2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Benn :KK43: 48 kilo ile hamile kaldim. Simdi 45 kiloyum. Sabah akşam yeşil zeytin yiyebiliyorum sadece.bi de limon ve acı salgam suyu :)
Korkma canım bi tanıdıgım da işk 2-3 ay bişi yiyemedi hep istifra etti, ilk aylar besinlerimizden faydalanmıyor embriyo... Gene de kendş saglıgın icin bi doktora danıs belki serumla besin takviyesi alırsın...

Slm kızlar. Ben test yaptım pozitif çıktı ama ara ara kahverengi lekelenme oluyo. Böyle bi duru yaşayan var mı nolur deneyimlerinizi yazın. Dr için yarın randevu alıcam inş ama yarına gün vermeyebilirler. Tecrübeye ihtiyacım var.

Slm kızlar. Ben test yaptım pozitif çıktı ama ara ara kahverengi lekelenme oluyo. Böyle bi duru yaşayan var mı nolur deneyimlerinizi yazın. Dr için yarın randevu alıcam inş ama yarına gün vermeyebilirler. Tecrübeye ihtiyacım var.
Progestan alirsin yerlesme lekeside olabilir

Canim gittin mi Dr a neler oldu merakla bekliyorum valla :))
gittim canimm ama.begenmedimm..7 haftalik bebegin kalp atisinu duyirmadi bana 2 hafta sonra gel dedi.cok sinirli ciktim agliycaktim resmen..sadexe kesete bakti iyi dedu bebekte var dedu oyleeee gerizekali kadin..ben yurtdisinsayim ablamiyorum.dillerini esim konusuyor..ama hu kadar da savsaklama olmaz:KK62::KK62:

HAbibte HAbibte canim insAllah birsey yoktur gelmedin
yok canim xok sukur bebek yerine yerlesmis kese var icjnde bebekte var dedi de kalp atoislarini 2 hafta sonra gel dedii zaten bildigim aydan beri beni hep 2 hafta aonraya atiyor keseyi falan ilk defa gordum..iyi dedi gonderdi..kucukmus kalp atisi duyulmaz dedi de ben pek guvenemedim.8m haftaya giriyimm baska doktora gidecemm canimm..kalp atisini duymadan icim raht olmayacak:KK43:

suan 7 haftaligim..19 temmuzda hamile oldugumu ogrendim.
bugun daha ilk defa keseyi gordum..hep beni ileri tarihe atmasi hosuma gitmedi..benim doktorum izinde bu doktor idareten koymualar misirli pek bilgisi yok sanirm guvenemedim..benim doktorum rus ve cok memnunm..insallah hemen gelirde bu sorun oetadan kalkar..burda ikili test falan yapmuyorlar malesef turkiyeye gidecem sanirim pufss:KK34::KK34::KK34::KK34:

gittim canimm ama.begenmedimm..7 haftalik bebegin kalp atisinu duyirmadi bana 2 hafta sonra gel dedi.cok sinirli ciktim agliycaktim resmen..sadexe kesete bakti iyi dedu bebekte var dedu oyleeee gerizekali kadin..ben yurtdisinsayim ablamiyorum.dillerini esim konusuyor..ama hu kadar da savsaklama olmaz
HAbibte HAbibte canim, uzuldum randevunun iyi gitmedigine. Ama yine de gozun aydin. Kese gorulmus, bebek gorulmus. Kalp atislari baslamis da sana mi dinletmedi, yoksa henuz baslamamis mi? Yumurtlaman veya yerlesme bir kac gun kadar gec olmussa kalp atisi daha baslamamis olabilir, ya da yeni baslamistir ne kadar attigina degil de olup olmadigina bakmistir.
Seninle birlikte gidebilecek bir kadin arkadasin var mi? Hem onlarin dilini rahat konusabilen, hem de hamilelik tecrubesi olan? Hani tercume etmekle ugrasmadan direk senin yerine sunu da yapin, bunu da edin diye israr edebilecek. Esin de ne isteyecegini bilememistir haliyle.
Cok yakinda daha iyi haberler bekliyoruz senden.

ek: simdi son mesajini gordum. 19 temmuz'da ilk ogrendim demissin. ondan once test yapmadin mi, yoksa negatif mi cikiyordu? ilk pozitifini 19 temmuz'da aldiysan 6 haftalik olabilirsin (sat'a gore degil, yerlesmeye gore). Oyleyse de gercekten sonuclarin cok cok iyi.

tatlim ben catlatma ignesiyle hamile kaldim..19 haziramda son adet tarihimdi..2 temmuzda catlatma ignesi vuruldum o sekilde hamile kaldim..yani tam yumurtlama zamaninda ignemi vuurldum..yok eaim cok iyi anlatiyor derdimu..benim doktorumla her sorunu cozebiliyoru bu kadinla pek anlasamadik iste..size de yazamadim arkadasa gittim sohbete daldik unuttum sizi:KK48::KK48::KK48::KK48:

19 temmuzda idrarda yaptim ikinci cizgi koyuyudu..catlatma ignesinden 16 gun gecmisti yaptigimda 2 gun sonra kan testi yaptim deger cikmuyor burda sadece pozitif yaziyordu..6+3 gunluk olduk bakalim artik neler olacak..cvbin icin tsk ederim:KK74:

gittim canimm ama.begenmedimm..7 haftalik bebegin kalp atisinu duyirmadi bana 2 hafta sonra gel dedi.cok sinirli ciktim agliycaktim resmen..sadexe kesete bakti iyi dedu bebekte var dedu oyleeee gerizekali kadin..ben yurtdisinsayim ablamiyorum.dillerini esim konusuyor..ama hu kadar da savsaklama olmaz:KK62::KK62:
Canım üstten mi kontrol etti alttan mı? Alttan ise ben 6 haftada duymustum. Ustten biraz zor duyuluyormua onceki haftalarda

BN olsam bnde sinirlenirdim valla ama olsun başka Dr a gider duyarsin bebisinin sesiniii :)) bnde birazdan gideceğim canim çok heycanliyimm :) elim ayagim birbirine giriyor resmen :))

Kizlarr gunaydinnn hafiftenn bulantilarimm basladii ama oyle cok rahatsiz etmiyor geciyor hemen biseyler yiyincee ya benim gibi olan var mi deli gibi salgam suyu iciyorum veya tursu suyu iciyorumm cok iyi geliyor icim yaniyor resmen zararlimidir ki hic bilmiyorumm bilgisi olan var mi

BN olsam bnde sinirlenirdim valla ama olsun başka Dr a gider duyarsin bebisinin sesiniii :)) bnde birazdan gideceğim canim çok heycanliyimm :) elim ayagim birbirine giriyor resmen :))
Bunlarr cok guzel heyecanlarr canimm hayirlisiyla bebisinin kalb atislarini duyarsin insallahhh :)

Kızlar kafamda deli sorular. Beta hcg 2 gün önce 7014 çıktı ultrasonda alttan baktı kist var kese oyüzden rahat görünmüyor ama gebelik var 5-6 haftalik dedi 2 hafta sonra gel kalp atışını dinleyelim dedi. Ama boş gebelik le ilgili şeylere bakıyorum da hcg yüksek cikabikirmis iyi görünmüyor falan diyenlere boş gebelik olmuş. Moralim çok bozuk. Öyle bi sürpriz olmuştu ki bize çok uzulecem çok öyle olursa. 2 hafta nasıl dayanacam bilmiyorum

günaydın canlarım...cumartesi doktora gittik 6+3 de kalp atışlarımızı duyduk çok şükür adetle aynı gidiyorsunuz bir sıkıntı yok dedi nasıl heycan yaptım anlatamam size başka doktor denemek için gitmiştim ama kalp atışlarınız var dedi dinledik bu doktordanda çok emin olamadım aslında benim çocuk ortada kalcak herhalde :)

Kizlarr gunaydinnn hafiftenn bulantilarimm basladii ama oyle cok rahatsiz etmiyor geciyor hemen biseyler yiyincee ya benim gibi olan var mi deli gibi salgam suyu iciyorum veya tursu suyu iciyorumm cok iyi geliyor icim yaniyor resmen zararlimidir ki hic bilmiyorumm bilgisi olan var mi
canım günaydın benimde bugün hafif hafif bulantılarım başladı baş dönmem var :KK43: turşu suyuna bende ölüyorum bu günlerde hafta sonu eşimi gönderdim bir şişe aldı geldi içim yanıyor ama içmekten vazgeçemiyorum biraz baktım fazla olmamak şartı ile bir zararı yokmuş yinede çok abartmayalım :)

X