2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

canım epey kötüydüm ben 22 temmuzdan beri raporluydum. mide bulantılarım çok fena kafamı yataktan kaldıramadım o süre boyunca.bugün geldim işe inşallah idare edebilirim. 14 ağustosta kontrolümüz var inşallah pıtırcıklarımız iyidir çok merak ediyorum.

sizlerden ne var ne yok son 10 günden hiç haberim yok
kıyamammm canım yaaa :KK43: benım bu aralar azaldı bulantılarım gecen hafta aynen senın dedıgın gıbı kafamı kaldıramıyordum gecen hafta cok lımonata ıctım we patates yedım sankı gecırdı gıbı yada benım bulantılarım azaldı. lımonatayı tavsıye ederım cok ıyı gelıyordu bulantılarıma. benım carsamba gunu egepolde randewum war. ınsallah bu sefer duyucam mınık kalbını bebısımın.

HAbibte HAbibte bence Telaş yapma doktor olanı söylemiştir senle aramızda sat 1gün var 18haziran benim de 31temmuzda gittiğimde benimde kesem oluşmuş 10gün sonra kalp atışlarını duyarız demişti

Günaydın kızlar dün her zaman giydiğim kot pantolonumu giydim akraba ziyaretine gittik eve döndüğümde bacaklarım balon gibi şişmiş pantolon çok sıkmıştı bu haftalarda ne tür şeyler giyiniyorsunuz

Beli lastikli rahat pantolon giyiyorum.bir de elbise rahat oluyor.
Çok sıkmaya başladıysa kıyafetlerin erkenden hamile pantolonu giyebilirsin.

kızlar gunaydın cumartesı central hospıtal aslı alay a gıttım doktorumdan cok memnun kaldım bebısımız 6+3 oldu bugun kalp atıslarını ızledım cunkı bu haftada dınlersek bebısı olumsuz etkıleyebılıyormus ama duymus kadar oldum pıt pıt atıyordu onumuzdekı cumartesı tekrar gıdıcem tahlıller ıstedı

kızlar günaydın :):) umarım hep güzel haberler aldığımız bir hafta olur. ben bir sey sormak istiyorum kan testinde PDW degeri düşük çıkan varmı? kan pıhtılaşma değeri olarak görünüyor internette ama bir sorun yaratırm mı bana hamilelikte ve dogumda?

Kızlar ben daha minikimi hiç görmedim sabırla bu cumartesiyi bekliyorum 6+2 olacağız Cumartesi gününe. inşallah herşey yolundadır doktor amca güzel şeyler söyler inşallah bazen ikiz mi acaba diye düşünüyorum bu sefer herşey güzel gitsin Allah'ım nolur diye dua ediyorum hep :KK68::KK68::KK37::KK37:

Kızlar ben daha minikimi hiç görmedim sabırla bu cumartesiyi bekliyorum 6+2 olacağız Cumartesi gününe. inşallah herşey yolundadır doktor amca güzel şeyler söyler inşallah bazen ikiz mi acaba diye düşünüyorum bu sefer herşey güzel gitsin Allah'ım nolur diye dua ediyorum hep :KK68::KK68::KK37::KK37:

canım içini ferah tut sen :) inş gidince kalp atışlarını da duyarsınız görünce öyle garip bir duygu yaşıyorsun ki hem ağlayp hem güldüm ben :):)

kızlar günaydın :):) umarım hep güzel haberler aldığımız bir hafta olur. ben bir sey sormak istiyorum kan testinde PDW degeri düşük çıkan varmı? kan pıhtılaşma değeri olarak görünüyor internette ama bir sorun yaratırm mı bana hamilelikte ve dogumda?

Kaç çıkmış canım değerin ben baktım şimdi 11 çıkmış benim zaten düşük olması gerekiyor diye biliyorum ben ama, doktorumda yanına okey tik i atmış zaten sorun yok demekki diye düşündüm

Kapakçık çökmesi var canım.sendeki nedir canım?geçmiş olsun.

Doktorlar sigara içmeyip anne strese gireceğine ki bu durumda bebek de girecek izin veriyorlar içilmesine.

Teşekkür ederim canım sağol.
Evet 1 tane alıyorum günde ama sıcakla etkisi daha şiddetli oluyor sanırım.
BENDEDE BULANTIYI ARTTURUYO SABAH İÇİNCE O YUZDEN YATMADAN ÖNCE İÇİYORUM ARTIK DAHA İYİ OLUYO

canım içini ferah tut sen :) inş gidince kalp atışlarını da duyarsınız görünce öyle garip bir duygu yaşıyorsun ki hem ağlayp hem güldüm ben :):)
İnşallah biliyorum en güzel duygu onu görebilmek inşallah sonu da güzel olur. Onu düşününce bile içim kıpır kıpır oluyor hep kavuştuğumuzu hayal ediyorum evrene olumlu sinyaller vermeyi de ihmal etmiyorum:21: Sağlıcakla gelsin bebişlerimiz :21::21::21:

Kan değerleri değişken olabiliyor hiç kafana takma canım çok fazla test de yaptırmayın bence inişli çıkışlı değerler çıkabiliyor ve ister istemez moral bozuluyor. Bi tek progesteron değerime baktırdım gerisi olur gider inşallah kanımın her bir damlası önemli benim için test için haracayamam ahahah :KK71:

kıyamammm canım yaaa :KK43: benım bu aralar azaldı bulantılarım gecen hafta aynen senın dedıgın gıbı kafamı kaldıramıyordum gecen hafta cok lımonata ıctım we patates yedım sankı gecırdı gıbı yada benım bulantılarım azaldı. lımonatayı tavsıye ederım cok ıyı gelıyordu bulantılarıma. benım carsamba gunu egepolde randewum war. ınsallah bu sefer duyucam mınık kalbını bebısımın.
valla canım parçacıklı meyve sularından filan içmiştim geçen gün içmez olaydım o günüm komple berbat geçti daha önce limonata da içmiştim sadece çay bardağıyla düşün onu bile yarım saat sonra aynen çıkardım, fırında patates filan iyi oluyo arada onu yiyorum, hayırlısıyla geçsin şu bulantılı günler inşallah bir de ilaç kullanıyo halim bu düşün. inşallah duyarsın miniğinin kalbini çok güzel biz video çektik arada açıp dinliyorum ikisinin de kalplerini :emir_bebek::emir_bebek:

Kaç çıkmış canım değerin ben baktım şimdi 11 çıkmış benim zaten düşük olması gerekiyor diye biliyorum ben ama, doktorumda yanına okey tik i atmış zaten sorun yok demekki diye düşündüm
8.8 cıkmıs canım ama seyı hatırlıyorum bademcıkten amelıyat oldugumda kanamayı durduramamıslardı hanı oyle bır sorun mu acaba dıye dusundum?

Günaydın :) bende ekşi çok severdim ama yiyip içemiyorum, eğer bulantına iyi geliyorsa iç bence tabi çok abartmadan, bence tek zararı aşırı tuzlu olması mideye verdiği zarar ilerde sorun yaratabilir yani midene ..
Masallahhh diyimmm mideme suana kadarr zararii olmadii hicc cunku yillardir eksi cok yiyenn biriyimmm :) salgam mayali oldugu icin zararli diyenler var canim ama ben tam emin olamadimm

8.8 cıkmıs canım ama seyı hatırlıyorum bademcıkten amelıyat oldugumda kanamayı durduramamıslardı hanı oyle bır sorun mu acaba dıye dusundum?

Hiç bilmiyorum canım, ben kan verirken koldan falan hiç durmuyo kanım incecik iğne sonuçta ama fışkırıyo gibi kanım, hamileliği öğrenince doktorum pıhtılaşma testi yaptı düşük çıktı değerlerim orda, pıhtılaşman yok ama yinede önlem amaçlı aspirin veriyorum dedi 1 aydır falan coraspirin alıyorum günde 1 kere doğuma yakında bıraktırıcakmış 7.8. Ayda ..

canım günaydın benimde bugün hafif hafif bulantılarım başladı baş dönmem var :KK43: turşu suyuna bende ölüyorum bu günlerde hafta sonu eşimi gönderdim bir şişe aldı geldi içim yanıyor ama içmekten vazgeçemiyorum biraz baktım fazla olmamak şartı ile bir zararı yokmuş yinede çok abartmayalım :)
Offf bakk yinee cancazimmm istedii yaa cok iyi geliyor bana canimm zaten tatliyla aramm hicc yokturrr eksiye bayiliyorummm bende hafta sonu iki bardak ictimm biraksalar yinee icerimm :)

Hiç bilmiyorum canım, ben kan verirken koldan falan hiç durmuyo kanım incecik iğne sonuçta ama fışkırıyo gibi kanım, hamileliği öğrenince doktorum pıhtılaşma testi yaptı düşük çıktı değerlerim orda, pıhtılaşman yok ama yinede önlem amaçlı aspirin veriyorum dedi 1 aydır falan coraspirin alıyorum günde 1 kere doğuma yakında bıraktırıcakmış 7.8. Ayda ..
anladım canım o zaman en iyisi doktora gidip sormak :):) eminim bir şey yoktur ben pinpirikleniyorum ama :):) çok şükür bebek çok iyimiş çünkü:):) kalp atışını resmen gördüm ultrasonda :):)

X