2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Arkadaslar ara ara kahverengi lekelenmelerim oluyor sizce normalmi
benim beklenen adet tarihimden beri bugün 4. kahve lekem oldu aralıkla oldu hiç aynı gün içinde uzun uzun olmadı ama benim gebelik düzgün ilerlemiyor hcg değerim normal yükselmiyor. hcg değerinden dolayı düşük yapma ya da dış gebelik durumum var. ama sizinki lekelenme dışında normal ilerliyorsa yerleşme kanaması tarzında bir akıntıdır endişelenmeyin

benim beklenen adet tarihimden beri bugün 4. kahve lekem oldu aralıkla oldu hiç aynı gün içinde uzun uzun olmadı ama benim gebelik düzgün ilerlemiyor hcg değerim normal yükselmiyor. hcg değerinden dolayı düşük yapma ya da dış gebelik durumum var. ama sizinki lekelenme dışında normal ilerliyorsa yerleşme kanaması tarzında bir akıntıdır endişelenmeyin
Aslinda tam olarak seninle ayniyiz hcg miz duzensiz cok azar azar yukseliyor

peki progestan aliyormusunuz
L
Canim bu durumu hemen doktoruna danismalisin...
Benim doktorum az birsey kahverenkli lekelenmen oldugunda hemen progestan kullaniyorsun dedi...
Riske atma canim...

Pregestan folikasit ve corasprin aliyorum dun kanamam gelince ne olur ne olmaz diye dr umuz dusuk ignesi yapti ben sadece bu yrzda lekelenmesi olup saglikli hamileligini devam ettiren varmi merak ettim
tesekkur ederim cevaplariniz iciin

Selam kızlar.. sıcak havalar sizide bunaltıyormu? Sürekli terliyorum klimada çarpar diye açamıyorum oyyh :110:

Aslinda tam olarak seninle ayniyiz hcg miz duzensiz cok azar azar yukseliyor
benim regl tarihlerimde düzensiz ve pko luyum yani geç döllenme de olmuş olabilir herşey bir ihtimal yani kesin bilgi alamıyoruz henüz . cumaya kadar belirgin bir artış olmazsa operasyon olacak sanıyorum. benim ilk geçen haftaki değerim 378di 1 hafta sonra 461 oldu. yani hiç artmadı gibi birşey. sizinki kaçtı?

Peki kesenizi gordunuzmu siz

benim regl tarihlerimde düzensiz ve pko luyum yani geç döllenme de olmuş olabilir herşey bir ihtimal yani kesin bilgi alamıyoruz henüz . cumaya kadar belirgin bir artış olmazsa operasyon olacak sanıyorum. benim ilk geçen haftaki değerim 378di 1 hafta sonra 461 oldu. yani hiç artmadı gibi birşey. sizinki kaçtı?
Biz 59
a basladik 51 e dustuk 63 ve 151 olduk 2 3 gun arayla yapildi testlerimiz haftaliga bırakmiyor dr umuz gunde bir olcum istiyor

Biz 59
a basladik 51 e dustuk 63 ve 151 olduk 2 3 gun arayla yapildi testlerimiz haftaliga bırakmiyor dr umuz gunde bir olcum istiyor
tam olarak kese demedi doktor ama 0.6 mm bir karartı var ama yeterli gelişmiyor dedi. yarın tekrar kandan bakılacak en son da cuma karar verilecek. hcg 2 ye katlanarak artmıyorsa sorun var diyorlar

L

Pregestan folikasit ve corasprin aliyorum dun kanamam gelince ne olur ne olmaz diye dr umuz dusuk ignesi yapti ben sadece bu yrzda lekelenmesi olup saglikli hamileligini devam ettiren varmi merak ettim
kızlar benim ilk gebeliğimde de çook lekenlemem ve kanamm olmuştu kanamam olduğu zamanlarda pregestan iğne oluyodum çook şükürde sağlıklı sıhatli oldu oğlum tabi herşey allahın takdiri kızlar dua edin içinizi ferah tutun yeter

Bebeğin kalp atışları ne zaman duyulur arkadaşlar yarın doktora gidicem duyabilicek miyim çok meraktayım sizler kaçıncı haftada duydunuz
merhaba canım benim ilk kontrolüm 7. haftamdaydı o zaman duyduk hadi bakalım yarın da sana kısmet olsun o mucizeyi duymak :)

L

Benim arkadaşımın başına gelişti sağlıklı bir şekilde aldı bebeğini kucağına. Sen yapılması gerekeni yapmışsın. Eğer bebeğin sağlıklıysa sana tutunacaktır merak etme.

X