2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

aaa aklıma gelmemişti canım yaa sonuçta bir kaç yıl kullanılır o ve evet burda gerçekten çok pahalıydı iyi aklına geldi teşekkür ederim:)
canım benimde teyzem var yurtdışında valla bende görüntülü telsiz isteyecem bakalım burda gerçekten çok pahalı kameralı olanlar

Gunaydin kizlar ♥♥♥
Progestan kullanan bacilarim bulantilariz ne durumda...
Dun sabah icmedim bulanti hapi attim ve sadece bir kere midem bulandi o kadar...
Progestani kullandigimda ise 24 saat surekli bulaniyor...

Nefes almamda bile :KK43:
Sizlerde durum nasil ?
bende de sürekli bir halsizlik ve bulantı yapıyor. bulantı hapı kullanmıyorum benim bulantılarım günlük hayatımmı bozmayacak şekilde ama halsizlik beni çok yoruyor.

evet canım şimdi internetten araştırdım biraz bir markada karar kıldım galiba weewell diye bir şey
cinsiyetleri bir belli olsun valla hemen oda yapmak istiyorum ama annem hemen deil son aylarda yap o kadar heveslenme diyor ama artık tek tük bir şeyler alırım son aylarda odayı hazırlarım çok heycanlı çok heycanlı

güzel haberlerini bekliyoruz canım bende 29ağustosta gıdıcem kısmetse :) 12+6 olucağız kısmetse inş bizde öğreniriz birşeyler almak istiyorum yaaa
bir şey almayı değil de bebeğim bebiş demekten sıkıldım artık adımı söylemek istiyoruz. birde merak ediyorum sağlıklı mi diye beslenmeme bulantılardan pek dikkat edemedim acaba geri kaldı mi diye endiseleniyorum. cinsiyet eşimin de benim de ailemizde hep torunlar kız bakalım bi değişiklik olacak mi erkek bebeği bulduk mu? eşimin ailesi daha hiç arayıp nasılsın nasıl gidiyor diye bile sormadaklarindan birazda inat var içimde :-) hiç baktın mi cin ve rus takvimine gerçi onlarda ne kadar doğru bilmiyorum ama :-)
varmı arkadaşlar benim gibi cin ve rus takvimini inceleyen ve bilgisi olan

Kızlar Ocak topiğine biraz göz attım genelinin cinsiyeti erkekmiş. Bakalım bizim topikte neler olacak çok heyecanlıyım zaman geçmiyor :KK12:

bir şey almayı değil de bebeğim bebiş demekten sıkıldım artık adımı söylemek istiyoruz. birde merak ediyorum sağlıklı mi diye beslenmeme bulantılardan pek dikkat edemedim acaba geri kaldı mi diye endiseleniyorum. cinsiyet eşimin de benim de ailemizde hep torunlar kız bakalım bi değişiklik olacak mi erkek bebeği bulduk mu? eşimin ailesi daha hiç arayıp nasılsın nasıl gidiyor diye bile sormadaklarindan birazda inat var içimde :-) hiç baktın mi cin ve rus takvimine gerçi onlarda ne kadar doğru bilmiyorum ama :-)
valla canım ben çin takvimine göre erkek rus takvimine göre de kız çıkıyor hayırlısı bakalım ne olacak :):)

2015 erkek yılı diyorlar ama bakalım bizlerde durum nasıl olacak çok merak ediyorum biran önce ogrensek cinsiyetlerini ve asıl heyecan hareketlerini hissetmek :-) cinsiyeti öğrendikten sonra hareketlere az kalıyor ya :-)

tatile mi.. ne kadar güzel iyi yolculuklar iyi tatiller şimdiden
evet canım kızımla Başbaşa 2haftalık bir kaçamak yapalım dedik bebek gelmeden babamızın izni yok o Çalışıyor tşklr

Resim koysanıza ben görmedim 4boyutlu
kızlar siz 4 boyutlu gördünüz mü minikleri yaa cumartesi doktor bana 4 d olarak gösterdi fotoda verdi eşim baktı bu erkek erkek dio :KK70: :KK70:

Cin de de Rusta da kız diyor
Bu arada Çin'de kızım da kız çıkmıştı kızım olmuştu

benimde oluşumun ismi hazırama kızıma bulamadık sağ salim gelsinler inşallah içimden cinsiyet geçmiyor sağlıklı gelsinler de ama herkezn oğlu var benim kızım olsun çok isterim D: o mini atekler taytlar tokalar ayakkabılar her gördüğümde içim gidiyor...

Günaydın canım ben de progestan içtim gözümü zorla açıyorum sersem gibiyim bu halde çalışmak çok zor Allah kolaylık versin
merhaba, doktorunuza danısıp progestanı alttan fıtıl seklındede kullanabılırsınız bende calısıyorum ve hamılelıgımın basından berı progestanı sabahları fıtıl seklınde kullanıyorum hıcbır yan etki yapmadı sukur. bence bı sorun doktora

Biz hep kiz hayali kuruyoruz. inşallah saglikli sihhatli bir kizimiz olur hayirlisiyla
amin canım inşallah sağlıklı olsunlar yeter ama allah biliyor ya bende kız istiyorum annem hep derki herkesin bir kız evladı olmalı ben annemle arkadaş gibiyim gerçi şimdi gurbetteyim :KK43: oyüzden banada arkadaş gelsin istiyorum

X