2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Güzel anneler Günaydın. Ben de 24 Ağustos'a randevu almıştım ama babamız gelemeyecekmiş o yüzden randevumu bi kaç gün sonraya erteletmeyi deneyeceğim.

günaydın kızlarr :):) tecrübeli anne adaylarına bir şey sormak istiyorum. annem almanya ya gidecek bende teknolojik şeyleri ona aldırmayı düşünüyorum. şimdilik aklıma gelenler buhar makinesi, süt pompası, yoğurt makinesi bide emin olmamakla beraber steril makinesi bunlarından hangileri lazım ya da eklemek gereken şeyler varmı??

Bence en önemlisi buhar makinesi, süt pompası burdan da temin edebilirsin canım uygun fiyatlara var, steril makinesi de özellikle erken doğan bebekler için çok çok büyük ihtiyaç, yani ben tecrübeli falan değilim de çevremden görüp duyduklarım canım :) benimde kısmet olursa alacağım şeyler bunlar olurdu, buhar,steril makinesi öncelikli

çok saol canım yaa son dakika belli oldu annemin gideceği ne alınması lazım tam da bilmiyorum daha önce etrafıma da hiç dikkat etmemişim:)

günaydın arkadaşlar nasılsınız bugün bebişim cinsiyetini öğrenen varmı aranızda veya ikili test sonucunu alan? cuma günü ikili teste gidicez bizde ve cinsiyetini de öğrenmeyi umuyorum

güzel haberlerini bekliyoruz canım bende 29ağustosta gıdıcem kısmetse :) 12+6 olucağız kısmetse inş bizde öğreniriz birşeyler almak istiyorum yaaa

kızlar isim düşündünüz mü ? cinsiyeti belli olunca ismiyle hitap etmek istiyorum minnakıma ama isim bulamıyorum ben hiç ya

Gunaydin kizlar ♥♥♥
Progestan kullanan bacilarim bulantilariz ne durumda...
Dun sabah icmedim bulanti hapi attim ve sadece bir kere midem bulandi o kadar...
Progestani kullandigimda ise 24 saat surekli bulaniyor...

Nefes almamda bile
Sizlerde durum nasil ?

Tatlim bende tecrubeli degilim ama eger sende benim gibi odasina alistirmayi planliyorsan goruntulu telsiz burada hayli pahali iyileri begri
aaa aklıma gelmemişti canım yaa sonuçta bir kaç yıl kullanılır o ve evet burda gerçekten çok pahalıydı iyi aklına geldi teşekkür ederim:)

kızlar isim düşündünüz mü ? cinsiyeti belli olunca ismiyle hitap etmek istiyorum minnakıma ama isim bulamıyorum ben hiç ya

canım cinsiyeti belli olmamasına rağmen eşim devamlı isim düşünüyor hatta gece uyandırıp bu nasıl bu nasıl diye soruyor ama ben daha yanasmıyorum henüz inş bi cinsiyetlerini öğrenelim sağlıklı olsunlar da bir hafta da bulunur isim yani

ihtiyaçlar kişiden kişiye değişir ama yoğurt makinesii hep çok saçma buldum, zor bişey değilki bebişlere yoğurt yapmak.. bence gereksiz. telsiz düşünebilirsin. çalışıyorsan pompa ya ve doğal olarak biberon kullanacağın için sterilizasyon için bir makineye ihtiyacın olabilir (şart değil ama bence)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…