2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ben de kendim duymadım görmedim ama ultrason raporunda bi önceki gün 1 mmden bile küçükken zor görünmüştü ertesi gün detaylı ultrasonda crl 3mm yazıyordu fetal kalp atışı da pozitif yazıyordu tek bildiğim bu kadar haftaya yeniden giderim inş belki ben de duyarim

[QUOTE="kkarabiberim, post: 41987035, member:

Valla kıllı ,tüylü birşeye baktığında biryerini kaşıma derler bebek kıllı olurmuş.
Çilek yer,dokunur ,sonra bir yerine dokunursan Çilek gibi pembe leke olur derler.
Gül koklayıp bir yerini kaşırsan gül lekesi olur derler.
Tane karabiber eller koklar bir yerine sürersen ben ,tıpkı karabiber gibi leke olur derler.
Ciğer de aynı şekilde.
Ayva yersen gamzeli olur.minik minik ayva tüylü olur derler.vs vs
Bu liste böyle uzar gider.

Ben de inanmazdım ama sırf denemek için yapan ve aynı kaşıdığı yerde bebekte leke olan iki tane tanıdığım var.

Benim ilk hamileliğimde olmuştu.
Limonu elma gibi yiyordum ve ekşisi kesmiyordu.
Turşu suyu,acı biber öyle çok yedim içtim ki.
Ekşi yiyorsun Kızın olacak dediler.Allah (cc) ım bağışlarsa oğlum oldu.
Şimdi yine aynıyım.çatır çutur leblebi gibi acı biber yiyorum.

Ay benim canim tatlida istiyo acida :)) bilemedim simdi aci biber ezmesi oluyor yaa tursu gibi Allaaahh ona deliriyorum ama tatlida istiyorum :) belki tatliyi zaten normalde de sevdigimdendir ama aci yiyemezdim onceden

Aspirin kan sulandırıcı bir ilaç.Emin misin?Ne için kullanman gerekiyormuş ?Sordun mu?Aman dikkat..iyice öğrenip öyle kullan
Canım yanıt verdiğin için tesekkur ederim öncelikle.İkiz haberi aldığımız için o duygu karmaşası sırasında sadece bebe aspriNi mi diye sordum,dediğin gibi niye almam gerektiğini ya da nasıl kullanacağımı sormak aklıma gelmedi.Pazartesi tetkikler için gittiğimde soracagim,aspriNi aldım ama kullanmadim.Senin de dediğin gibi iyi öğrenmeden kullanmayayım

Ay benim canim tatlida istiyo acida :)) bilemedim simdi aci biber ezmesi oluyor yaa tursu gibi Allaaahh ona deliriyorum ama tatlida istiyorum :) belki tatliyi zaten normalde de sevdigimdendir ama aci yiyemezdim onceden

Bende normalde tatlı yemem sevmem acıya ekşiyede bayılırdım yerdim, şimdi acı ve ekşiden uzak duruyorum yemek görmek istemiyorum, resmen vücudum tatlı arıyo sürekli :)) hayırlısı olsun bakalım ..

Bende normalde tatlı yemem sevmem acıya ekşiyede bayılırdım yerdim, şimdi acı ve ekşiden uzak duruyorum yemek görmek istemiyorum, resmen vücudum tatlı arıyo sürekli :)) hayırlısı olsun bakalım ..
Benm hayatım çok normal ya aynı dewam edio sewdiklerime dwam ediom sewmedklerm hala kenarda duruo :KK70: sdce kokuya karsı asırı hassaslastm kötü kokular kusma derecesine getirio ama şmdye kdr sdce 1 kere kustum inşallah böyle dwam eder :))

[QUOTE="kkarabiberim, post: 41987035, member:

Valla kıllı ,tüylü birşeye baktığında biryerini kaşıma derler bebek kıllı olurmuş.
Çilek yer,dokunur ,sonra bir yerine dokunursan Çilek gibi pembe leke olur derler.
Gül koklayıp bir yerini kaşırsan gül lekesi olur derler.
Tane karabiber eller koklar bir yerine sürersen ben ,tıpkı karabiber gibi leke olur derler.
Ciğer de aynı şekilde.
Ayva yersen gamzeli olur.minik minik ayva tüylü olur derler.vs vs
Bu liste böyle uzar gider.

Ben de inanmazdım ama sırf denemek için yapan ve aynı kaşıdığı yerde bebekte leke olan iki tane tanıdığım var.

Benim ilk hamileliğimde olmuştu.
Limonu elma gibi yiyordum ve ekşisi kesmiyordu.
Turşu suyu,acı biber öyle çok yedim içtim ki.
Ekşi yiyorsun Kızın olacak dediler.Allah (cc) ım bağışlarsa oğlum oldu.
Şimdi yine aynıyım.çatır çutur leblebi gibi acı biber yiyorum.[/QUOTE]

Benimde bacağımda iki tane kahverengi leke var annem ne yiyip de sürmüş elini acaba oraya :)) bu arada bende geçen sene çok ekşi yerdim acı biber falan dediğin gibi, kız demişlerdi cinsiyetine ama erkekti nasip olmadı sağlıkla doğurmak .. Şimdide çok tatlı istiyo canım ekşinin e sini bile ağzıma koyamıyorum .. Bakalım ne olacak cinsiyeti, hiiç umrumda değil gerçi şu an en son düşüneceğim şey cinsiyet, tek isteğim sağlıkla doğurabilmek gerekirse doğumda söylesinler cinsiyetini :)[/QUOTE]

Hayırlı ,sağlıklı ,eli ayağı düzgün evlatlar olsunlar Dediğin gibi cinsiyet önemli değil :))

Asilama derken tup bebekten bahsetmistim aslinda yanlis yazdim pek bilgim yok bende arkadasimdan biliyorum sorunu normal oldu acaba tup bebek nasil oluyo gibi algiladim :)) normalde bildigin normal oluyor iste :)) gozun aydin zaten stress yapmayinca ve nasipteyse Allah veriyor. Aslinda adet tarihlerini not alinca kolaylik sagliyor ben hep telefona kaydediyodum. O yuzden gunumu bilip hemen o gunde hastalanmayinca test yaptim biz bebek istemiyorduk o yuzden takipteydim hep

Evet canım hersey kısmet galiba bende hep telwfona yazardım ama telefon degistirdim butun notlar gitti bakalım ya herseyin hayırlısı bekleyip gorecez artık.. Tesekkur ederimm..

kızlar bende Allah nasip ederse inşallah.. mart ayında anne olacağım..
beta 5080 cıktı daha tatilde olduğum için doktoruma soramdım düşük yada yüksek mi bilen var mı?

bnde birdey yiyemiyorum 2 kilo verdim:110:neyse zaten kilo vr gitsin bebis her turlu besleniyor zaten:KK45:

Mrb kızlar bende sat 11 haziran di ama 3 dr gitmiş olmama rağmen kalp atışı duymadik oysaki en Son pazartesi gitmiştim dr um hersey iyi demişti perşembe Dr gittim dusuk dedi yolk kesesi çok büyümüş bebek yok dedi kürtaj önerdi pazartesi kürtaj olacağım sizce sinra ne zaman tekrar hamile kalabilirim bu bizim için mucizeydi bizim için ama nasip değilmiş

Mrb kızlar bende sat 11 haziran di ama 3 dr gitmiş olmama rağmen kalp atışı duymadik oysaki en Son pazartesi gitmiştim dr um hersey iyi demişti perşembe Dr gittim dusuk dedi yolk kesesi çok büyümüş bebek yok dedi kürtaj önerdi pazartesi kürtaj olacağım sizce sinra ne zaman tekrar hamile kalabilirim bu bizim için mucizeydi bizim için ama nasip değilmiş
Gecmis olsun kavinci haftandasin canim
Bizdede kalb atisi yok persembe yine gidicem
7+6 yiz biz

X