2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Herkezin gobusler şişmiş anlaşılan bende kendi göbeğime sinir oluyordum şimdiden sisti diye gazda çıkaramıyorum ben ya nedir bu şişlik şimdiden 2 kilo almışım ama yediğim birsey de yok yani

Bende dun yazip sormustum size banada oluyor canim doktorumu aradim kanaman veya idrarda yanman yoksa sikinti olmaz dedi

selam.kizlarrrr...bendedr gaz olayi var gazman gibiyimmm sabahlari bualntim oluyorrr mide bosken ve yedikten sonra anlamadim gitti..agzim cok kuruyor surekli su iciyorummm ilk gebeligimde oyle olmadi canim da acaip seyler istiyor haftaya daha kontrolummm hic kontrol olmadim

Bebeğin kalp atışları ne zaman duyulur arkadaşlar yarın doktora gidicem duyabilicek miyim çok meraktayım sizler kaçıncı haftada duydunuz

KIZLAR HİÇ ÇOK SEVDİĞİ ŞEYLERDEN TİKSİNEN VAR MI :)) MESELA BEN SİGARA VE ÇAY KOLİKTİM İKİSİNİNDE KOKUSUNA BİLE DAYANAMIYORUM ŞUAN ÇOOK İYİ OLDU VALLA EKSTRA BİDE TAVUK YİYEMİYORUM

yaa bende hiçbirşey değişmedi sadece acıkıyorum blmem belkide erkendir amaben aşkımın getireceği herşeye razıyım minik susamım

canım adet sancısı gibibir anlık bir sızlama oluyor mu klimanın altındayım ofiste o yüzdenmi acaba? yardım ediın lütfen

canım ben tatlıya bayılırım aslında ama inan daha tatlı koymadım ağzıma canım hiç istemiyor

ayrıca senin içinde sevindim ben sigara hiç içmedim şimdi içenin yanında bile durmuyorum çok zararlı canım

Ayy bende çok sevindim açık süt çok kokuyor bana

benim hiç lekelenmem olmadı kanamam da olmadı fakat sarı renkte bir akıntım var sürekli doktor normal dedi ama rengi koyulaşacak diye tereddüt ediyorum

ben çay kahve çok severdim şimdi ağzıma alamıyorum aklıma gelince tiksiniyorum ayrıca mutfagımdan tiksindim şaka gibi mutfağa giremiyorum girer girmez midem kalkıyor bütün iş eşime kaldı Allahtan tatil

Kızlar hala kalp atışını duymayalar için söylüyorum 6. Hafta daha erken hele hır de geç.döllenme ise daha zamanı var meraklanmayın bugün sonucunu göstermeye gittim orda benimle sat i ayni olan birisi vardi doktor ona kesesi göründü dedi on gün sonra kalp atışına gel dedi. Beni de dun detaylı ultrason a göndermişti daha once sağlıksız bi gebelik geçirmiştim pimpirik yaptım diye belki şükür orda bebek de var kalp atışı da var dediler her ne kadar bana göstermeseler de bana da bir ay sonra gel dedi ama ben sanmıyorum bi ay beklemem bi iki haftaya kayinvalidemlerde bi giderim sonra da izmire dönünce kendime bi doktor ayarlar ona devam edeeim

Canım hayırlı olsun ama artık doktorunu belirlesen iyi olur testlerini yaptır bir an önce

Cok cok cok gecmis olsun su icemiyorum diyordun degil mi canım artık kussan bile suyunu sakın ihmal etme insallah ameliyata gerek kalmaz

benim hiç lekelenmem olmadı kanamam da olmadı fakat sarı renkte bir akıntım var sürekli doktor normal dedi ama rengi koyulaşacak diye tereddüt ediyorum

Benimde olmadı ama akıntı bende de var bir kac gündür neden oluyor acaba bende persembe günü soracagım

Benimkide aynı tarih. İnşallah bu sefer sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın. Tedirgin olma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…