2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Merhabalar,
Bende doktorun dediği tarihe göre 3 martta bebeğimikucağıma alacağım.Henüz kesesini görmedik ve tabiki korkularım fazlaca ama

Kizlar ben diger hamileliklerimde genital bolgede dahil hep se_su ilik agda yaptim biseyinide gormedim....ama kafam karisti simdi benimde

Esansiyel tansiyon hastası olupta hamile olan var mı? Benim esansiyel dedikleri yüksek tansyionum var,bu konuda daha önceden tecrübeliler varsa az da olsa bilgipaylaşımında bulunabilirlerse psikolojik destek olacak

Benimde 26 Mayıstı son adet tarihim fakat doktorum 3 mart doğum tarihi dedi

canım
Benimde 26 Mayıstı son adet tarihim fakat doktorum 3 mart doğum tarihi dedi
kese görününce tam net tarihleri öğrenicez bence şu an tahmini tarihlerimiz hep, hayırlısıyla görürüzde öğreniriz inşallah.

aslında hiç bir fikrim yok çok t4ecrübesiz ve cahilim bu konuda..keseyi cumartesi sabah görücez inşallah sonra kalbini duymak için zaman beklicez..sende durum ne?

canım

kese görününce tam net tarihleri öğrenicez bence şu an tahmini tarihlerimiz hep, hayırlısıyla görürüzde öğreniriz inşallah.

Canım tüp bebek meselesi nasıl oluşturulduğunda değildi benim sıkıntım.. benim 3.gün embriyoları konuldu senin 5.günmüş.. 3-5gün 2hafta etkilemez ya diye düşünüyordum ama sorunum çözüldü

aslında hiç bir fikrim yok çok t4ecrübesiz ve cahilim bu konuda..keseyi cumartesi sabah görücez inşallah sonra kalbini duymak için zaman beklicez..sende durum ne?
benim cmv ıgm değerim şüpheli çıkmıştı hamile kalmasaydım ilaç verilecekti ama gebelik olunca şimdi tekrarladırlar testleri pazartesi sonuçlar çıkıcak inşallah iyi çıkar dua ediyoruz.. 7 temmuzda usg kontrolü yazmıştı doktor ama pazartesi bakar belki bekliyorum

Kizlar birde gebe annelerimizin listesini olusturalim mi? Herkes buraya adini yazip cevaplarsa olur sanirim

1) angle 16-3 mart
2) sezenorhan-11.03
3)Amber88-1.03
4) ttdef- 04.03
5) harme- 01.03
6) denissineb - 03.03
7) fenci25- 05.03
8) anil_ - 05.03
9) umudumvar35 - 09.03
10) fevziyegulsumsultan - 04.03

inşallah iyi çıkar canım içini ferah tut...iyi düşünelim iyi olsun

2 gün önce güzel bir kitap aldım ve üzerine basa basa söylediği bir şey var, sağlıklı bir bebek dünyaya getirme olasılığı her zaman çok daha yüksek bu nedenle anne baba adaylarının boşa endişe etmemeleri gerekiyor.

Bunu da burada paylaşmak istedim çünkü bakıyorum endişeli pek çok anne adayı var. Biz rahatsak bebek de rahat olur diye düşünüyorum.

İnşallah iyi olacak her şey
Merhaba arkadaşlar. Ben de yeniyim burada. 5 Haftalık hamileymişim bu gün öğrendim. Hepimiz için hayırlı olsun inş. Doğum tarihi de 1.03 inş.
hayırlı olsun bir 1 martlı anne daha katıldı aramıza benim de sat 26 mayıstı 1 mart görünüyor şimdilik tarihim

çok haklısın anıl , galiba bu silkelenmeye ihtiyacım vardı :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…