2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

YaqmurDamlasi 03.03

Ayaklarım hep aynı yöne yatakıma gidiyo hep uyku hepp uyku

valla sana acaip katılıyorum gündüzleri özellikle çok uykum geliyor. hele dün gündüz 2 saat uyudum nasıl iyi geldii:) bu sefer de gece uyuyamadım gerçi. kızlar ben de kronik yorgunluk sendromu var sanırım. kendimi o kadar yorgun hissediyorum ki zaten hala emziriyorum, üstüne yeni bebek derken benim metabolizma son gaz çalışıyor zaten:) sanırım bana vitamin mineral kalmıyor.

Mrb kizlar bende eger insallah buay hamile kalmissam bende mart annesi oluyorum galiba,,,benim yumurtlama günüm yaklasik olarak hesapliyorum 26 hazirandi gelecek adet tarihim 10 temmuz yani eger dokuz gün sonra hastalanmazsam ki insallah olmam test yapicam bekliyorum sabirsizlikla hergün kendimi dinliyorum beklemek zor geliyor Rabbim isteyen herkese nasip etsin insallah...

Esansiyel tansiyon hastası olupta hamile olan var mı? Benim esansiyel dedikleri yüksek tansyionum var,bu konuda daha önceden tecrübeliler varsa az da olsa bilgipaylaşımında bulunabilirlerse psikolojik destek olacak

Benim hem yüksek tansiyon hemde tip 2 diabet durumum var alfamet alıyorum tansiyon için şuan gayet iyi durumda stress yapmassam zaten pek yükselmiyor psikolojik olarak ilaç aldığımı bildiğimden daha da stabil kalıyor.

Gerçekten canım uyku yokgunluk bulantı acayip bi haldeyim bi kaç aya geçermiş ama ruh halim bile karmaşık

Kizlar bendede bugun acayip yorgunluk var.Gozlerimi zor acik tutuyorum
ooo canım bizde tam ondan bahsediyorduk.. sağlıklıca olsun inş.yavrularımız unuturuz sıkıntılarımızı

Canım beni unutmuşsun yaa... üzüldüm ama

Ya ben bunu beceremedim nasil yapsam b7lmiyorum istedigim gibi olmadi....su an misafirlikteyim ama gidince tek tek tarayip ayri bir cozum b6layim...unutmadim yoksa...
Cnm istersen konuyu Kazen den al.Sayfanin basina listeyi olusturalim.Nick,yas,sat,bat,mdt vs bu sekilde bir liste yapabilirsin

Kızlar femamed folik asit kullananlar warmi aranizda acabaa önemli bir şey sorucam

Ya ben bunu beceremedim nasil yapsam b7lmiyorum istedigim gibi olmadi....su an misafirlikteyim ama gidince tek tek tarayip ayri bir cozum b6layim...unutmadim yoksa...
saol canm şakasına takılaym dedim

Cnm istersen konuyu Kazen den al.Sayfanin basina listeyi olusturalim.Nick,yas,sat,bat,mdt vs bu sekilde bir liste yapabilirsin
mantıklı

Kızlar femamed folik asit kullananlar warmi aranizda acabaa önemli bir şey sorucam
canm bem folidoce kullanıyorum şahsen..

Kuzlar bni de yazın 26 mayis son adet .bn de folbiol kullanıyorum. Dr a henüz gitmedim merak içindeyim.aslında.kese gorunmeyecegi için gitmedim.haftaya gitmeyi düşünüyorum bnde aynı tarih te son adet i olup da kesesi görünen var mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…