2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ben yarin gidicem insallah. Son adet 26 mayis benim de.

[QUOTçalışacağım ol="moon2887, post: 41600765, member: 567779"]ilk keseyi sen gördün sanırım canım hayırlı olsun inşaALLAH devamı da gelir ? bir önceki gebeliğinde sorun mu vardı[/QUOTE]
Yeni gördüm canım benim 4 yaşında bi kızımvar kizimdan sonra iki düsugum var bir Bebeğimi de kalbi durduğundan kaybettim geçen senede dış gebelik gecirmistim

Folbiol seni ishal yaptimi tatlım yada diskinda degisiklik warmi

Bence normal ortalama bir rakam...gayet iyi...tekrar baktir istetsen cunku cok hizli artiyor benimde 223 du.sat 29 mayis 30 mayisdaki degerim

Sizin benimkine gore baya yuksek burda boyle yuksek rakamlari gorunce endiseleniyorum yarin dr kontrolum var bakalim ne cikacak bundan once 2 kaybim var o yuzden endiseleniyorum..sizin 30 mayis mi 30 haziranmi 223 deger

Sizin benimkine gore baya yuksek burda boyle yuksek rakamlari gorunce endiseleniyorum yarin dr kontrolum var bakalim ne cikacak bundan once 2 kaybim var o yuzden endiseleniyorum..sizin 30 mayis mi 30 haziranmi 223 deger
Pardon tabi 30 hazirandaki deger....topikdeki degerler olcun olmasin ikiz bekleyenler var...yumurtlama ve dollenme gunune gorede degisir ayricaben internetten bir sayfaya baktim en alt ve ust sinirlara bizimki ortada kaliyor hayirlisi tabi doktor en dogrusunu soyler ama bence panik yapip strese girme bizede sonucunu yaz

Kizlaaar bugun ayin daha 2 si . benim normal sartlarda 7 sinde adet olmam gerekiyor. Bugun midem bulandi durdu. Sizce psikolojik mi.yoksa bu kadar erken olur mu. Onceki gebeligimde hic midem bulanmamisti.havalar sicak ondan da olabilir tabi. Bugun alip test yapsam mi dedim.esim daha var.simdi negatif cikacak uzuleceksin yapma dedi.vazgectim. 5 gun daha sabir.

EFCE 01.03 :)

anladım canım peki daha önce doğum yaptın mı? bende psikolojik olarak kendimi rahatlatmaya çalışıyorum. Bende de sabah öğle akşam alfamed başladı doktorum. Ayrıca stresli bir işim var sen çalışıyor musun?

günaydın:) ben bugün doktora gidicem inşallah. çok heyecanlıyım. sanki ilk kez yaşıyormuşum gibi bu hissi:)
ya acaba benim de gidip bi daha değerime baktırmam gerekir mi sizce? 30 haziranda gittim sadece, hemen de sonuç veren bi yer yok ki işten hem tahlile hem sonuç almaya sürekli gider oldum haftaya da sürekli çıkıcam sorun olsun istemiyorum

kaç kere baktırdın nasıldı değerlerin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…