2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba anne adayları:anneadayı: Bugün kontrolüm vardı 9 haftalık olmuş 2,34 cm olmuş:emir_bebek: ben hareket edebileceğini tahmin etmemiştim ayağını uzattı gülmeye başladım doktorumun yanında çok şaşırdım çok hoşuma gitti. Sıpa annişine göstermek için sürekli ayaklarını hareket ettirdi:KK200: sıkıntı yok 2 hafta sonra gel dedi.
Ayy ne güzel bizde yaşarız İnşallah bu duyguları :) Şimdilik kalp atışını duyduk sadece..2 hafta sonra benim de randevum tekrar..Maşallah senin miniğine de :KK66:

Merhaba anne adayları:anneadayı: Bugün kontrolüm vardı 9 haftalık olmuş 2,34 cm olmuş:emir_bebek: ben hareket edebileceğini tahmin etmemiştim ayağını uzattı gülmeye başladım doktorumun yanında çok şaşırdım çok hoşuma gitti. Sıpa annişine göstermek için sürekli ayaklarını hareket ettirdi:KK200: sıkıntı yok 2 hafta sonra gel dedi.
Yarın benimde randevum var yazınızı okurken çok heyecanlandım. inşallah benimkinnde hareketlerini görürüm. Her dr kontrolüne gittiğimde çok heyecanlanıyorum. Sanki sevgiliyle ilk randevu gbi... :KK66:) Aşkların en güzeli evlat sevgisiymiş.

Ayy ne güzel bizde yaşarız İnşallah bu duyguları :) Şimdilik kalp atışını duyduk sadece..2 hafta sonra benim de randevum tekrar..Maşallah senin miniğine de :KK66:
amin inşallah hareket ettiğini görmek gerçekten çok hoş:emir_bebek: Rabbim sağlıkla kucağımıza almak nasip etsin isteyen herkese yaşatsın bu duyguyu

Yarın benimde randevum var yazınızı okurken çok heyecanlandım. inşallah benimkinnde hareketlerini görürüm. Her dr kontrolüne gittiğimde çok heyecanlanıyorum. Sanki sevgiliyle ilk randevu gbi... :KK66:) Aşkların en güzeli evlat sevgisiymiş.
Bende hiç tahmin etmiyordum hareket edebileceğini gerçekten çok değişik hissettim:cool: İnşallah sizde görürsünüz güzel haberlerinizi bekliyorummmm:KK51:

kalpden ne gibi sıkıntın acaba.benimde varda

Kapakçık çökmesi var canım.sendeki nedir canım?geçmiş olsun.

bu arada lütfen fazla eleştirmeden cevap yazarsanız sevinirim... Ben 29 yaşımdayım ve ve 18 yaşımdan beri sigara kullanıyorum günde bir paket içiyordum şimdi bıraktım sayılır ancak akşamları yarım sigara içmezsem çok fazla gergin ve asabi oluyorum sizler sigarayı tam olarak bırakabildiniz mi? Ben içtiğimde vicdan azabı çekiyorum hemde çok çekiyorum ama içmezsemde yaapamıyorum benim gibi olan var mı?

Doktorlar sigara içmeyip anne strese gireceğine ki bu durumda bebek de girecek izin veriyorlar içilmesine.

selam canim, bu linke bakmanı tavsiye ederim. Folik asit icmeyen cok kisi var ama bu yiyeceklerle dogal yollardan alabilirsin. En dogrusu da bu aslında ama hap daha kolayımıza geliyor. Gunde 1 tane de icsen kotu oluyor musun ki? Doktorum bana 1 adt yeter dedi, dengeli beslen dedi. Bazıları 3 adet iciyor.

http://iyigelenyiyecekler.com/folik-asit-iceren-yiyecekler/
Teşekkür ederim canım sağol.
Evet 1 tane alıyorum günde ama sıcakla etkisi daha şiddetli oluyor sanırım.

aramıza hoşgeldin.bende daha duymadım beni de salı günü çağırdı doktor bakalım ozaman duyabilecekmiyiz.7+2 olcaz Allah nasip ederse salı günü.....ben iki ayrı doktora gidiyorum.birisi özel birisi de devlet hastanesinde.gerçi bana göre ikiside özel gibi kendimde hastanede çalışıyorum ve gittiğim doktorda istanbuldayken aynı hastanede çalışmıştık şimdi buraya tayin oldu benimde işime geldi doğrusu....özeldeki doktorda da 8+1 de çağırdı bakalım...
Hoşbuldum canım, ne zamandır buralara yazmak istiyordum Allah nasip etti çok şükür. İnşallah sen de hayırlısıyla kalp atışlarını duyarsın pıt pıt pıt diye sağlıcakla:anneadayı: ben de bi yandan devlete de gitmek istiyorum ama bi orda bi orda ultrasona girerim belki sakıncası vardır diye kuruntu yapıyorum biraz kuruntuluyumdur :KK48:

Insallah kalp atislarini duyarsin hayirlisiyla canim.bende senin gibiyim kalp atislarini duyana kadar tam emin olamiyorum.duydugum anda gercekten kanaat getirecegim bu duruma:KK16: bende dualarin gücüne cok inanirim dualarinizi eksik etmeyin kizlar :KK68:
amin canım çok teşekkür ederim. İnşallah hayırlısıyla duyarız kalp atışlarını sağlıklı bir bebiş doğururuz :emir_bebek:birbirimize dua edelim. Bir de ben boş gebelik geçirdim ondan da korkularım daha fazla :KK43:

Kapakçık çökmesi var canım.sendeki nedir canım?geçmiş olsun.

Doktorlar sigara içmeyip anne strese gireceğine ki bu durumda bebek de girecek izin veriyorlar içilmesine.

Teşekkür ederim canım sağol.
Evet 1 tane alıyorum günde ama sıcakla etkisi daha şiddetli oluyor sanırım.
BENDE DE KÜÇÜK Bİ AÇIKLIK VAR.TEMİZ KANLA KİRLİ KAN BİRBİRİNE KARIŞIYO VE DOĞUMDA EMBOLİ ATMA RİSKİ VAR O YÜZDEN MECBURİ SEZERYAN OLMUŞTUM İLK ÇOCUĞUMDA...

Hoşbuldum canım, ne zamandır buralara yazmak istiyordum Allah nasip etti çok şükür. İnşallah sen de hayırlısıyla kalp atışlarını duyarsın pıt pıt pıt diye sağlıcakla:anneadayı: ben de bi yandan devlete de gitmek istiyorum ama bi orda bi orda ultrasona girerim belki sakıncası vardır diye kuruntu yapıyorum biraz kuruntuluyumdur :KK48:

amin canım çok teşekkür ederim. İnşallah hayırlısıyla duyarız kalp atışlarını sağlıklı bir bebiş doğururuz :emir_bebek:birbirimize dua edelim. Bir de ben boş gebelik geçirdim ondan da korkularım daha fazla :KK43:
ULTRASONA GİRMEKLE SORUN YAŞANACAĞINI ZANNETMİYORUM..BENDE DAHA ÖNCE GEÇİRDİM BOŞ GEBELİK.ONUN ÜZERİNE HAMİLE KALDIM VE ONUNDA KALBİ DURDU KÜRTAJ OLMAK ZORUNDA KALDIM...AYNI KORKULAR BENDE DE VAR.O YÜZDEN BENİMDE KALP ATIŞLARINI DUYMAK İÇİN SABIRSIZLANIYORUM....

Benimde bir kimyasal gebeligim var canim.bende tedirginim o yüzden.insallah bu sefer güzel haberler verecegiz inaniyorum Allahin izniyle.

Başın sağolsun canım :KK43: Sağlık herşeyden önemli tabiki canım Aminnn :KK42:

Senin de başın sağolsun canım çok zor bişey Allah kimseye yaşatmasın düşmanıma bile.. İnşallah şimdiki yavrunu sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.. Tabiki herşey Allah'tan o ne derse doğru der ama bu çok tuhaf bi duyguymuş tüm bunları bilmeme rağmen kimle konuşsam hayırlıysa duyulsun atışlar değilse zaten duyulmasın diye diye konuşurken bilinç, bilinçaltımın hiç böyle düşünmediğini biliyoruım malesef Allah affetsin beni uykuya daldığım anda zıplayarak kalktım tüm gece ağlayarak uyandım 2 saat ağladım sonra hıçkıra hıçkıra kendime engel olamadım eşim kalktı bak böyle yapma daha kötü olcak diye teselli etmeye çalıştı yüzümü yıkadı ben tirttir titrerken bi türlü susturamadım kendimi elimde değildi :KK42: Allahım ne kadar zor bişeymiş şüphesi bile :KK42: Demekki insan 2ayda bile alışıyomuş annelik duygusuna çok tuhaf gerçekten hiç böyle olucağını düşünmemiştim çok şaşkınım :KK42: Ama tabiki de herşey Allah'tan bu duyguyu bizlere böylesine kuvvetli veren büyük Allahım inşallah hiçbirimizin ellerini boş bırakmasın..en hayırlı zamanda en hayırlı şekilde hepimizi evlatlarına kavuştursun..
Hayırlısıolsun...Bu canlar bize Allah ın hediyesi..En iyisini o biliyordur. Sabırlı olmak lazım...Allah dualarını duyuyordur eminim...Üzme canını...

Merhaba arkadaşlar biz de gittik doktora kesem oluşmuş sağında solunda kist yokmuş rahim Ağzıda kapalı güzel dedi kanda mikrop vs var mı diye bi kaç test yaptırdı 1ay sonraya çağırdı kontrole kesenin resmini verdi kızım elinden düşürmüyor kardeşim diye albümüne koyacakmış:KK200::nazar::anneadayı: Birde fobiol e ilaveten elevit vitamin verdi

X