2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ayy yazık Allah yardımcısı olsun. Esimden Allah razı olsun. Ne dedigimi ikiletir ne kızar ne söylenir cok sükür.

Üzülme canım.
Bizim tartı mı problem li bilmiyorum ama ben o 1 kiloyu günlük Alıp veriyorum

Hahahah ben kiloluydum kilo verirken cok hırs yaptım 34 bedene düstüm sonra esim zayıf hic sevmez cok kızdı eger kilo almazsan yanına yaklasmıcam hic biryerede birlikte gidemicez dedi kilo aldım 36 beden oldum o kilo verme sürecim ölüm orucuydu resmen o yüzden bu kadar takıntılıyım benim bünyem zaten kiloya alıskın diye :) 3.5 senedir zayıfım en az kiloyla atlatırsam cok mutlu olucam :)

hissetmek icin erken tabiki, ben ultrasonda gorunebilir diye dusundum. Ah guzel heyecanlar ama sabır gerektiriyor işte

Hamileliğim boyunca sabretmeyi öğrendim Valla :)
Ilk başta uzun bi süre kese gözükmedi.
Onu bekledim korku ile.
Sonra kesesinin içinde bebek gözükmedi boş gebelik diye ödüm patladı onu bekledim sonunda onu da gördük. Rabb'ime Hamdolsun zahmetsiz nimet olmaz. Onun için çektiğim her sıkıntıya şükrediyorum canım meleğim benim

canım 11.haftada değilim ama ben hep yüzüstü yatıyorum sonra gece uyanıp pişman oluyorum sağa sola derken yine yüzüstü buluyorum kendimi bir zararı var mı çok merak ettim

Ben hiç çok Zayıf olduğumu hatırlamam tatlım standart 60 ile 64 aradı Değişiyor :))
Eşimde böyle seviyor benim :))

Rica ederim ne demek elimden geldigince her zaman.. İnsaallaaah hep birlikte

sen ızmırdenmıydın tatlım

Evet cnm izmirdeyim, Cınarlı resat bey e gidiyordum. Bir de Karatas Osman Bey i denicem bakalım. Gerci herkes bir sey tavsiye ediyor kafa daha ck karısıyor ama. Ama donup dolasıp Cınarlı da kalıcam gibi geliyor. Saglıklı bi gebelik olsun da gerisi hikaye aslında.

Ay aynı benim eşim maşallah.
Rabbim böyle kocaman Yürekli Eşler nasip ettiğini için Şükürler olsun.

benim cok enteresan bir senedir saglıklı besleniyorum, normalde dısardan yiyordum genelde ama kahvaltılarımı peynır yumurta, aksam ve ogle yemklerimi sebzeli etli sulu yemeklere dondurdm zaten 10 kılo verdım. 65 ten 55 e ortalama. hamile kalınca da yemedigim abur cubur ne varsa onları canım cekiyor. Dogal olarak bırkac kılo aldım.

aynen oyle, herseye cok sukur. Allah hayırlısını nasip etsin herkese dogru zamanı da bir o bilir.

vücut biraz şımarıklık yapıyor galiba canım:):) bende diyet yapmıştım 4 ay 56 dan 48 e düşmüştüm ramazanda 1 kilo alıp 49 ile hamile kaldım. aynı senin dediğin gibi besleniyordum:):) şimdi hamburgerrrr pizzaaaa ne bulsam yiyorum:):) tabi kilo aldım 2 kilo kadar:)

canım 11.haftada değilim ama ben hep yüzüstü yatıyorum sonra gece uyanıp pişman oluyorum sağa sola derken yine yüzüstü buluyorum kendimi bir zararı var mı çok merak ettim
Ay ben de aynı senin gibiyim yüzüstü yatmayı çok severim..İstemsiz olarak da öyle yatıyorum.Sağa sola çok dönerim hiç duramam yerimde..İnşallah bir zararı yoktur şuan çok küçükler zaten.İlerleyen zmanlarda sıkıntı olabilir ama..

canım sırtüstü ve yüzüstü yatmak iyi değilmiş internette okumustum bır doktorun sıtesınde bebeklerımız su karnımızın attıgı damar varya o aort damarından beslenıyormus ve sırtustu ve yuzustu yatınca damar sıkısma yasıyormus ve bebek beslenemeyıp gelısımı son bulabılıyormus dıkkat edın lutfen

canım sırtüstü ve yüzüstü yatmak iyi değilmiş internette okumustum bır doktorun sıtesınde bebeklerımız su karnımızın attıgı damar varya o aort damarından beslenıyormus ve sırtustu ve yuzustu yatınca damar sıkısma yasıyormus ve bebek beslenemeyıp gelısımı son bulabılıyormus dıkkat edın lutfen

ılk uc ay sakıncası yok yuz ustu yatmanın canım ben bazen yatar gıbı oluyorum sıkıntı olmuyor ama bu ıkı gundur sırt ustu yatarken bı batma oluyor

aynıyız demek, aynen ya sımarıklık degil de ne bu. Boyum da 1,66 ideal kilolardayım aslında ama bakalım zaman ne gosterıcek. Tum hamileligimizi fast food yiyerek geciremeyiz. Ama can isteyince de yemesen olmuyor işte napcan

Allah korusun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…