2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

ya ben 7. haftada gözüküyorum. Yani sata göre ama mide bulantılarım hissedilmeyecek kadar az. Hatta dün bile daha çoktu. Bir problem olabilir mi
Daha önce bir kaybımız da olunca çok evham yapıyoruz bence..Ben dün gittim kalp atışları için ama aklıma neler geliyor neler..Çok şükür herşey yolunda İnşallah böyle olmaya da devam edecek azcık rahat olup akışına bırakalım.Herkesin bünyesi farklı her gebelik her bebek de birbirinden farklı..Benim annem de geçen gün dedi hiç bulantısı olmadan 6 tane doğurdu Maşallah..Çok araştırmamak lazım.Rabbim nasip ettikten sonra her türlü tutunacak bebişlerimiz bize merak etme

4 ağustosta randevum var. Daha Önce kalp atışı alamadığımız için aldırdık Gene olmasın
Sata göre benim de 7. hafta bitecek ama doktor 6 haftalık dedi bulantılar 8 haftadan sonra da başlayabilir..Hem bulantı olmasa daha da iyi hem az kalmış randevuya da bekle ve stres olma bebişi de stres altına sokma..Dua et bol bol..

Çok rahatlatıcı konuşuyorsun ama elde değil. İnşallah olumlu sonuçlar alırım

cnm benim de SAT a göre 7+3 ama 5+6 dedi sana geç döllenme mi dedi peki ?

kızlar merhaba bugun kontrolume gittim kendi dr uma gittim ilk kez bebiş buyumuş 15,92 mm 8+2 deyiz dr um sağlıklı bi gebeliğe benziyo sorun olmaz inşallah dedi bu arada gitmişken dogum fiyatınıda sordum 3300 tl

kızlar merhaba bugun kontrolume gittim kendi dr uma gittim ilk kez bebiş buyumuş 15,92 mm 8+2 deyiz dr um sağlıklı bi gebeliğe benziyo sorun olmaz inşallah dedi bu arada gitmişken dogum fiyatınıda sordum 3300 tl

maşallah büyümüş baya kzuzucuk. hangi hastane bu, baya yüksek geldi bana fiyat

MAŞALLAH.BANA DA ÇOK GELDİ DOĞUM FİYATI....

Massallah canim cok sevindim seninle tahmini dogum tarihlerimiz ayni ama ben daha 7+4 deyim ultrasyn da mi 8+2 yaziyo yoksa.senin hesabina gore mi canim

cnm benim de SAT a göre 7+3 ama 5+6 dedi sana geç döllenme mi dedi peki ?
Yok cnm doktor birşey demedi ben de sormadım.Kalp atışını duyunca sormadım yani ultrasondan da farkedebilir 1 hafta geride olması normalmiş sanırım..Sana birşey dedi mi doktor?

kıslar benim hesabımla ultrason tarihi tam tutuyo fiyatta 2012 şubatta 1300 e yapmıştım banada pahalı geldi ama ilk doğumumda ordaydı çok memnun kaldım surp pırgıç ermeni hastanesi yakup çilingir dr um

Ben de bugün kalp atışlarını duymak için gideceğim. Çok heyecanlıyım bir yandan da korkuyorum. İnşallah bir sıkıntı çıkmaz.

Merhaba anne adayları Bugün kontrolüm vardı 9 haftalık olmuş 2,34 cm olmuş ben hareket edebileceğini tahmin etmemiştim ayağını uzattı gülmeye başladım doktorumun yanında çok şaşırdım çok hoşuma gitti. Sıpa annişine göstermek için sürekli ayaklarını hareket ettirdi sıkıntı yok 2 hafta sonra gel dedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…