2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar hcg ye en son pazartesi baktırmıştım 1116 idi bugün keseyi göremedik karından ultrason da sizce geç döllenme midir? Doktor gebesin rahim kalınlaşmış ama inmemiş daha aşağı dedi. Biraz ağrım olduğunu söyleyince de önlrm olsun diye progesteron verdi. Daha önce yada bu aralar geç döllenme yaşayan var mı?

Canim merhaba . bnde çikolata kistim varken hamile kaldim 6+4 um bugün kasik ve belimde agrilar devam ediyor.ayni zamanda bacaklarimda da agri var. Ama çok şükür ilk zamanlara gore daha iyiyim.
Ay canimm benimm ya insallahh agrilarinn tamamen biterr benimde bitsin artik cok zorlaniyorum agrilarim sanki adet agrisi gibi doktor kalb atislarini duyana kadar iliskiyi yasakladi mi canim

İnşallah ben de 2016 Mart annesi olacağım, kalp atışını duyana kadar ümitlenmek istemiyorum. Bana dua eder misiniz, haftaya çağırdı doktor, her şey yolunda olsun da bebeğimin kalp atışını duyayım.:emir_bebek:
Insallah kalp atislarini duyarsin hayirlisiyla canim.bende senin gibiyim kalp atislarini duyana kadar tam emin olamiyorum.duydugum anda gercekten kanaat getirecegim bu duruma:KK16: bende dualarin gücüne cok inanirim dualarinizi eksik etmeyin kizlar :KK68:

kızlar hcg ye en son pazartesi baktırmıştım 1116 idi bugün keseyi göremedik karından ultrason da sizce geç döllenme midir? Doktor gebesin rahim kalınlaşmış ama inmemiş daha aşağı dedi. Biraz ağrım olduğunu söyleyince de önlrm olsun diye progesteron verdi. Daha önce yada bu aralar geç döllenme yaşayan var mı?
Benimde normalde 6.hafta gorunuyor ama dr gec dollenme 4-5 dedi.kese yeni olusmaya baslamis dedi hatta ufacik gördük keseyi yeni olusuyor.lekelenmem oldu agrim oldu progestan verdi yatip dinleneceksin dedi.durumlar benziyor yani icini ferah tut sen

Canim bende suan 5 hafta 5 gunluk hamileyim 5 hafta 3 gunlukken doktora gittim karindan gorulmuyor alttan muayene ile gozuktu biraz bekle canimm

Iyii olduu aslindaa agrilarimm cok var doktor diyincee bir mutluu oldumm havada zatenn sicakk agrilardaa cekilmesi zor oluyor kolumu kibirtmaya halim yok
aynen benim içinde güzel oldu gerçi eşim pek memnun gözükmüyo ama bebek için deyince akan sular duruyo evde.....ilk çocuğumda da böyleydi hatta doktor 3 ay demişti...

aynen benim içinde güzel oldu gerçi eşim pek memnun gözükmüyo ama bebek için deyince akan sular duruyo evde.....ilk çocuğumda da böyleydi hatta doktor 3 ay demişti...
Ovv 3 ay cok uzun bizim icin degil ama kocalarimiz icin cok zorr bir durumm benim ilk cocugumm olucakk insallah heyecanimiz cok fazlaa esimde napsin biraz bozuldu ama sonra bebegimiz icin deger dedi ama insallah 3 ay demez o gercekten sorun teskil ederr

Ovv 3 ay cok uzun bizim icin degil ama kocalarimiz icin cok zorr bir durumm benim ilk cocugumm olucakk insallah heyecanimiz cok fazlaa esimde napsin biraz bozuldu ama sonra bebegimiz icin deger dedi ama insallah 3 ay demez o gercekten sorun teskil ederr
yaaa beterin beteri varrr.....

saglik ocagina kayit olmamistim daha kalp atisini duymadan dun kalp atisini duyduk saglik ocaginada gittik ilki kimyasal olmustu acilde test yaptirmistim gidip kimligimi verince doktorla ebe aiz nerdesiniz biz sizi cok aradik ulasamadik 3 ay once gebeymissiniz dedi aa dedim nerden biliyosunuz ben bureye gelmemistim kaydolmaya bize hastaneden belgeleriniz geliyo betahcg pozitif cikqn herkesin kendi saglik ocagina belge gidiyo kayit olun diye aradik bi ev telefonu kapaliydi ev adresinizede ulasamadik evden alicaktik sizi dedi bende " ben devlet icin bu kadar onemlimiymisim yavv dedim" gulduler bana bole olan varmi uzin oldu k.bakmayin

Kızlar nasılsınız ben bugün kontrole gittim 8+6 olduk çok şükür ama eşi aşağıda dedi dikkat etmemi söyledi daha önce böyle bir durumla karşılaşan varmı birde bir ay sonra birdahaki kontrol ikili test ne zaman yapılıyor geç kalmış olmam dimi birde ikili test nasıl yapiliyor
canm bnde 8+5 ım benım bır dahakı kontrolüm 28 ağustos da dr ozamn gel test yaparız dedı yanı gec kalmadın bence ... ben ınt baktım 11 ıle 13 hafta arasında yapılıyordu galıba...

Kızlar bel ağrısı yaşayan var mı? Benim bulantım filan hiç yok. Göğüslerim hassas, aşırı gaz problemive bel ağrısı. Normal mi sizce?
bel ağrısı benım kabusummmm aynen bende de bulantı falan cok az var ama belım fena bıraz ayakta kalayım veya oturayım kotu oluyorum kemıklerım ayrılıyor sankı ayaktaysam bazen cok zor oturuyorum uzanıyorum ama normalmiş dokt sordum bebek buyudugu ıcın rahım genıslıyor vücut açılma yapıyor dedı dınlen dedı korkacak bır dueum yokmuş....

ya ben 7. haftada gözüküyorum. Yani sata göre ama mide bulantılarım hissedilmeyecek kadar az. Hatta dün bile daha çoktu. Bir problem olabilir mi:KK43:

benimde aynen ama yok kansızlık için üzüm yiyeyim yok ceviz fındık badem yok yoğurt yiyeyim meyvede yemem lazım die sürekli bişi yiyorum ve şimdiden hepsinden bıktım sütten yumurtadan kuruyemişlerden:KK43:

yaa kızlar ben sütten ve yumurtadan resmen tiksindim sanırım sıcak oluşundan kaynaklanıyor ama yememde lazım napıcam ben ya meyve ve bol su sebze balık yemeye çalışıyorum bide söylemsi ayıp ishal oldum doktor sütü ve yumurtayı bırak diyince bıraktım
Sütten bıkan arkadaslar ben kendime gunde iki kez cacik yapiyorum. Buz gibi hafif tuzlu iki damla zeytin yagi. Cok iyi geliyor bana süt icmektense . Yogurtta severim ama cacik suaralar favorim. Tavsiye ederim. Ama yumurta icin hala bi cozum bulamadim. Zaten eskiden de sevmezdim zorlamakta istemiyorum kendimi.

ya ben 7. haftada gözüküyorum. Yani sata göre ama mide bulantılarım hissedilmeyecek kadar az. Hatta dün bile daha çoktu. Bir problem olabilir mi:KK43:
yok canım sanmıyorum.Bulantı kişiye göre değişiyormuş, stres yapma kendine kontrolün ne zman peki?

X