de baktım çin ve rusa çok inandığımdan degil öyle meraktan ikisi de erkek diyor ben de öyle hissediyorum ama sağlıklı hayırlı olsun önemli olan o :KK66:

Allah sana hem kız hemde erkek evlad nasip etsin canım çok sıkıntı cekmişsin Allah büyüktür.

Sağol tatlım, hepimize bütün isteyene versin .. Hep bir kaç tane çocuğum olmasını istiyorum zaten ama şimdi diyorum ki Allah bana 1 tane bağışlasın sonra hiç olmayanlara da versin tattırsın bu duyguları ..

hem fiyatı daha uygun oluyor canım hemde daha kaliteli yani söyle ki ünlü bir krem markası var yurtdısından alıyorum hem çok iyi çok kaliteli bir kere türkiyeden aldım aynı ürün yanı marka türkiyedeki fabrikadan satışa sunuluyor rezildi gerçekten paketin üzerini oluyunca zararlı maddeler olduğunu gördüm

Al tabi canım ne güzel böyle imkanın var, inanırım valla türkiyeye gelene kadar o ürünlere bişeyler oluyor zaten .. Üstüne fazla para veriyoruz birde

Kızlar Ocak topiğine biraz göz attım genelinin cinsiyeti erkekmiş. Bakalım bizim topikte neler olacak çok heyecanlıyım zaman geçmiyor :KK12:

Şubat ayındada geneli kız gibi duruyo :) ben kesin şubata kayıcam o belli :) daha şimdiden doğum tarihi 29 şubat gözüküyo ultrasonda şaka gibi :) bakalım hayırlısı olsun, bu topiğe başladım sohbete, sonuna kadar da burdayım tabiki :)

Kızlaar Allah saglıklısını nasip etsin. Bende kızım olsun isteyenlerdenim :)
yaa kızlar birsey soracagım size arada kasıklarıma dalga gibi birsey geliyor gidiyor gaz degil ama gaz falan kalmadı bende normal mi acaba

Kızlaar Allah saglıklısını nasip etsin. Bende kızım olsun isteyenlerdenim :)
yaa kızlar birsey soracagım size arada kasıklarıma dalga gibi birsey geliyor gidiyor gaz degil ama gaz falan kalmadı bende normal mi acaba
arada nadiren oluyor bende doktor normal olabilir demişti rahim büyüdüğünden sanıırım yine kendi doktoruna da sor aklında soru işareti kalmasın

Şubat ayındada geneli kız gibi duruyo :) ben kesin şubata kayıcam o belli :) daha şimdiden doğum tarihi 29 şubat gözüküyo ultrasonda şaka gibi :) bakalım hayırlısı olsun, bu topiğe başladım sohbete, sonuna kadar da burdayım tabiki :)
Aynen canım hayırlısı olsun inşallah

[QUOTEoğlum RAAVbu nedenle : 42198922, member: 676790"]amin canım inşallah sağlıklı olsunlar yeter ama allah biliyor ya bende kız istiyorum annem hep derki herkesin bir kız evladı olmalı ben annemle arkadaş gibiyim gerçi şimdi gurbetteyim :KK43: oyüzden banada arkadaş gelsin istiyorum[/QUOTE]
Benim bir oglum var bunedenle kizimiz olsun cok istiyoruz. . Oglumuz cok hareketli. Soyle akilli uslu bir kiz iyi gelir bize:)

X