2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Canim çok geçmiş olsun umarim en kisa zamanda tekrar hissedersin meleğini. Bnm bu konuda pek bilgim yok yanlis birşey soylemiyim..

@GurbetGuzeli allah hakkijda hayirlisini versin..gun icersinde yazamiyorumm kizim.durmuyorr ev isi yemek xamasir derken bitiyor pil.

allah en kisa zamanda sanada bebis nasip etsin..cok guclu bir kadinsin allah sabrinin hediyesini en kisa zamanda verecektir..

cok gecmis olsun.allah en kisa zamanda nasip etsinmm..bunu bilemeyiz nasibinde ne varsa.onu yasarain canimm...dusukten sonra hemen hamile kalan var kalmayan var insallah hemen kalirsin canim

Oh maşallah ya ne güzel nazar değmesin bence böyle devam etsin :)

Kizlar şimdiye kadar kilo veren oldu mu

Tartılmadım daha henüz ama belki 1 kilo vermişimdir kesin .. Yemek fazla yiyemiyorum az az sık sık yiyorum mecbur arada bir de zaten olduğu gibi çıkıyor hepsi, kilo almam imkansız bu bulantılar gidene kadar

Bebisine can ve kan olsun insallahh nasil olsa doğduktan sonra verilirr :) bn 2kilo verdim de acaba sorun olur mu ki diye düşündüm
[/QUOTE]

İlk 3 ayda 4-5 kilo vermenin bir sakıncası yokmuş en azından bebek için, ikinci ve üçüncü trimester da o verilen kiloları kat kat alıcaz zaten korkmayın :)

Tatlım çok geçmiş olsun öncelikle, moralini yüksek tutmaya çalış .. Kalp atışını duyamadığın için doktorun büyük ihtimal sana kürtajdan sonra kanaman bitince aspirin verecek (bende kullanıyorum kan pıhtılaşması olmamasına rağmen tedbir amaçlı) bende kürtajdan sonra hemen olsun istemiştim doktorum ilk adetini bekle dedi bekledim sonra denemeye başladım, kürtajdan sonra çok çok dikkat et beline ayaklarına, 3 adet gördüm kürtajdan sonra, hamile kaldım 3 ay sonra yani, rahim ve sen ne zaman hazırsan hemen kalırsın hamile yani sakın düşünüp strese girme iyice

Günaydın bu arada herkese .. :) ben haftanın 7 günü de saat 7.30 da kalkıyorum ve bir daha yatamıyorum, gün içinde uyuyorum az da olsa

İlk 3 ayda 4-5 kilo vermenin bir sakıncası yokmuş en azından bebek için, ikinci ve üçüncü trimester da o verilen kiloları kat kat alıcaz zaten korkmayın :)[/QUOTE]

Haklisin zaten alacagiz kilo :) bende kafaya takmamaya karar verdim . benimde bulantim olduğu için dediğin gibi az az yiyorum genelde de meyve falan yiyorum. Ama neyse ki yediklerim cikmiyor bu arada gunaydin bnde bu saatlerde uyanip sonra tekrar yatiyorum çok uykum var sürekli

Selam kızlar.ben de aranza katlmak istiyorum.gecen hafta hamile oldugumu öğrendim.hala inanamyorum.3 yıldır evliyiz 2 yıldır bebek istiyoruz.3 ay yumurta takibi ve 1 aşılama yaptm hamile kalamadm.2 ay daha tedavi görseydiik doktorum tüp bebege yönlendirecekti.tam bu ay da tatilden dolayı ve kistm oldugu için ara verdmistk ki bu ay mucizem geldi.Rabbime şükürler olsun.

Kizlarrrr Merhaba sonunda hamileyim:) dün kan testi yaptırdik beta hcg 7014 çıktı :) bu ay adet olunca aşılama yapacaktik diye bu ayı boş geçiyoruz sanmıştık:) 10 gün sonra kalp atışı için gidecez kontrole. Çok mutluyuz kızlar epeydir ugrasioduk :) kist de varmış ama Dr sorun olmaz dedi insallah olmaz

Hayirli uğurlu olsun canimm. Rabbim kucaginiza almayi nasip etsin. Bizde çok ugrasmistik tedavi gorecektik ama gerek kalmadan meleğim kendiliğinden gelmiş bize de :)) bnde de 2 tane çikolata kisti var sorun olmuyormus

Hayirli uğurlu olsun canimm. Rabbim kucaginiza almayi nasip etsin. Bizde çok ugrasmistik tedavi gorecektik ama gerek kalmadan meleğim kendiliğinden gelmiş bize de :)) bnde de 2 tane çikolata kisti var sorun olmuyormus
Çok sağol canım. Benim Dr ızinde ydi başka bi dr a görünüm şu kadar haftalik falan demedi ama benim adetlerim uzun sürüo normal periyota göre 7 haftalik ama adetin bi hafta 10 gün geçmiş gibi dusun dedi. O zaman 6 haftalik diye mi dusunmeliyim kafam karıştı. Sat 13 haziran pko var bende ne zaman adet olacam belli olmuo.

Benimde sat 13 haziran canim :)valla Dr ne demek istemiş bnde anlayamadim sonuç olarak sat a gore hesap yapiliyor.belki de düzensiz olduğu için 1 hafta kadar geç adet olmuş gibi hesapla demiştir. O zamanda sat 20 olur iste 6haftalik olur. Amannn boşver :)) Dr un gelince o söyler zaten doğrusunu sn tadini cikar bu güzel haberin :)

Yok canim, o kadar da cok gorulen birsey degil, 6-8 hafta civarlarinda goruluyormus genellik, hepimiz de o aralardayiz, onun icin cok duyuyorsun. Sen icini ferah tut. Kendine dikkat et. Az kaldi doktora gitmemize

Gecmis olsun, daha ilk adetini olmadan kalan da 9-10 bekleyen de var. vucut ne zaman hazir olursa. Doktor ilk ne zaman izin verirse o zaman deneyin, bir de kendine iyi bak depresyona girme. Tekrar gecmis olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…