2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

benimki daha küçük 3 yaş 8 aylık şua.. henüz söylemedik.. pek hoşlanacağını sanmıyorum bu durumdan aama bakalım inşallah kolay atlatır
atlatır merak etme.doğum oluncaya kadar 4,5 yaşında olcak..ozamanda daha çok şey anlamaya başlıcak.yalnız okul yada kreş gibi bi durumunuz varsa bebek olmadan başlatın diyo uzmanlar...bebek geldi beni başlarından atıyolar gibi düşünmesin diye çocuk.hem birazda alışma süreci zaman alıyo başlarda....

Canım bende imom kullanıyorum hamile kaldığımdan beri başka hiç birşey kullanmıyorum gerekli olsaydı doktor sana başka bir ilaç verirdi endişe yapma
Teşekkür ederim bir an tereddüte düştüm, yanlış mı anladım acaba diye. Bugün ilkkez içtim. Biraz halsizlik yaptı bende. Enerji düştü bi anda.
Ondan olabilir mi bende geceleri defalarca uyanıyorum, sabahta erkenden ayaktayım. İmom à geçtim bakalım nasıl olacak.

bakıcıyla canım oğlum.. bu senede kreşe göndermeyi düşünmüyordum ama bebek süpriz yapınca fikrimi değiştirdim.. senin söylediğin gibi düşündüm.. bebekten önce okula başlasın sonrasına kalırsa kafasında bu tarz fikirlere dalar belki diye..bakıcı yine gelecek, oğlum yarın gün okula gidecek öyle planladık bakalım alıştırabilirsek..

Dün kontrolüm vardı normal Sata göre 10 + kusur hafta olmamız gerekirken ultrason da 9+1 çıktı 1 hafta geriden geliyoruz bu ara kapanirmi ilerde doktorum problem yok dedi ama yinede üzüldüm açıkçası çok fazla iştahı yoktu bu hafta fazla yiyip icmedim bu sebep olmuş olabilir mi fikriniz nedir

Bende bebek arabasını sectim travel sistem trio bebek arabası alıcam hepsini ayrı ayrı almaktansa 3lü alıcam sadece iki marka arasında kaldım :))
bende aynı fikirdeyim ayrıca görüntü olarakta hoşuma gidiyor açıkcası bende iyi bir marka baktım siyah yada kırmızı ama henüz erken gibi geldi bu hafta sonuda çilekmobilya ya bakcaz eşimle fikir olsun die ben sonradan büyüyen yatak isityorum oda takımı bide yatak odasına küçük ahşap bir beşik :)

Canım sen moralini yüksek tut dualarımız seninle inşallah hayırlı sağlıklı mutlu bir şekilde bebeklerimizi alıcaz kucağımıza.

benim gittiğim doktorda çınarlı ile anlaşmalıymış, bende çınarlı düşünüyordum zaten her şey dahil 4500 tl dedi

Canım sen üzülme bi daha ki gidişinizde toparlar yediklerinde alakalı bir durum değildir. Bazen böyle ileri geri çıkabiliyor doğuma kadar düzeliyor hepsi

alışıyo mecburen.çalışan annelerin çocukları böyle sıkıntılar çekiyo ama yapacak bişey yok...herşey onlar için.benim oğluşumda kaç senedir kreşe anaokuluna gidiyo.ben verdiğim gerçi mecburiyetten olmuştu ama 27 aylıktı..çok zor geçti 1 ayımız..sonra alıştı..

üzülme canım.benimde 5 gün falan geriden geliyo ama geç döllenme dedi doktor. oyüzden takma kafana.yeme içmeyle alakalı değil..

senindemi 20 mart 2016 muhtemel doğum tarihin...
yok canım kendi doğum günüm 20 mart:) bebeğinki 17 mart görünüyor.. ama sezeryan olacağım için bi aksilik olmazsa 38. haftada alırlar..7-10 mart gibi olur diye düşünüyorum.. acele etmezse, bi aksilik olmazsa inşallag

Aaaa inan a mi yorum size ta 56 kilo dan 48 e düşmüş sun rejim yapmışsın bn olucem o zamannn. ..90 kiloyummmmm ....2. Bebeğim olucak ..

valla öyle canım bıde pusetı falan kac ay kullanacakkı. bı tarafım ekonomık olur ıyı olur dıyor bır tarafım ılk bebek ilk torun falan herseyı yenı mı olsa dıye ıcımden gecıyor valla:)

gerçi benimde sezeryan olur ve 10 mart civarı alırlar herhalde...çünkü oğluşumda 9 gün önce falan almışlardı...yine de tosuncuktu...maşallahh..

valla öyle canım bıde pusetı falan kac ay kullanacakkı. bı tarafım ekonomık olur ıyı olur dıyor bır tarafım ılk bebek ilk torun falan herseyı yenı mı olsa dıye ıcımden gecıyor valla:)

içinden geçenleri frenle.. çok kısa kullanıyorlar ve ok para gerçekten.. temzliğinden şüphe duymadığın insanlarsa zevkle kullan bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…