2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

kızlarrr günaydın musmustlu bir hafta olsun inşllah hafta sonu bakamadım hiç cumartesi doktora gittim sanırım3.de doktora karar verdim herşeyi açıkladı çok memnun kaldım veee bal peteğimi gördüm el ayak çıkıntıları oluşmuş allahım nasıl güzel bir duygu yaa kalp atışlarını tekrar dinledik doktor bak anne anne anne diyor dedi ben güldüm :KK70: 8+5 olması gerekirken 9+3 çıktı gelişimi iyi gidiyor dedi vee 4 boyutlu ultrason foto verdi :)

kızlarrr günaydın musmustlu bir hafta olsun inşllah hafta sonu bakamadım hiç cumartesi doktora gittim sanırım3.de doktora karar verdim herşeyi açıkladı çok memnun kaldım veee bal peteğimi gördüm el ayak çıkıntıları oluşmuş allahım nasıl güzel bir duygu yaa kalp atışlarını tekrar dinledik doktor bak anne anne anne diyor dedi ben güldüm :KK70: 8+5 olması gerekirken 9+3 çıktı gelişimi iyi gidiyor dedi vee 4 boyutlu ultrason foto verdi :)
Maşallah hep böyle güzel haberler almak dileğiyle!!!

Senin için çok iiymis sevindim canım Hala kararsizim kalabalık da sevmem ege pol u elerim o zaman karataş hastanesini de duydum belki orasına giderim

karatas da cok guzel bi hastane, umran hnm ve osman bey var bildigim. Keske cankaya tıp ile birlesip daha kalabalıklasmasaydı da eskisi gibi kalsaydı. Ama yine de iyi, binayı da buyutmusler. Kendin gidip gormelisin hangisi icine sinerse.

meraba canım bende mugladayım özel yücelen hastanesine gidiyorum ben ezgi gencer cok memenunm şimdilik bende buranın yabancısıyım tavsiye uzerıne gıtım paazartesi yine gidecem allah izin verirse en azndan fikir vermiş oldum sanırım :)
Ben bayan doktor düşünmüyorum ama bidaha ki kontrole gidebilirim ezgi hanima. Teşekkür ederim. Başka bulduğunuz iyi bir doktor olursa haberleselim.
Mehmet kekovali varmış birde özel muayenesi olan. Doğumu Yücelen de yaptırıyormus. Denemek istersen...

Maşallah canım :) bizimki de 4-5 gün önde gidiyor, sağlıkla büyüsünler zamanında gelsinler inşallah :)

Benimde 20 agustostu ama sabredemedim ki :KK48:
biz de dayanamdık pazar bir bakalım iyi mi dedik çok şükür iyiyimiş bebişim ama doktor suratsızdı 2 dk ya baktı ya bakmadı bana bıle gostermedı kalp atısını dınlettı ultrason verdı o kadar neyse o ıyı olsunda ıkı hafta sonra doktorumuza gıdıcez :)))

günaydın arkadaşlar nasılsınız bugün bebişim cinsiyetini öğrenen varmı aranızda veya ikili test sonucunu alan? cuma günü ikili teste gidicez bizde ve cinsiyetini de öğrenmeyi umuyorum :-)
ben de 1 eylülde gideceğim İnşallah kısmet olursa..Ama cinsiyet için erken sanki..Net göremeyebilir doktor.

X