2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar merhaba ben de dun gititm cok sukur kalp atıslarını yeni gordum allahıma sukurler olsun... 6 hafta 6 gunlukmus benim ddollenme gec olmus galiba bişey cozemedim daha ama neyse hayırlısı olsun beni doktorum her hfta gitmemi tavsiye eti belli bi sure takip edelim dedi...bakalım hepiniz saglıcakla kucagınıza alın insallah....

ınsallah canım ya bende oyle dus almaya erınıyorum artık hersey cok zor gelıyor bana tembellesdım mı ne bu aksam yemegı faslını duzeltmem lazım ama hıc bısı yıyemıyorum bu arada doktorunuz sıze elevıt verdımı bana vermedı premesıs verdı bana ablamda vermesı lazımdı dedı ama baska kullanmayan kım var acaba

Elevit 12. Haftadan sonra bazı doktorlar veriyor bazılarıysa bu haptaki vitaminlerin doğal besinlerle alınması gerektiğine inanıyor ve multi vitamin ilacı vermiyor

doğru söylüyorsun canım bende öyle yapiim o zaman içim biraz daha rahat etti sizlerde böyle düşününce:)

Aynen canım nolucak bildigimiz kisiler sonucta :)

Canım elevit veriyor bazı doktorlar banada arkadasım soyledi iciyor musun diye bende arastırdım biraz mimlenmis bir vitamin. İlac firmasıda acıklamıs icerisinde domuz katkısı varmıs. Sahsen ben dr um vermedi ama verseydide baska ilac isterdim kullanmazdım.

Elevit 12. Haftadan sonra bazı doktorlar veriyor bazılarıysa bu haptaki vitaminlerin doğal besinlerle alınması gerektiğine inanıyor ve multi vitamin ilacı vermiyor
anladım canım gıttıgımde doktoruma sorucam ama kan tahlılı verıcem 18 de 29 una aldım randevumu sonucları alıp gıdıcem doktora

ablamda kullandı elevıt ben hıc duymadım allah allah bende bır arastırıyım bakıyım

Ben çok fazla önemsemiyorum bu durumu. Domuz eti yemiyoruz sonuçta ilaç bu sağlık için kullanılıyor. Elevit muadili ilaçlar da var isteyen kullanabilir

Acil bir sorum var arkadaşlar
Canım çok sıkıldı
Bugün kan tahlillerimi yaptırdım
Serbest t3 t4 normal Aralık'ta çıktı
Tsh aralığı 0,35- 5,5 arası benim 6,59 çıktı
Bu konuyla ilgili bilgisi olan var mı ?
Hepinize hayırlı hamilelikler diliyorum

Ben çok fazla önemsemiyorum bu durumu. Domuz eti yemiyoruz sonuçta ilaç bu sağlık için kullanılıyor. Elevit muadili ilaçlar da var isteyen kullanabilir

Elevit artık yazmıyor doktorlar diye duymuştum, decavit aynı eşdeğerde onu yazıyorlar 12.haftanın bitiminden itibaren .. Nedeni ise içindeki demir yüzünden bulantıya neden olabiliyor bazen, zaten şu an bulantılarla boğuşuyoruz, ve 3.aydan sonra artık bizim de vitamine ihtiyacımız olacak ..

muhtemelen tsh ını düşürmek için ilaç verecek doktorun. ve ilgili doktora yönlendirecek.

bu arada tedirgin olma ilaçlarını kullan(DOKTORUNUN ÖNERDİĞİ) kontrol altında oldukça sorun olmaz canım..

Kızlar ben akşam yemeğimi doya doya yemiyorum hem şişkinlik hem bulantı oluyor bebeğim için zorluyorum kendimi

Kızlar ben akşam yemeğimi doya doya yemiyorum hem şişkinlik hem bulantı oluyor bebeğim için zorluyorum kendimi
aynen canım bende öyleyim sabah evden çıkmadan sadviç yaptım daha sağlıklı hem peynirde yemiş olurum die zorla sabah yedim öğlen iş yerinde çok zor çorba ve yoğurt yemeye çalıştım ana yemeğe bakamadım bile akşamda eşimle mecbur azda olsa yemeye çalışıyorum ama inanılmaz iştahsızlık ve tiksinti geldi bana...zaten süt yumurta hiç yok sıcaklardan dolayı bu akşam içebilirsem süt içcem bakalım en azından içine kakao yapcam azcık kokusunu alır ::)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…