2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

KIZLAR ELİMDE BEBEK BAKIMI İLE İLGİLİ KİTAPLAR VAR HEPSİ YENİDEN FARKSIZ İLGİLENEN OLURSA MESAJ ATABİLİR.
1-Tracy Hogg Ebeveyn Cankurtaran Seti / Gün Yayıncılık
2-Akıllı Bebekler Akademisi (Bebekler için Beyin ve Çoklu Zeka Geliştirme Rehberi)
3-Bebeğinizin İlk Yılında Sizi Neler Bekler?

Selam kizlar inşallah benimde SATA gore 26 mart doğum tarihim.kızlar sizlere birşey sormak istiyorum.siz tahlil yaptirdiniz mi?yaptırdiysaniz ne tahlilleriydi ve ne kadar tuttu
8. haftada kizamik vs. hastaliklara bagisikligin var mi, tiroidin duzenli calisiyor mu, kan grubu vs. gibi bir kac seye bakildi. koldan alinan kan ve idrar testleriydi. bazilarina tekrar bakilmaz herhalde ikinci hamilelikte.

Kizlar bir sorum olacak yine Herkes multivitamin takviyesi aliyor mu ? Ozellikle mide bulantisi sikayeti olanlar vitamin hapi kullaniyor musunuz ?
ben hamile kalmadan once multivitamine baslamistim, halen devam ediyorum. bulanti 1 hafta surdu sonra bitti.

Kacti senin tsh canim. Benim 4e yakindi. Hamilelikte 2bucuk alti olsun isteniyomus. Ilac kullanmiyosan iyotlu tuz kullan her zaman bi tek o karsiliyomus

Merhaba kızlar bende aranıza yeni katılmıştım ancak dün bebeğim düştü. Pazar kanamam başladı pazartesi erkenden doktora gittik yatış verdi doktor kontrol altında tuttu ama ne yaptıysak kanama kesilmedi bebek düşmedi de büyümedi de büzüşmüş kalmış kesenin yapısı değişmeye başlamış kürtajla sonlandırıldı. Çok heveslenmiştim ilk gebeliğimdi çok ta istiyorsum 7 ay olmamıştı üzüldüm ama kısmet napalım hayırlısı... Umarım aksilikler yaşamazsınız hayırlısıyla sağlıkla kucağınıza alırsınız

O ruh sıkılmaları bende de oluyor ya birinin yanında otururken falan canım çıkıverecek gibi oluyor kalkıp bi gezmek istiyorum nefes alamıyorum sanki çarpıntım oluyor gibi geliyor

günaydın canım krem olanı mu jel olanımı alıyorsununz bende baktım eniştem eczacı ona sorcam ne kadar olduğunu

günaydın arkadaşlar.. sabahları yataktan kalkmak o kadar zor ki.. sürünüyorum ben resmen.. kahvlatı filan hak getire, ki kahvaltısız ayılamayan kendine gelemeyen, düzenli kahvaltı yapan bi insanım.. yanıma peynir ekmek alıyorum ne zamandır.. kalkamıyorum bir türlü.. gece de çok güzel uyuyorum aslında.
bende özel hastaneye gittim, testler için ekstra para ödemedim. muayene ücreti ödedim sadece.. 1000 liralar filan çok uçuk geldi bana da

çatlak kremi içinde, çatlağa meyilli bir vücudunuz varsa her türlü çatlıyor maalesef.. benim ilk doğumumdan baya çatlağım var göbekte... pahalı ucuz ne bulduysam kullandım ama işe yaramadı.. bu sefer sadece bebe yağı kullanıcam.. nasıl olsa çatlıyorum o kadar para vermeye geek yok:)

Günaydın canım, hangi hastaneye gidiyorsun? Valla benim olduğum bölgedeki bütün özeller hem muayene hemde en basit idrar testi bile yapsa çatır çatır alıyolar paralarını

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…