2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Selam kizlar cok sukur yolunda gidiyor hamileligim ama psikolojik olarak ben ben degilim. Bir isteksizlik bir ilgisizlik var bende. Icimden hic birsey yapmak gelmiyor. Yemek yemeyi bile gecistirmek istiyorum.Birtek sabah bulantim var ama surekli enerjim sifir. Koltukla ve kitapla bütünleştim.Cuma günü tatile gidicez bide. Onu bile istemiyorum sanirim. Sicaktan mi hamilelikten mi? Boyle olan var mi ne kadar sürer?
Yorgunluk oluyor canım bu dönemde ben de aynıyım hiç iş yapmadan yatıyorum desem yeri sıcağın da etkisi var havalar acayip. Ben de bol bol kitap okuyorum benim velet âlim olacak hangi kitabı okuyorsun ben ard arda fi ve çi yi okudum sıra pi ye geldi ama bana da böö geldi

bende çok yorgunum heran uyku halindeyim nerdeyse mide bulantım pek olmadı ama bugün tatil sonrası ilk iş günüm sabah yolda baya bir sarsıldım çıkaracak kadar değil ama o bile yetiyor sıcaklar çok bunaltıyorrr Allah sabır versin bizlere..

Merhabalar :) bende mart annesiyim çok şükür Rabbime 13 Mart doğum dedi doktor ilk gebeliğim boştu ikinci gebeliğim cuma günü kalp atışlarınıda duyduk çok şükür 8 haftalığız benide aranıza alırsanız çok sevinirim :) :anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::KK200:
Hoşgeldiniz hayırlı olsun

Damarımdan kan alacak kişi işinin ehli olması Lazım böyle iş bilmezlere denk gelirsem mosmor dolaşırım. Teşekkürler

Kolunuzu da yeni gördüm geçmiş olsun. Benim de sol kolda bulamıyorlar öyle gezdiriyorlar içinde. Zaten öyle gezdirince bayılacak gibi oluyor insan

Selamün aleyküm taze anne adayları inşallah gününüz güzel haberlerle geçsin...ben hala dr gidemeyenlerdenim daha evi tutamadığımız için hala annem lerin yanındayım...
ilk hamileliğimdeki gibi hiç,sıkıntım yok çok şükür hoplaya zıplaya hayata devam...zaten herkes rüyasında oğlan goruyo belirtilerde onu gösteriyor zaten bende kabullendim artık hayırlısı buymuş

bu arada aranızda Antalya da olan var mı

bizm Antalya ya tayinimiz çıktı o yüzden klima hiç,bilmediğimiz bir cihaz inverter ne demek onu bile bilmiyorum....

Canım ben Antalya da yaşıyorum.
Hoşgeldiniz.
Hangi doktoru düşünüyorsunuz?

Klimada inverter Pahalı ama enerjiyi daha az harcar uzun yılda Parasını çıkarır.fatura düşük gelir.

Canım ben Antalya da yaşıyorum.
Hoşgeldiniz.
Hangi doktoru düşünüyorsunuz?

Klimada inverter Pahalı ama enerjiyi daha az harcar uzun yılda Parasını çıkarır.fatura düşük gelir.

oleyyy sonunda Antalya lı buldum hoş buldum sqğolasın...valla daha taşınamadığım için dr işine giremedim benim için büyük bir sorun...sen hangi hastaneye kime gidiyorsun

klima için önerebileceğin bir marka var mı .

Ben hiç birşey yemek istemiyorum...midede bulanmiyor. Siz ne durumdasiniz? Bazı arkadaşlar cinsiyetini bile tahmin etmiş. ..Bu ne hiz..nasıl anlıyorsunuz?
benim 2.hamileliğim ilkiyle aynı gittiği için süreç aynı cinsiyet olarak tahmin ediyorum

Ben hiç birşey yemek istemiyorum...midede bulanmiyor. Siz ne durumdasiniz? Bazı arkadaşlar cinsiyetini bile tahmin etmiş. ..Bu ne hiz..nasıl anlıyorsunuz?

benimde canım hiç birşey istemiyor elimden gelse hiç birşey yemiycem bazı günlerde nadirde olsa iştahım açık oluyor ama sıcaklardan mı ne anlamadım doymak için yiyorum ilaç içmek için bebek için yoksa yemezdim herhalde ben kızım olsun isterdim hep ama erkek istiyorum şimdi nedense

birde 2 aylık hamilelikte karnı azda olsa çıkan oldu mu ?

Yaaa böyle yapmayın ne kadar bulansada mideniz yansada yemeğinizi yiyin zorlayın kendinizi biraz kusmaktan korkmayın bebeğinize vitamin gitsinde ben bu yüzden kötü şeyler yaşadım kimseninde yaşamasını istemem şuan bende aynıyım ama zorluyorum azda olsa yiyin.

Canım senle ayniyiz. Kız annelerinin iştahı kapanıyor diye duymuştum. Benim ilki erkek. Belki de kız istediğim için böyle yorumluyorum.

Merhabalar :) bende mart annesiyim çok şükür Rabbime 13 Mart doğum dedi doktor ilk gebeliğim boştu ikinci gebeliğim cuma günü kalp atışlarınıda duyduk çok şükür 8 haftalığız benide aranıza alırsanız çok sevinirim :) :anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::KK200:

Hoşgeldin canim :)) hayirli olsunnn Rabbim kucagina almayi nasip etsin

X