2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Evet clexan ne yazikki
biz bugun gorduk kesemizi ama dusugu daha fazla engellemeye calosmayalim cunku biz ne kdr ilac kullansakta beta dusuyor yani embriyo sagliksiz dedi dr
birakalim kurtaja gerek kalmadan kendisi dussun ki korunmaya gerek kalmasin dedi

Rabbim herkeze hayirlisini versinn
çok geçmiş olsun canım ya....

İyi akşamlar kızlar. .. Bugün doktor randevu vardı maalesef kalp atışı duyamadik :KK43: 6. Haftada gelişimi durmuş dedi beklesekte bu saatten sonra hiç bir degisiklik olmaz dedi haftaya kürtaj için çağırdı; (( Allah herkesè bebeğini sağlıkla kucağına almasını nasip etsin ...
canım ya çok geçmiş olsun....

Kizlarr gunaydinnn hafiftenn bulantilarimm basladii ama oyle cok rahatsiz etmiyor geciyor hemen biseyler yiyincee ya benim gibi olan var mi deli gibi salgam suyu iciyorum veya tursu suyu iciyorumm cok iyi geliyor icim yaniyor resmen zararlimidir ki hic bilmiyorumm bilgisi olan var mi

Günaydın :) bende ekşi çok severdim ama yiyip içemiyorum, eğer bulantına iyi geliyorsa iç bence tabi çok abartmadan, bence tek zararı aşırı tuzlu olması mideye verdiği zarar ilerde sorun yaratabilir yani midene ..

Kızlar kafamda deli sorular. Beta hcg 2 gün önce 7014 çıktı ultrasonda alttan baktı kist var kese oyüzden rahat görünmüyor ama gebelik var 5-6 haftalik dedi 2 hafta sonra gel kalp atışını dinleyelim dedi. Ama boş gebelik le ilgili şeylere bakıyorum da hcg yüksek cikabikirmis iyi görünmüyor falan diyenlere boş gebelik olmuş. Moralim çok bozuk. Öyle bi sürpriz olmuştu ki bize çok uzulecem çok öyle olursa. 2 hafta nasıl dayanacam bilmiyorum

Canım bence 2 hafta yerine en azından 1 hafta sonra başka bir doktora görün, dediği gibi kist olduğu için görmemiş olabilir tabi ama bilmiyorum.

Peki bu yalnız çileğe özgü bir durummu, Allahtan çilek sevmiyorum :) başka yiyeceklerde de oluyor mu bilelim de ona göre davranalım bari
tek çileğe özgü değil canım bu durum.mesela ablamda annem siyah zeytini babaannemden izin almadan almış ve o sırada babaannem gelmiş annem de korkudan bişey söyler diye beline doğru eliyle saklamış.şimdi ablamın belinde zeytin izi var..

Günaydın kızlar dün her zaman giydiğim kot pantolonumu giydim akraba ziyaretine gittik eve döndüğümde bacaklarım balon gibi şişmiş pantolon çok sıkmıştı bu haftalarda ne tür şeyler giyiniyorsunuz

tek çileğe özgü değil canım bu durum.mesela ablamda annem siyah zeytini babaannemden izin almadan almış ve o sırada babaannem gelmiş annem de korkudan bişey söyler diye beline doğru eliyle saklamış.şimdi ablamın belinde zeytin izi var..

Aa ne kadar ilginç şeyler var ya :) inanıyorum ben bunlara dediğim gibi bendede var doğum lekesi ama annem hatırlamıyor ne yaptığını :) dikkat etmek lazım valla nolur nolmaz

Öncelikle herkese merhaba allah salıklıklı sıhhatli çocuklarımızı kucağımıza almayı nasıp etsin bende 8. Haftadayım çarşamba günü kalp atışlarını duyucaz allah nasip ederse. daha önce damar tıkanıklığından dolayı akciğer embolisi geçirdim 4 yıl oldu kan sulandırıcı ecopirin kullanıyorum hamile kalıncada doktorum hibor verdi onuda göbekten yapıyorum hamilelikte emboli atma riskim çok yüksek benim durumumda oşan varmı acaba kan pıhtılaşma faktörüm var heterezigot

bende kullanıyorum kan sulandırıcı iğne şuanda.akşamları karnımdan yapıyo eşim.sabahları da aspirin alıyorum.

Slm kızlar. Ben test yaptım pozitif çıktı ama ara ara kahverengi lekelenme oluyo. Böyle bi duru yaşayan var mı nolur deneyimlerinizi yazın. Dr için yarın randevu alıcam inş ama yarına gün vermeyebilirler. Tecrübeye ihtiyacım var.
Canm en kisa zamanda doktora git.verdigi ilacn faydasi olur.bi de kendini hic yorma surekli yat dinlen.korkma yerlesme kanaması olabilir öyleyse bebeğin senledir.gecmis olsun

Mrb kızlar bende sat 11 haziran di ama 3 dr gitmiş olmama rağmen kalp atışı duymadik oysaki en Son pazartesi gitmiştim dr um hersey iyi demişti perşembe Dr gittim dusuk dedi yolk kesesi çok büyümüş bebek yok dedi kürtaj önerdi pazartesi kürtaj olacağım sizce sinra ne zaman tekrar hamile kalabilirim bu bizim için mucizeydi bizim için ama nasip değilmiş
canım kürtajdan sonra bana doktorum 3-4 ay dinlendir vücudunu demişti...

Günaydın kızlar dün her zaman giydiğim kot pantolonumu giydim akraba ziyaretine gittik eve döndüğümde bacaklarım balon gibi şişmiş pantolon çok sıkmıştı bu haftalarda ne tür şeyler giyiniyorsunuz
Valla canım bende kot giydiğimde çok bunalıyorum gerçi iş yerinde kot giyemiyorum keten bilek pant.rahat oluyo tabii vazgeçilmez ve çok rahat dizlerde elbiseler

eskı arkadaslar bayadır gormuyorum sızı umarım hersey yolundadır harme harme karmen
canım epey kötüydüm ben 22 temmuzdan beri raporluydum. mide bulantılarım çok fena kafamı yataktan kaldıramadım o süre boyunca.bugün geldim işe inşallah idare edebilirim. 14 ağustosta kontrolümüz var inşallah pıtırcıklarımız iyidir çok merak ediyorum.

sizlerden ne var ne yok son 10 günden hiç haberim yok

Valla canım bende kot giydiğimde çok bunalıyorum gerçi iş yerinde kot giyemiyorum keten bilek pant.rahat oluyo tabii vazgeçilmez ve çok rahat dizlerde elbiseler
ben genelde dar pantolonlar felan giyerim ama artık rahat etmiyorum hafiften göbek de çıktı demek ki alışveriş yapmak gerekiyor :-)

Günaydın herkese iyi haftalar dilerim hepimiz hayırlı haberler alalım bu hafta inşallah. Çok dar kıyafetler giymemek lazım ben hep dizde rahat elbise giyiyorum. tabi ben genelde evdeyim tatilde olduğumuz için çalışanlara Allah kolaylık versin. Doktora giderken de ne giysem onu düşünüyorum hamilelik öncesi ztn kilo almıştım kıyafetlerim tam tamdı en bol kotumu giyeceğim galiba bu sıcakta yanacağım kesin :)

X