2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Benimde ilk canım anlıyorum seni ilk zamanlar daha evhamlıydım sonra baktım kendimi yiyorum burdada çok olumsuzluklar okudum gördüm sonra dedimki Allah a emanet napalım doğacaksa sağlıklı bişekilde doğcacaktır elbet bi pürüz cıkcaksada ne yaparsak yapalım çıkacaktır yani şu saatten sonra ne ilaç içmem gerekiyosa içerim neyi yeyip neyi yemem gerekiyosa uyarım ama gerisi Allahın takdiri hepimimizin bebişleri ona emanet inşallah evham yapmayalım artık kendimde dahil:KK66:
soyledıklerınde cok haklısın ....

aa evet biliyorum yüksek ortası yuvarlak tam benlik :KK70:
C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_images(2).jpg

Folidoc kullanıyordum. Doktor imom omega diye bir ilaç tavsiye etti. İçinde balık yağda var folik asite var dedi. İlacı aldım. İçeriğinde 0.4 mg folik asit 200mg omega 3 var. Bana folik asit miktarı az gibi geldi. Siz neler kullanıyorsunuz. İlave olarak ayrı bir folik asit daha alsam mi?
Canım bende imom kullanıyorum hamile kaldığımdan beri başka hiç birşey kullanmıyorum gerekli olsaydı doktor sana başka bir ilaç verirdi endişe yapma

bende hep yuzustu uyurdum ama bebek için tedaviye başladığımızdan berı uyuyamıyorum zaten şuanda uyuyamıyorum sankı kasıklarım gerılıyor kasılıyor gıbı sırt ustu uyuyorum
Bence en iyisini yapıosun canım bi zarar vermektense Allah korusun yatmayalım bişey olmaz yani..

mrb arkadaşlar foruma bugün üye oldum bende Allah nasip ederse mart 2016 annesi olacağım.İnşaallah hepimiz sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza alırız.Size bişey sormak istiyorum ben şu an 8+2 günlük hamileyim çok aşırı mide bulantılarım var hiç bişey yiyemiyorum bulantım çok fazla ama hiç kusmuyorum içinizde böyle olan var mı siz ce bu durum normal mi.
ben de şuan 8+2 günlük hamileyim. benim en baştan beri hiç bulantım olmadı ama yemeklere karşı bir tiksinti hissediyorum hatta bazı yemek isimleri aklımdan bile geçtiğinde kendimi zorlasam kusacakmış gibi hissediyorum. ama hiç olmadı çok şükür. bence normal. herkesim hamileliği farklı geçiyor. inşallah bir an önce bulantıların geçer bu sıkıntıdan kurtulursun.

yaa kızlar ben hamile kıyafetleri almayı falan çok istiyorum yaa heves ediyorum:):)

ben valla bi kaç bişey aldım. iş yerinde gün boyunca oturduğum için diğer pantolanlarım rahatsız ediyordu çok o yüzden hamile pantolonu aldım e gitmişken bir de tşört aldım :) olmasa olmazdı :)

Canim onu kaybetmekten korkuyorum belki ne alaka diyeceksin ama alsam büyü bozulacak diye korkuyorum ama iki haftaya bende vakarim ufaktan :) allahim onlari bizlere bagislasin

Kızlar Kaç haftadır ben buqün öqlen peynir zeytin hariç pirinç pilavi yedim çok mutluyum şuan :) Şuna bak ya pilava mutlu oluyorum :)

Canim bu yastiktan bende var...
7 aylikken almistim ilk gebeligimde ve uykuya doyuyordum oldukca islevsel bir yastik :-)
Yalniz eslerinize yatakta fazla yer kalmaz bacilar :-)
Biz rahat bir sekilde uyurken onlar sıkısik bir sekile uyumaya alismak zorundalar :-)

Hahahaha benimki zaten hep sıkısık yatıyor yatagı bilerek en büyük boy aldık yinede kücücük yerde yatıyo her aksamki uyarım en büyük yer benim!:21:

ben de şuan 8+2 günlük hamileyim. benim en baştan beri hiç bulantım olmadı ama yemeklere karşı bir tiksinti hissediyorum hatta bazı yemek isimleri aklımdan bile geçtiğinde kendimi zorlasam kusacakmış gibi hissediyorum. ama hiç olmadı çok şükür. bence normal. herkesim hamileliği farklı geçiyor. inşallah bir an önce bulantıların geçer bu sıkıntıdan kurtulursun.
İnşaallah kurtulurum gerçekten çok zor oluyor.Ben hamileliğimi ilk öğrendiğimde 5 haftalıktı ve hiç bulantım bile yoktu bunda bir tuhaflık var diyordum.Ama şimdilerde çok fenayım.Bir de kasıklarımda adet olacakmışım gibi sancılar oluyor ara ara ve şiddetli bazen kasıklarda sizde de oluyor mu hiç ağrı.

bende progestan kullanıyorum aynı zamnda ıgnesını de ... eşlerde olmasa naparız bılmem benım esımde aynı sekılde evde aksama kadar bıyere çıkmıyor şansımızdan okulda tatıl okul acılana kadar 3 ayım dolmuş oluyor eşim işe başlayınca toparlanırım heralde

Ne güzel canım benim.
Benim eşim Çalışıyor maalesef keşke oda evde olsa.

İnşaallah kurtulurum gerçekten çok zor oluyor.Ben hamileliğimi ilk öğrendiğimde 5 haftalıktı ve hiç bulantım bile yoktu bunda bir tuhaflık var diyordum.Ama şimdilerde çok fenayım.Bir de kasıklarımda adet olacakmışım gibi sancılar oluyor ara ara ve şiddetli bazen kasıklarda sizde de oluyor mu hiç ağrı.
Aynı durum bende de var. Kasıklarda ağrı oluyor. Evet aynı adet sancısı gibi kısa süreli gelip geçiyor. Günde 6-7 defa girip çıkan bir kasık ağrısı . Gün içinde bazen unutursam hamile olduğumu ,ağrıyla birlikte bebek bana kendini hatırlatıyor. Ben burdayım beni unutma diyor:)) sizin de mi ilk hamileliğiniz?

X