2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

hamile iken aldırılıomu smear benımde baya oldu yaptırmayalı..yarın gıt bkalım doktora guzel haberlerle gel benı doktorum haftaya cagırdı hem keseyı hem kalp atısını aynı gn duymak için

alınıyor tabi canım hatta kitaplarda hamilenin ilk kontrolünde yapılan işlerden olarak sayılır smear. o da sağlık işi sonuçta önemli. hazır soyunmuşken ikisi bir arada çıkar işte:)

hekim olduğunuza göre daha hassas davranmanızı beklerdim. taktir edersiniz ki biz hastalar orda konuşulanları döndüğümüz de net hatırlayamıyor olabiliyoruz. yanlış ta anlaşılmak istemem sadece keskin şekilde doktorunuz yanlış söylemiş demeniz hoşuma gitmedi.

Kızlar benim 29 haziranda vajinal ultrasonla gördüldu Umarim salı gunude kalbini duyarız boş olmasından cok korkuyorum

hekim olduğunuza göre daha hassas davranmanızı beklerdim. taktir edersiniz ki biz hastalar orda konuşulanları döndüğümüz de net hatırlayamıyor olabiliyoruz. yanlış ta anlaşılmak istemem sadece keskin şekilde doktorunuz yanlış söylemiş demeniz hoşuma gitmedi.

gayet emin söyledi arkadaş canım ben de o yüzden yanlış söylemiş dedim sonuçta doktor da bi insan onun da dili sürçmüş olabilir vajinalde görülebilecek değeri yanlışlıkla karından diye söylemiş olabilir. veyahut senin dediğin gibi arkadaş yanlış olabilir. art niyetle söylemiş değilim. zira bir doktor olarak bir doktoru hedef alacak son kişiyimdir herhalde.

Iki kere değer artışına bakip Oyle gitmiştim Doktora benim doktorum hep vajinal bakıyor 3 4 ay olunca karından bakiyo normalde 4+3 gunuktu ama ultrasonda 5+1 diye göründü

Iki kere değer artışına bakip Oyle gitmiştim Doktora benim doktorum hep vajinal bakıyor 3 4 ay olunca karından bakiyo normalde 4+3 gunuktu ama ultrasonda 5+1 diye göründü

hayırlı olsun canım aslında doğru bir uygulama ilk zamanlar vajinal bakılması hep daha isabetli sonuçlar veriyor. yarın da ben gideceğim inşallah bakalım bizim mercimek ne alemde.

hayırlı olsun canım aslında doğru bir uygulama ilk zamanlar vajinal bakılması hep daha isabetli sonuçlar veriyor. yarın da ben gideceğim inşallah bakalım bizim mercimek ne alemde.
merhaba hayırlısı olsun sizin de :anneadayı: doktormuşsunuz sanırım bulmuşken soru sorsam ayıp olur mu :KK48: benim burda 6.haftaya girdiğim çıkıyo sat 26 mayıs 30 haziranda değerim 502,45 ti ama doktorum 20 günlük dedi neden doktor 20 günlük burdaki hesaplayıcılar 6 hafta diyo kafam karıştı da:KK51:

merhaba hayırlısı olsun sizin de :anneadayı: doktormuşsunuz sanırım bulmuşken soru sorsam ayıp olur mu :KK48: benim burda 6.haftaya girdiğim çıkıyo sat 26 mayıs 30 haziranda değerim 502,45 ti ama doktorum 20 günlük dedi neden doktor 20 günlük burdaki hesaplayıcılar 6 hafta diyo kafam karıştı da:KK51:

neden öyle demiş olabileceğini bilmiyorum canım ama hesaplama son adete göre yapılır o kesin:) tahmini doğum tarihlerimiz aynı bu arada. ilk bebeğin mi olacak?

Duyulur cnm allahın izniyle bak ne güzel beklemeden geçmiş oldu en zorlu süreçlerin ben daha pazartesi keseyı görmek için gidicem.ama bu istahsizlik lâ bu bebis nasıl beslenicek bilmiyorum karnimda aç cnm bişey de istemiyor birtek limon çekiyor oda karın doyurmuyor.sendede böyle şeyler varmı cnm ?

sezenimmmm şimdi sonucu aldım 176.70 :) herşey yolunda çok şükür rabbime

neden öyle demiş olabileceğini bilmiyorum canım ama hesaplama son adete göre yapılır o kesin:) tahmini doğum tarihlerimiz aynı bu arada. ilk bebeğin mi olacak?
evet canım ilk bebeğim :)
sezenimmmm şimdi sonucu aldım 176.70 :) herşey yolunda çok şükür rabbime
çok sevindim canım gözün aydın :KK200:
Tüm anne adaylarının sağlıkla bebeklerine kavuşmasını temenni ederim. Ben de daha yeni öğrendim, çok mutlu oldum umarım sağlıklı bir şekilde kucağımıza alırız canlarımızı.
Amin inşallah, hoşgeldin hayırlı olsun bebişin :anneadayı:

X