2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Yumurtlama veya yerlesme tarihine gore (ki biz bunlari tam bilemiyorz) beklenen dogum tarihi degisebiliyor. Ultrasonlarda hep ayni devam ederse sorun yoktur, tahmininden 7-10 gun sonra dogar. Sag salim dogsun da.
Benim de satim 13 haziran, haftaya ilk defa haber alicam.

Ben adetimin gecikmesinin 2. Günü (21 temmuz) Test yaptım 209 çıktı beta. Gecikmenin 4. Günü (23 temmuz) dra gittim dr göremedi kese. O gün testi yineledim 516 çıktı. Bana 29 temmuzda gelmemi söyledi ve ilk o gün gördük keseyi. Tabii henüz bebek yok ortada. 5 haftalık dedi kese. Bebek için çooook küçük bir nokta görüyo gibiyim ama daha çok erken dedi. 2 hafta sonra çağırdı kalp atışı için

Güzel haberlerini al inşallah canim. Zaten son zamanlara doğru anlasilir doğum ne zaman olacak. O günler bi gelsin de bakilir :)

Yok canim, o kadar da cok gorulen birsey degil, 6-8 hafta civarlarinda goruluyormus genellik, hepimiz de o aralardayiz, onun icin cok duyuyorsun. Sen icini ferah tut. Kendine dikkat et. Az kaldi doktora gitmemize
cok sagol biraz rahatladim Daha olumlu dusunmeye calisiyorum Insallah hersey yolundadir hepimiz icin ve daha kotu haber almayiz

Hosgeldin ve hayirli olsun Bizde ayni durumdaydik bayagidir ugrastik asilama bile yaptirmistik tutmamisti ve ramazan bitince tekrar asilama yaptircaz diye bu ayi bizde es gectikki hamileymisim sok olmustuk Insallah saglikli olur hepimiz icin

Hayırlı olsun bebegin benim degerim yüksek çıktı sanki.ben de 25 temmuzda adet olmam gerekiyordu 29 temmuzda 1200 çıktı.31 temmuzda 2900 çıktı ve kese de hala görünmedi.salı tekrar gidecem ins görürüz.

Çok geçmiş olsun kürtaj dan iki ay sonra yeniden denemelere baslayabilirsiniz sanirim

yok canm normal bende senın gbı oluyordum simdı 9 haftam bitecek ve mıdem bulanıyor

Canım hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin !!!

Kızlar düşük kendiliğinden olduysa yani kürtaj olmadan ,hemen hamile kalmanın bir sakıncası varmı yoksa korunmak mı gerekiyor birkaç ay???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…