2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

valla canım parçacıklı meyve sularından filan içmiştim geçen gün içmez olaydım o günüm komple berbat geçti daha önce limonata da içmiştim sadece çay bardağıyla düşün onu bile yarım saat sonra aynen çıkardım, fırında patates filan iyi oluyo arada onu yiyorum, hayırlısıyla geçsin şu bulantılı günler inşallah bir de ilaç kullanıyo halim bu düşün. inşallah duyarsın miniğinin kalbini çok güzel biz video çektik arada açıp dinliyorum ikisinin de kalplerini :emir_bebek::emir_bebek:
kıyamam ama nasıl lımonata ıctın su hazır satılanlardan ıcme sakın onlar benıde kotu yapıyor.ben ew lımonatası ıcıyorum anında kesıyor. yaa ne guzell ılac zofran onermıstı bana dr son care. ama almadım gun ıcınde bol bol cubuk kraker ye su susamlı olanlardan. sureklı yaslı teyzeler gıbı yıyecekle gezıyorum :) bende vıdeoya cekıcem ınsallah duydugum zamannnn.

Offf bakk yinee cancazimmm istedii yaa cok iyi geliyor bana canimm zaten tatliyla aramm hicc yokturrr eksiye bayiliyorummm bende hafta sonu iki bardak ictimm biraksalar yinee icerimm :)
canım iç valla biz cumartesi kalp atışlarını duyduk çok şükür doktor dediki anneye bir kısıtlama getirmiyoruz ilk 3 ay canı ne isterse yesin yada yemesin baskı yapmıyoruz dedi eşimde vardı çok iyi oldu :))

anladım canım o zaman en iyisi doktora gidip sormak :):) eminim bir şey yoktur ben pinpirikleniyorum ama :):) çok şükür bebek çok iyimiş çünkü:):) kalp atışını resmen gördüm ultrasonda :):)

Maşallah bebeklerimize :) o kalp atışlarını duymayıda nasip etsin allah sonrada minik minik hareketlerini görmeyi :)) bende çarşamba günü tekrar gitmeyi düşünüyorum doktora 9+5 oluyoruz belki hafif hareketlerini görürüZ :)

canım iç valla biz cumartesi kalp atışlarını duyduk çok şükür doktor dediki anneye bir kısıtlama getirmiyoruz ilk 3 ay canı ne isterse yesin yada yemesin baskı yapmıyoruz dedi eşimde vardı çok iyi oldu :))
Ohhh masallahh duydun muu canimm hadii bakalimm saglikli kucagunada al insallahh :) doktor bize 2 hafta cinsel iliskiye yasak koydu nar suyu greyfurt adacayii icmiceksin dedii gunde iki kase yogurt yicen yada 2 bardak pastorize sut iciceksin dedii

Maşallah bebeklerimize :) o kalp atışlarını duymayıda nasip etsin allah sonrada minik minik hareketlerini görmeyi :)) bende çarşamba günü tekrar gitmeyi düşünüyorum doktora 9+5 oluyoruz belki hafif hareketlerini görürüZ :)
Dans bile eder annesi sana ne figürler gösterecek :KK49:

inş görebilirsin canım yaa kafası falan iyice belirginleşmiştir senin :):)

Ohhh masallahh duydun muu canimm hadii bakalimm saglikli kucagunada al insallahh :) doktor bize 2 hafta cinsel iliskiye yasak koydu nar suyu greyfurt adacayii icmiceksin dedii gunde iki kase yogurt yicen yada 2 bardak pastorize sut iciceksin dedii
ilişkiye niye yasak koydu canım bir sorun mu var peki? benimki günde ikiyi geçmeyecek şekilde serbest eğer ağrı kanama olmazsa dedi

yaa kuzum bizede cinsel ilişkide normal hayatınıza devam edin dedi :))hiç bir yasak koymadı valla daha erken 3.aydan sonra anneye baskı uyguluyoruz dedi

Merhabalarr :)
Dün babanemle konuşuyorduk da 5 çocuk hem de 2'şer yaş ara ile (yani 1 yıl ara ile hamile kalmış) dünyaya getirmiş. O zamanlar çamaşır makinesi bulaşık makinesi de yok tabi.. Doktora gitmek- ultrason- kalp atışı dinlemek- cinsiyet öğrenmek vs yok :KK70: Ebe gelip evde doğum yaptırıyor oldu bitti.
Şimdi kendimizi düşünüyorum da yok kese oluştu, bebek oluştu, kalbi attı, yok beta değerim şu oldu, o oldu bu oldu.. Resmen 9 ay sonunda birer kadın doğum uzmanına dönüşücek kadar bilgi ediniyoruz:) Bi de yediğimiz içtiğimiz hiçbir şey o zamanlar ki gibi doğal değil, cep telefonu bilgisayar internet radyasyon alıyoruz, hava desen oksijen namına bir şey alamıyoruz... Ya doktor dinlenme veriyor ben değil çamaşırı elde yıkamak çamaşır makinesinin kapağı zor açılıyor diye onu bile açmıyorum.O zamanlarda babanemde benim yaşadığım hiçbi sıkıntı yokmuş biri elinde biri karnında biri sırtında çamaşır yıkar asarmış ... İşte çok fazla bilgi edinebiliyoruz ama çok fazla da risk altındayız.. Allah hayırlısı ile meleklerimizi kucağımıza alabilmemizi nasip etsin inşaAllahhh

ohh cok şükür canım çok sevindim bende cuma gittim hiç kalp atışını beklemiyordum ama duyunca bi garip oldum:)
canım benim çok saol valla bende pek beklemiyordum süpriz oldu gibi ama çok şükür biraz daha rahatladım normal hayatınıza devam edin hiç bir yasak yok dedi :))

aşırı derecede midem yanıyor kızlar sizlerde de böyle bir durum varmı doktorum normal dedi baharat kızartma yememem gerektiğini söyledi ama peynir bile yakıyor yarın randevum var mide yanması için ilaç vs verilebiliyorsa söylücem 10 haftaya girriyorum mide bulantım daha da arttı :KK43:((

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    84 KB · Görüntüleme: 95
yaa kuzum bizede cinsel ilişkide normal hayatınıza devam edin dedi :))hiç bir yasak koymadı valla daha erken 3.aydan sonra anneye baskı uyguluyoruz dedi
Canimm bende cikolata kistti varr agrilara sebeb oluyor ondan dolayi yasak koydu sanirimm birde icme dedikleri sey rahimde kasilmalara neden oluyormus Allah korusun oda dusuge neden oluyormuss sende dediklerimi icme her hamile ilk 3 ay bunlari icmemesi gerek dedii

X