2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

ilişkiye niye yasak koydu canım bir sorun mu var peki? benimki günde ikiyi geçmeyecek şekilde serbest eğer ağrı kanama olmazsa dedi
Canim cikolata kisttim var bu kist varken hamile kalmak zor oluyormus bu kisttin varken hamile kalman zaten cok ilginc dedi ayrica kisttim agri cok yapiyorr ondan dedii herhalde yada supheli birsey mi gordu bilmiyorum

yaa kuzum bizede cinsel ilişkide normal hayatınıza devam edin dedi :))hiç bir yasak koymadı valla daha erken 3.aydan sonra anneye baskı uyguluyoruz dedi
Babaya baskı yokmuymuş canım yaa :eek:
Merhabalarr :)
Dün babanemle konuşuyorduk da 5 çocuk hem de 2'şer yaş ara ile (yani 1 yıl ara ile hamile kalmış) dünyaya getirmiş. O zamanlar çamaşır makinesi bulaşık makinesi de yok tabi.. Doktora gitmek- ultrason- kalp atışı dinlemek- cinsiyet öğrenmek vs yok :KK70: Ebe gelip evde doğum yaptırıyor oldu bitti.
Şimdi kendimizi düşünüyorum da yok kese oluştu, bebek oluştu, kalbi attı, yok beta değerim şu oldu, o oldu bu oldu.. Resmen 9 ay sonunda birer kadın doğum uzmanına dönüşücek kadar bilgi ediniyoruz:) Bi de yediğimiz içtiğimiz hiçbir şey o zamanlar ki gibi doğal değil, cep telefonu bilgisayar internet radyasyon alıyoruz, hava desen oksijen namına bir şey alamıyoruz... Ya doktor dinlenme veriyor ben değil çamaşırı elde yıkamak çamaşır makinesinin kapağı zor açılıyor diye onu bile açmıyorum.O zamanlarda babanemde benim yaşadığım hiçbi sıkıntı yokmuş biri elinde biri karnında biri sırtında çamaşır yıkar asarmış ... İşte çok fazla bilgi edinebiliyoruz ama çok fazla da risk altındayız.. Allah hayırlısı ile meleklerimizi kucağımıza alabilmemizi nasip etsin inşaAllahhh
Bence de çok fazla yoğunlaşıyoruz benim annem bana hamileyken ilk 5. Ayda ebeye muayene olmuş düşün artık:KK22:

Son fotoğrafımız :) :nazar::nazar::KK49:
Maşallah kuzucuğa çikolata iyi fikir ama ilk aylar işe yaramıyor sanki

20150803_114327.jpg Kızlar gördüm keseyi doktor 4 buçuk haftalık, geç döllenmiş dedi. Baya sıkışık gittim sırf görünsün diye. Galiba nisan annesi olacağım Allah kısmet ederse

Selamün aleyküm taze anne adayları inşallah gününüz güzel haberlerle geçsin...ben hala dr gidemeyenlerdenim daha evi tutamadığımız için hala annem lerin yanındayım...
ilk hamileliğimdeki gibi hiç,sıkıntım yok çok şükür hoplaya zıplaya hayata devam...zaten herkes rüyasında oğlan goruyo belirtilerde onu gösteriyor zaten bende kabullendim artık hayırlısı buymuş

bu arada aranızda Antalya da olan var mı

Merhabalarr :)
Dün babanemle konuşuyorduk da 5 çocuk hem de 2'şer yaş ara ile (yani 1 yıl ara ile hamile kalmış) dünyaya getirmiş. O zamanlar çamaşır makinesi bulaşık makinesi de yok tabi.. Doktora gitmek- ultrason- kalp atışı dinlemek- cinsiyet öğrenmek vs yok :KK70: Ebe gelip evde doğum yaptırıyor oldu bitti.
Şimdi kendimizi düşünüyorum da yok kese oluştu, bebek oluştu, kalbi attı, yok beta değerim şu oldu, o oldu bu oldu.. Resmen 9 ay sonunda birer kadın doğum uzmanına dönüşücek kadar bilgi ediniyoruz:) Bi de yediğimiz içtiğimiz hiçbir şey o zamanlar ki gibi doğal değil, cep telefonu bilgisayar internet radyasyon alıyoruz, hava desen oksijen namına bir şey alamıyoruz... Ya doktor dinlenme veriyor ben değil çamaşırı elde yıkamak çamaşır makinesinin kapağı zor açılıyor diye onu bile açmıyorum.O zamanlarda babanemde benim yaşadığım hiçbi sıkıntı yokmuş biri elinde biri karnında biri sırtında çamaşır yıkar asarmış ... İşte çok fazla bilgi edinebiliyoruz ama çok fazla da risk altındayız.. Allah hayırlısı ile meleklerimizi kucağımıza alabilmemizi nasip etsin inşaAllahhh
Katılıyorun sana canım benim kayın validem de üst üste 5 çocuk doğurmuş, hazır bez yoktu diyor, o zamanlar çaputtan bezleri kaynatarak yıkarlarmış, kaynana kayın baba hepsi bir aradalarmış ,gelen gidenimiz hiç eksik olmazdı, bütün işler hep benim üzerimeydi diyor, bizler yerimizden bile kalkmak istemiyoruz:-) Şükredelim halimizeHoppa

Merhabalar :) bende mart annesiyim çok şükür Rabbime 13 Mart doğum dedi doktor ilk gebeliğim boştu ikinci gebeliğim cuma günü kalp atışlarınıda duyduk çok şükür 8 haftalığız benide aranıza alırsanız çok sevinirim :) :anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::KK200:
Hoş geldin hayırlı olsun inşallah 8 ay hep birlikteyiz artık:KK19:

Merhaba benim Antep'te yaşayan Primer hastanesi Sedat baylara gittim ilk kontrolüm idi.bende Tavsiye üzerine Seçtim doktor iyi fakat ben hastaneden hiç haz almadım değiştircem sanırım
Kolunuzu da yeni gördüm geçmiş olsun. Benim de sol kolda bulamıyorlar öyle gezdiriyorlar içinde. Zaten öyle gezdirince bayılacak gibi oluyor insan

Merhaba arkadaşlar. Bende de mide bulantısı yok lakin aşırı derecede iştahsızlık var. Tüm gün yemek yemesem aklıma gelmiyor aç oldupum. Bu durumu yaşayan var mı. Bebeğime zarar vereceğim diye cok korkuyorum.

Selam kizlar cok sukur yolunda gidiyor hamileligim ama psikolojik olarak ben ben degilim. Bir isteksizlik bir ilgisizlik var bende. Icimden hic birsey yapmak gelmiyor. Yemek yemeyi bile gecistirmek istiyorum.Birtek sabah bulantim var ama surekli enerjim sifir. Koltukla ve kitapla bütünleştim.Cuma günü tatile gidicez bide. Onu bile istemiyorum sanirim. Sicaktan mi hamilelikten mi? Boyle olan var mi ne kadar sürer?

Merhabalar :) bende mart annesiyim çok şükür Rabbime 13 Mart doğum dedi doktor ilk gebeliğim boştu ikinci gebeliğim cuma günü kalp atışlarınıda duyduk çok şükür 8 haftalığız benide aranıza alırsanız çok sevinirim :) :anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::KK200:
hoşgeldin canım

Kızlar klima alcaz hiç bilgimiz yok marka model tavsiyeniz var mı kullananlar bilir diye düşündüm

Selam kizlar cok sukur yolunda gidiyor hamileligim ama psikolojik olarak ben ben degilim. Bir isteksizlik bir ilgisizlik var bende. Icimden hic birsey yapmak gelmiyor. Yemek yemeyi bile gecistirmek istiyorum.Birtek sabah bulantim var ama surekli enerjim sifir. Koltukla ve kitapla bütünleştim.Cuma günü tatile gidicez bide. Onu bile istemiyorum sanirim. Sicaktan mi hamilelikten mi? Boyle olan var mi ne kadar sürer?
Bende de mide bulanrilari hat safhada canim...
Senin gibiyim bende sicaklardan sanirim...
Bu saat oldu hala kahvalti yalacagim koltuktan kalkmak dahi istemiyorum agirlik var uzerimde sanki....
Ins. Gecici bir durum yasiyoruzdur...
Tatil belki iyi gelir sana ...

X