2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Benimde sat 13 haziran canim :)valla Dr ne demek istemiş bnde anlayamadim sonuç olarak sat a gore hesap yapiliyor.belki de düzensiz olduğu için 1 hafta kadar geç adet olmuş gibi hesapla demiştir. O zamanda sat 20 olur iste 6haftalik olur. Amannn boşver :)) Dr un gelince o söyler zaten doğrusunu sn tadini cikar bu güzel haberin :)
Yumurtlama veya yerlesme tarihine gore (ki biz bunlari tam bilemiyorz) beklenen dogum tarihi degisebiliyor. Ultrasonlarda hep ayni devam ederse sorun yoktur, tahmininden 7-10 gun sonra dogar. Sag salim dogsun da.
Benim de satim 13 haziran, haftaya ilk defa haber alicam.

merhaba kızlar... hepinizin gozuaydın..
ben gecen hafta carsamba gitim doktorum gebelik var demişti vebi sonraki gecen persembe gel demişti gititm ve keseyi buyumus olarak gordum onceki gittigimde ben keseyi gormemiştim bu sefr buyumus olarak gordum kalp atısı için haftayagel dedi aranızda bole olan varmıı... ben adet tarihinide hatırlamıyorum doktorum persembe gunu altı haftalık dedi ssizler..daha once doktora gitmişmiydin bide adetiniz kac gun gecince hamile oldugunu ogrendiniz..
Ben adetimin gecikmesinin 2. Günü (21 temmuz) Test yaptım 209 çıktı beta. Gecikmenin 4. Günü (23 temmuz) dra gittim dr göremedi kese. O gün testi yineledim 516 çıktı. Bana 29 temmuzda gelmemi söyledi ve ilk o gün gördük keseyi. Tabii henüz bebek yok ortada. 5 haftalık dedi kese. Bebek için çooook küçük bir nokta görüyo gibiyim ama daha çok erken dedi. 2 hafta sonra çağırdı kalp atışı için

Yumurtlama veya yerlesme tarihine gore (ki biz bunlari tam bilemiyorz) beklenen dogum tarihi degisebiliyor. Ultrasonlarda hep ayni devam ederse sorun yoktur, tahmininden 7-10 gun sonra dogar. Sag salim dogsun da.
Benim de satim 13 haziran, haftaya ilk defa haber alicam.

Güzel haberlerini al inşallah canim. Zaten son zamanlara doğru anlasilir doğum ne zaman olacak. O günler bi gelsin de bakilir :)

Yok canim, o kadar da cok gorulen birsey degil, 6-8 hafta civarlarinda goruluyormus genellik, hepimiz de o aralardayiz, onun icin cok duyuyorsun. Sen icini ferah tut. Kendine dikkat et. Az kaldi doktora gitmemize :-)
cok sagol biraz rahatladim Daha olumlu dusunmeye calisiyorum Insallah hersey yolundadir hepimiz icin ve daha kotu haber almayiz :KK36:

Kizlarrrr Merhaba sonunda hamileyim:) dün kan testi yaptırdik beta hcg 7014 çıktı :) bu ay adet olunca aşılama yapacaktik diye bu ayı boş geçiyoruz sanmıştık:) 10 gün sonra kalp atışı için gidecez kontrole. Çok mutluyuz kızlar epeydir ugrasioduk :) kist de varmış ama Dr sorun olmaz dedi insallah olmaz :KK66:
Hosgeldin ve hayirli olsun Bizde ayni durumdaydik bayagidir ugrastik asilama bile yaptirmistik tutmamisti ve ramazan bitince tekrar asilama yaptircaz diye bu ayi bizde es gectikki hamileymisim sok olmustuk Insallah saglikli olur hepimiz icin

Ben adetimin gecikmesinin 2. Günü (21 temmuz) Test yaptım 209 çıktı beta. Gecikmenin 4. Günü (23 temmuz) dra gittim dr göremedi kese. O gün testi yineledim 516 çıktı. Bana 29 temmuzda gelmemi söyledi ve ilk o gün gördük keseyi. Tabii henüz bebek yok ortada. 5 haftalık dedi kese. Bebek için çooook küçük bir nokta görüyo gibiyim ama daha çok erken dedi. 2 hafta sonra çağırdı kalp atışı için
Hayırlı olsun bebegin benim degerim yüksek çıktı sanki.ben de 25 temmuzda adet olmam gerekiyordu 29 temmuzda 1200 çıktı.31 temmuzda 2900 çıktı ve kese de hala görünmedi.salı tekrar gidecem ins görürüz.

Mrb kızlar bende sat 11 haziran di ama 3 dr gitmiş olmama rağmen kalp atışı duymadik oysaki en Son pazartesi gitmiştim dr um hersey iyi demişti perşembe Dr gittim dusuk dedi yolk kesesi çok büyümüş bebek yok dedi kürtaj önerdi pazartesi kürtaj olacağım sizce sinra ne zaman tekrar hamile kalabilirim bu bizim için mucizeydi bizim için ama nasip değilmiş
Çok geçmiş olsun kürtaj dan iki ay sonra yeniden denemelere baslayabilirsiniz sanirim

Kizlar bu göğüs hassasiyeti göğüs agrisi azalan var mi.benim 5+3 gebelik haftam carsamba keseyi gormustuk.göğüs agrim azaldi hissediyorum.onun disinda bulantim felanda olmayinca belirtisiz kaldim sanki.ben mi evham yapiyorum benim gibi olan var mi ?
yok canm normal bende senın gbı oluyordum simdı 9 haftam bitecek ve mıdem bulanıyor

Kizlarrrr Merhaba sonunda hamileyim:) dün kan testi yaptırdik beta hcg 7014 çıktı :) bu ay adet olunca aşılama yapacaktik diye bu ayı boş geçiyoruz sanmıştık:) 10 gün sonra kalp atışı için gidecez kontrole. Çok mutluyuz kızlar epeydir ugrasioduk :) kist de varmış ama Dr sorun olmaz dedi insallah olmaz :KK66:
Canım hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin !!!

Kızlar düşük kendiliğinden olduysa yani kürtaj olmadan ,hemen hamile kalmanın bir sakıncası varmı yoksa korunmak mı gerekiyor birkaç ay???

X