2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ay yazık ya.
Ama çok şanslıyız varya bi arkadaşım da hamile eşi tam bi odun.
Kız kusmaktan yiyecek görmeye hali yok bide kavga ediyormuş eşi sen nasıl kadınsın bi yemek dahi yapamıyorsun herkes hamile bi sen misin falan diyormuş. Terbiyesiz.

Ayy yazık Allah yardımcısı olsun. Esimden Allah razı olsun. Ne dedigimi ikiletir ne kızar ne söylenir cok sükür.

Üzülme canım.
Bizim tartı mı problem li bilmiyorum ama ben o 1 kiloyu günlük Alıp veriyorum :KK70:

Hahahah ben kiloluydum kilo verirken cok hırs yaptım 34 bedene düstüm sonra esim zayıf hic sevmez cok kızdı eger kilo almazsan yanına yaklasmıcam hic biryerede birlikte gidemicez dedi kilo aldım 36 beden oldum o kilo verme sürecim ölüm orucuydu resmen o yüzden bu kadar takıntılıyım benim bünyem zaten kiloya alıskın diye :) 3.5 senedir zayıfım en az kiloyla atlatırsam cok mutlu olucam :)

hissetmek icin erken tabiki, ben ultrasonda gorunebilir diye dusundum. Ah guzel heyecanlar ama sabır gerektiriyor işte

Hamileliğim boyunca sabretmeyi öğrendim Valla :)
Ilk başta uzun bi süre kese gözükmedi.
Onu bekledim korku ile.
Sonra kesesinin içinde bebek gözükmedi boş gebelik diye ödüm patladı onu bekledim sonunda onu da gördük. Rabb'ime Hamdolsun zahmetsiz nimet olmaz. Onun için çektiğim her sıkıntıya şükrediyorum canım meleğim benim

benım gıbı 11. haftada olan arkadaslar ıkı gundur sırt ustu yatıuyorum we bır agrı bır batma hıssedıyorum. warmı benım gıbı olan arkadaslar. acaba artık yan mı yatsak zamanı geldımı dersınız. sızler nasıl uyuyorsunuz.
canım 11.haftada değilim ama ben hep yüzüstü yatıyorum sonra gece uyanıp pişman oluyorum sağa sola derken yine yüzüstü buluyorum kendimi bir zararı var mı çok merak ettim

Ayy yazık Allah yardımcısı olsun. Esimden Allah razı olsun. Ne dedigimi ikiletir ne kızar ne söylenir cok sükür.

Hahahah ben kiloluydum kilo verirken cok hırs yaptım 34 bedene düstüm sonra esim zayıf hic sevmez cok kızdı eger kilo almazsan yanına yaklasmıcam hic biryerede birlikte gidemicez dedi kilo aldım 36 beden oldum o kilo verme sürecim ölüm orucuydu resmen o yüzden bu kadar takıntılıyım benim bünyem zaten kiloya alıskın diye :) 3.5 senedir zayıfım en az kiloyla atlatırsam cok mutlu olucam :)

Ben hiç çok Zayıf olduğumu hatırlamam tatlım standart 60 ile 64 aradı Değişiyor :))
Eşimde böyle seviyor benim :))

Amin canım inşaallah bir sorun çıkmaz yarın herşey yolunda gider.Teşekkür ederim sana da sorularımı cevaplayıp yardımcı olduğun için.Hamileleğimizin sonuna kadar sevinçlerimizi paylaşırız inşaallah beraber.

Rica ederim ne demek elimden geldigince her zaman.. İnsaallaaah hep birlikte

sen ızmırdenmıydın tatlım

Evet cnm izmirdeyim, Cınarlı resat bey e gidiyordum. Bir de Karatas Osman Bey i denicem bakalım. Gerci herkes bir sey tavsiye ediyor kafa daha ck karısıyor ama. Ama donup dolasıp Cınarlı da kalıcam gibi geliyor. Saglıklı bi gebelik olsun da gerisi hikaye aslında.

Ayy pis adam..Çok şükür benim eşim yapıyor ya anlamaz normalde ama ne yapsın..Ben mutfağa girince başlıyor bulantılar.Ancak yatıyorum evde.Adamcağız evde yemek bulaşık hallediyo sağolsun.Temizliği de o yaptı haftasonu..Bir iki ay böyle olcak artık ne yapalım.Sonuçta çocuk ikimizin değil mi:KK66:

Ay aynı benim eşim maşallah.
Rabbim böyle kocaman Yürekli Eşler nasip ettiğini için Şükürler olsun.

Aşermek canının birşey istemesinin dışında tiksindiğiniz şeyler de demek oluyormuş. Annem ilk söylediğinde çok şaşırmıştım. Aşerdiğimiz için tiksinme geliyormuş o yiyeceklere karşı. Canımız çektiği şeyler de vücudun ihtiyaç duydugu besinler oluyormuş. O yüzden canımız birşey çekince mutlaka bulup yedirmeleri gerekiyor :KK39:
benim cok enteresan bir senedir saglıklı besleniyorum, normalde dısardan yiyordum genelde ama kahvaltılarımı peynır yumurta, aksam ve ogle yemklerimi sebzeli etli sulu yemeklere dondurdm zaten 10 kılo verdım. 65 ten 55 e ortalama. hamile kalınca da yemedigim abur cubur ne varsa onları canım cekiyor. Dogal olarak bırkac kılo aldım.

Hamileliğim boyunca sabretmeyi öğrendim Valla :)
Ilk başta uzun bi süre kese gözükmedi.
Onu bekledim korku ile.
Sonra kesesinin içinde bebek gözükmedi boş gebelik diye ödüm patladı onu bekledim sonunda onu da gördük. Rabb'ime Hamdolsun zahmetsiz nimet olmaz. Onun için çektiğim her sıkıntıya şükrediyorum canım meleğim benim

aynen oyle, herseye cok sukur. Allah hayırlısını nasip etsin herkese dogru zamanı da bir o bilir.

benim cok enteresan bir senedir saglıklı besleniyorum, normalde dısardan yiyordum genelde ama kahvaltılarımı peynır yumurta, aksam ve ogle yemklerimi sebzeli etli sulu yemeklere dondurdm zaten 10 kılo verdım. 65 ten 55 e ortalama. hamile kalınca da yemedigim abur cubur ne varsa onları canım cekiyor. Dogal olarak bırkac kılo aldım.
vücut biraz şımarıklık yapıyor galiba canım:):) bende diyet yapmıştım 4 ay 56 dan 48 e düşmüştüm ramazanda 1 kilo alıp 49 ile hamile kaldım. aynı senin dediğin gibi besleniyordum:):) şimdi hamburgerrrr pizzaaaa ne bulsam yiyorum:):) tabi kilo aldım 2 kilo kadar:)

canım 11.haftada değilim ama ben hep yüzüstü yatıyorum sonra gece uyanıp pişman oluyorum sağa sola derken yine yüzüstü buluyorum kendimi bir zararı var mı çok merak ettim
Ay ben de aynı senin gibiyim yüzüstü yatmayı çok severim..İstemsiz olarak da öyle yatıyorum.Sağa sola çok dönerim hiç duramam yerimde..İnşallah bir zararı yoktur şuan çok küçükler zaten.İlerleyen zmanlarda sıkıntı olabilir ama..

benım gıbı 11. haftada olan arkadaslar ıkı gundur sırt ustu yatıuyorum we bır agrı bır batma hıssedıyorum. warmı benım gıbı olan arkadaslar. acaba artık yan mı yatsak zamanı geldımı dersınız. sızler nasıl uyuyorsunuz.

canım sırtüstü ve yüzüstü yatmak iyi değilmiş internette okumustum bır doktorun sıtesınde bebeklerımız su karnımızın attıgı damar varya o aort damarından beslenıyormus ve sırtustu ve yuzustu yatınca damar sıkısma yasıyormus ve bebek beslenemeyıp gelısımı son bulabılıyormus dıkkat edın lutfen :KK43:

canım sırtüstü ve yüzüstü yatmak iyi değilmiş internette okumustum bır doktorun sıtesınde bebeklerımız su karnımızın attıgı damar varya o aort damarından beslenıyormus ve sırtustu ve yuzustu yatınca damar sıkısma yasıyormus ve bebek beslenemeyıp gelısımı son bulabılıyormus dıkkat edın lutfen :KK43:

ılk uc ay sakıncası yok yuz ustu yatmanın canım ben bazen yatar gıbı oluyorum sıkıntı olmuyor ama bu ıkı gundur sırt ustu yatarken bı batma oluyor

vücut biraz şımarıklık yapıyor galiba canım:):) bende diyet yapmıştım 4 ay 56 dan 48 e düşmüştüm ramazanda 1 kilo alıp 49 ile hamile kaldım. aynı senin dediğin gibi besleniyordum:):) şimdi hamburgerrrr pizzaaaa ne bulsam yiyorum:):) tabi kilo aldım 2 kilo kadar:)

aynıyız demek, aynen ya sımarıklık degil de ne bu. Boyum da 1,66 ideal kilolardayım aslında ama bakalım zaman ne gosterıcek. Tum hamileligimizi fast food yiyerek geciremeyiz. Ama can isteyince de yemesen olmuyor işte napcan :kk77:

Allah korusun:KK43:

X