2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

tam olarak kese demedi doktor ama 0.6 mm bir karartı var ama yeterli gelişmiyor dedi. yarın tekrar kandan bakılacak en son da cuma karar verilecek. hcg 2 ye katlanarak artmıyorsa sorun var diyorlar
Insallah bebegin buyur bol bol insallah hcg ikiye katlamistir icini ferah tutmaya calis
bizimde dr umuz ayni seyi soyledi bekliyoruz hcg icin

Benim arkadaşımın başına gelişti sağlıklı bir şekilde aldı bebeğini kucağına. Sen yapılması gerekeni yapmışsın. Eğer bebeğin sağlıklıysa sana tutunacaktır merak etme.

Tesekkur ederim insallah sagliklidir ve sagsalim butun hamisler bebisine kavusur insallah her isteyen evladina tez zamanda kavusur

selam.kizlarrrr...bendedr gaz olayi var gazman gibiyimmm:KK70::KK70::KK70: sabahlari bualntim oluyorrr mide bosken ve yedikten sonra anlamadim gitti..agzim cok kuruyor surekli su iciyorummm ilk gebeligimde oyle olmadi canim da acaip seyler istiyor:p haftaya daha kontrolummm hic kontrol olmadim:KK67:
Ayy anladığım kadarıyla şuan mart annelerinin başlıca sıkıntılarından biri gaz off buna da ne care bulunur ki bilemedim bnde hepimizi biraz gazmanız arkadaşım dert etme ahh ahh aynıyız

Kızlar hala kalp atışını duymayalar için söylüyorum 6. Hafta daha erken hele hır de geç.döllenme ise daha zamanı var meraklanmayın bugün sonucunu göstermeye gittim orda benimle sat i ayni olan birisi vardi doktor ona kesesi göründü dedi on gün sonra kalp atışına gel dedi. Beni de dun detaylı ultrason a göndermişti daha once sağlıksız bi gebelik geçirmiştim pimpirik yaptım diye belki şükür orda bebek de var kalp atışı da var dediler her ne kadar bana göstermeseler de bana da bir ay sonra gel dedi ama ben sanmıyorum bi ay beklemem bi iki haftaya kayinvalidemlerde bi giderim sonra da izmire dönünce kendime bi doktor ayarlar ona devam edeeim
dogum tarihlerimizi nerdeyse ayni bende daha duumadim kalp atislarini doktor bi hafta içinde gorunmesi lazim dedi bide bos gebelikten şüphelendi insallah bi sorun yoktur

Canım tahlil sonuçların nasıl umarım herşey yolundadır güzel haberlerini bekliyoruz!!!
B hcg ye baktılar hormon tahliline baktılar. Ultrasonda bebegim iyi görünüyordu kalp atışlarını da duyduk. Dr yerlesme kanamasidir dedir. Onlem amaçlı igne yaptılar. Progestan kullanacam. Cuma sabah kontrole gidecez. Ins kanama gecer

Yanimda olan dua eden herkese tsk ederim.

Ben 21 hazıranda adet oldum bu ay olmadım dun aksam yaptım tek çizgi cıktı.Bayramın 3 gunu az kırmızı akıntı geldı kesıldı sonrakı gun yıne kırmızı akıntı geldı cok az ama kesıldı bugunde normal akıntı var bıraz arttı hala adet olmadım yanı

KIZLAR HİÇ ÇOK SEVDİĞİ ŞEYLERDEN TİKSİNEN VAR MI :)) MESELA BEN SİGARA VE ÇAY KOLİKTİM İKİSİNİNDE KOKUSUNA BİLE DAYANAMIYORUM ŞUAN ÇOOK İYİ OLDU VALLA EKSTRA BİDE TAVUK YİYEMİYORUM

ben tam bir türk kahvesi delisiyim,kahvaltıdan sonra yemekten sonra hemen yapar büyük bi zevkle içerdim,nası canım
isterdi,her gün içerdim..10 gündür hiiiiçç canım istemiyo,kendimi böyle görücemi hiç tahmin etmezdim... :) midem bulanmıyo ama bazı kokulardan rahatsız oluyorum bu aralar..

B hcg ye baktılar hormon tahliline baktılar. Ultrasonda bebegim iyi görünüyordu kalp atışlarını da duyduk. Dr yerlesme kanamasidir dedir. Onlem amaçlı igne yaptılar. Progestan kullanacam. Cuma sabah kontrole gidecez. Ins kanama gecer

Yanimda olan dua eden herkese tsk ederim.
Canım hadi çok geçmiş olsun gözün aydın cok sevindim maşallah inşallah hersey yolunda gider daha da:KK66:

KIZLAR HİÇ ÇOK SEVDİĞİ ŞEYLERDEN TİKSİNEN VAR MI :)) MESELA BEN SİGARA VE ÇAY KOLİKTİM İKİSİNİNDE KOKUSUNA BİLE DAYANAMIYORUM ŞUAN ÇOOK İYİ OLDU VALLA EKSTRA BİDE TAVUK YİYEMİYORUM
Malesef canım tiksinmedim hatta bnde sigara koliktim kahvede aynı sekilde gebeliğimi öğrendiğimden beri kendi insiyatifimle içmiyorum içsem îçerim o derece yani hatta zaman zaman strese giriyorum bu yüzdden dua ediyorum inşallah tiksinirim iyice diye:KK66:

X