2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Benim genetik bizim ailedekiler hep iri ve uzun boyludur dogarken kilolu degilmisim ama uzunmusum gerci ben kısa bile kaldım babam 196 mesela benim boyum 172. Sonra bebeklikten beri hep iri olmusum 70 kiloydum zayıflamaya karar verdigimde 54 kg oldum ama ben bildigin ölüm orucundaydım iskelet gibiydim bende begenmiyordum hakikaten dügün resimlerini secemedik o kadar cirkindim burnum gargamel gibi cıkmıstı sonra esimde ısrar edince kilo aldım 59 oldum 59 la hamile kaldım simdi 60.8 kg yım hala pantolonlarım oluyorda göbegim cıktı benim hemen ona sinir oluyorum iste o yuzden bu ara bol rahat seyler tercih ediyorum

ya bende egepol ve cınarlı arasında kaldım ama sonra egepolu tercıh ettım gayette memnun kaldım cok kalabalık ama dr cok ıyı. bırde cınarlı hep nakıt calısıyormus. bızım ıcın kredı kartı onemlı bakalım sımdılık egepollde dewam edıcem.

ben hala yüzüstü uyuyorum eşim de ezdin çocuğu diyor gerçi bir iki gündür çok yatamaz oldum hemen kemiklerin batmaya nefesim daralmaya başlıyor sağ kolumuzun üstüne yatmakta fayda varmış kalp daha rahat kan pompalasın diye

Bende yüzüstü yatmayı sevenlerdenim bazen dönüyorum ama hemen uyanıyorum bilincaltıma yerlesmis heralde genelde ya sag yada sol kolumun ustune yatmaya basladım boynum agrırsa sırtüstü yatıyorum

memnunsan sorun yok egepolden onemli olan senin rahatlıgın, ben de daha yeni bir arkdasım ilk gittginde iyimis sonra neye ugradıgını sasırmıs, bi daha adım atmadı. bayan doktordan bahsediyodu ama hatirlamiyorum kim. Herkesin beklentisi baska sonucta illa ki herkes biyerlerden memnunken bazıları hic degil. Cınarlı dedigin gibi kart olsa daha iyi olurdu ama sonucta onun da caresi var kredi gibi cekip yine taksitle odenebilir. Bir de zaten normalde ayda bir cagırıyorlar. Tahliller ucretler dogum parası belli ekstra bir sey olmadıkca asagi yukarı yapacagin masraf belli. Ben oyle dusundum.

daha hareketlenmesı ıcın erken canm ya :) ben 10. haftadayım ama hareket felan soylemedı dr. hastanemı degıstırmeyı planlıyon sende

Dün gördüm bende bebişimi kusmalardan bulantılardan dolayı serum yemek zorunda kaldım, bebiş hareketliydi valla sabah saatleri olmasına rağmen ben hiçbişey yemememe rağmen :) elleri kolları oluşmuş zaten dönme hareketini ve kıpırtılarını gördüm :) 9+6 idim dün bu arada önceki kontroldede 8+5 ken hafif dalgalanma hareketini görmüştüm ..

canım sırtüstü ve yüzüstü yatmak iyi değilmiş internette okumustum bır doktorun sıtesınde bebeklerımız su karnımızın attıgı damar varya o aort damarından beslenıyormus ve sırtustu ve yuzustu yatınca damar sıkısma yasıyormus ve bebek beslenemeyıp gelısımı son bulabılıyormus dıkkat edın lutfen

ewet sırt ustu yatarken resmen kalp atıslarımın sesını duyuyorum nefesım batıyor dedıgın gıbı. dmekkı bızım yan yatma zamanımız gelmıs :)

arkadaşlar genel olarak yazmak istedim tekrar ne kadar doğrudur bilemem ama doktorun kendı ınternet sıtesınde yazıyordu ve benı tedırgın ettı acıkcası . sırtüstü ve yüzüstü yatmak iyi değilmiş i bebeklerımız su karnımızın attıgı damar varya o aort damarından beslenıyormus ve sırtustu ve yuzustu yatınca damar sıkısma yasıyormus ve bebek beslenemeyıp gelısımı son bulabılıyormus dıkkat edın lutfen

ayyy kım acaba merak ettım sımdıııı

canım ılk uc ay ıcın degılmıs o bende sureklı arastıyorum hatta dr da sormustum su an zaten bebısler kucuk orta boy portakal kadar. ama ılerıkı donemlerde dedıgın gıbı bebek agırlasınca sırt ustu yatınca senın deıgın gıbı oluyor

Ben qenelde yan yatıorum saqıma ve soluma sırt üstü yatmayı hiç sevmezdim zaten ama yüzüstü yatmayı şimdiden özledim ya..

ben yüzüztü hariçinde uyuyamıyorum çok acayip bir yapım var meleğimiz büyüsün istesekte uyuyyamıyacagiz sağlıklı olsunlarda

bende progestan kullanıyorum aynı zamnda ıgnesını de ... eşlerde olmasa naparız bılmem benım esımde aynı sekılde evde aksama kadar bıyere çıkmıyor şansımızdan okulda tatıl okul acılana kadar 3 ayım dolmuş oluyor eşim işe başlayınca toparlanırım heralde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…