2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ayy ben hiç anlamıyorum onlardan hangi marka iyi ki acaba...Gerçi ben son aylara yakın alırım sanırım..
Canimm biraz arastir istersen son aylarda cok zorlanicaz koca gobegimizle alisverise cikmak belimizi aciticakk ben simdeden buyuk seyleri halletmeye calisiyorumm sende set olarak al iyi biseyde al canim wollex markasini ben begendim fotosunuda koyayim bir bak istersen 6 yasina kadar 110 kiloya kadar tasiyor saglamm bir markaa

Eklentiler

• unnamed (1).jpg
    21,4 KB · Görüntüleme: 53
yaa benim kuzenim doğum yapmıştı ondan puset, ana kucağı ve araba koltuğu gelecek sadece bebek arabası almam yeterli olacak gibi aslında bende 3 lü set istiyordum ama, yaa bir şey sorucam bu birisinin eşyalarını bebekte kullanmaya nasıl bakıyorsunuz kızlar??

bu çook güzelmiş canım fiyatı ne bunun?

Anladım cnm..Hele bir o zaman olsun da inşallah fikir alırız birbirimizden yine...

bence kullanmak gerekiyor zaten.. bizde de hep eşyalar dolaşır.. çünkü hiç bişey eskimiyor, ve bir sürü para, paranın hakkını 3. çocuk anca veriyor:) ben oğluma ablamın oğlunun herşeyini kullandım.. ilk çocuğum olmasına rağmen çok bişey almadım.. çünkü hepsi tertemiz ve çok güzeldi.. oğlumdan sonra bir çocuk daha büyüdü.. tüketimin sonu yok, para kolay kazanılmıyor gerçekten

Hmm tamam canım aklımda kalsın marka..5. aydan sonra bakarım zaten yaşadığım yer küçük bir yer muhtemelen ya internetten alcam, yada memleketten annemlere aldırcam bakalım artık nasıl uygun olursa...

valla bende kullanmaktan yanayım.bende ablamın çocuklarının çoğu şeyini kullandım.hala daha da kullanıyorum....tüketim çılgınlığının sonu yok...

Vallahi canım bende alıcam yengemin bebisi 1 yasında oldu özellikle ilk zamanlarki kıyafetlerini alıcam cünkü cok cabuk büyüyorlar. Sonucta bebek bunlar yabancıdan almıyoruz ki hepimiz yavrularımıza kıyafetlerne gözümüz gibi bakıyoruz. Ben yakınlarımdan bildiklermden alırım vallahi

Benim dedigimde böyle

Eklentiler

• image.jpg
    77,2 KB · Görüntüleme: 96
yani sonuçta bilmediğin insanlardan almıyosun.aile içi hepsi aldıklarımızın....

aynen inşallah sağlıcakla kucağımıza alırız.ilk çocuğun kaç yaşında....benimki 7 yaşında...daha dün söyledik kardeşi olacağını ve havalarda şuanda.....sevinçten....

benimki daha küçük 3 yaş 8 aylık şua.. henüz söylemedik.. pek hoşlanacağını sanmıyorum bu durumdan aama bakalım inşallah kolay atlatır

İnşallah ben de bir Mart annesi adayıyım.. Beklemek zormuş gerçekten Bütün bekleyişlerimiz böyle mutlu bekleyişler olsun inşallah. Rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin.

Bulantısı olan arkadaşlarla bir önerim var ben bu şekilde üstesinden geldim. Sabahlari hiç birşey yemeden önce ekmeğin kuru tarafından bir parça koparıp minik minik ısırarak yiyorum bu bana çok iyi geldi Bana bir arkadaşım önerdi bunu ona da eczacı bir arkadaşı önermiş. Herkese sıkıntısız bir hamilelik dilerim..

yani sonuçta bilmediğin insanlardan almıyosun.aile içi hepsi aldıklarımızın....

Aynen öyle yoksa almanın sonu yok. Belli baslı seylerni alırım gücümün yettigince en iyisini geri kalanını aileden alırım. Simdi instagramda görüyorum bebekleri cocukları giydiriyolar koca koca kadın kıyafetler gibi yada erkek cocuklarını büyük adamlar gibi cok üzülüyorum bıraksında cocuklar yasını yasasınlar bir zaman gelecek zaten kendileri isterse öyle olacaklar. Birde aldıkca arsızlasacaklar gücüm dahi olsa birsey alacaksam dahi hakedecek sonra alıcam. Yok öyle tüketim cılgınlıgı. Bebekken nasıl alıstırırsan öyle gider

Kizlar herkese hayirli cumalar.. Rabbim bu mübarek günde hepimizin dualarini kabul eder inşallah.. Benim düşük tehlikem olduğu için dünden itibaren basladim sürekli yatmaya. 3ay dolana kadar da boyle olacak galiba. Lütfen dua edin bize. Benim bebisim çok zor geldi zaten .sürpriz yapti bize:) Rabbim herşeyin en güzelini bilir hic suphesiz .. Hayirlisi neyse o olsun inşallah..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…