2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

duyarsın inşallah canım yaptır bakalım bu ara bak güzel güzel haberler alıyoruz :)
geciktim 5.gün bugün
1.gün gecikmeyle akşamı test yaptım daha damlatınca cıktı kısmetse hamıleyım ama 2 ay önce kurtaj oldum kalp atısımız durdu tedirginim o kadar ama kısmetse kucağıma alıcağım rabbime şükürler olsun

Kem gözler deyince kızlar sanırım gebeliği hemen duyurmamak daha iyi. Benim ilk gebeliğimde her şey yolunda gidiyordu bebesimin kalbi durdu. Hisleri kuvvetli bi tanidiğim var bir daha gebe kalinca karnin belli olana kadar duyurma üzerinde çok nazar var dedi. İnşallah iyi haberi alirsam eşindenbbaşka kimseye soylemeyeceğim.
Ay canım benim çok sevindim ya çok tebrik ederim hadi bebislerimizi rabbim sağlıkla kucağımiza almayi nasip etsin kem gözlerden korusun inş maşallah mallar tü tü tü :-):-)

geciktim 5.gün bugün
1.gün gecikmeyle akşamı test yaptım daha damlatınca cıktı kısmetse hamıleyım ama 2 ay önce kurtaj oldum kalp atısımız durdu tedirginim o kadar ama kısmetse kucağıma alıcağım rabbime şükürler olsun

canım hep olumsuz düşünme benim en yakın arkadaşım da 3.5 aylıkken bebeğini kaybetti ama şuan kucağında evladı... geçmişe takılarak gününü kaybetme.. rabbim en hayırlısını bilir.

geciktim 5.gün bugün
HAYIRLI OLSUN CANIM BUGÜN KAÇINCI GÜNÜN?

canım hep olumsuz düşünme benim en yakın arkadaşım da 3.5 aylıkken bebeğini kaybetti ama şuan kucağında evladı... geçmişe takılarak gününü kaybetme.. rabbim en hayırlısını bilir.
öyle tabi ki düşünmüyorum kısmet değilmiş dedi o zamanda çok şükür rabbim nasip etti mutluyum :KK200:

Kem gözler deyince kızlar sanırım gebeliği hemen duyurmamak daha iyi. Benim ilk gebeliğimde her şey yolunda gidiyordu bebesimin kalbi durdu. Hisleri kuvvetli bi tanidiğim var bir daha gebe kalinca karnin belli olana kadar duyurma üzerinde çok nazar var dedi. İnşallah iyi haberi alirsam eşindenbbaşka kimseye soylemeyeceğim.
aynen :) gizli tutmakta fayda var bende birlaç kişiye söyledikten iki gün sonra kötü haberi aldım en güzeli süpriz yapmak cinsiyeti öğrenince :)

Sende doğru söylüyorsun canım gerçekten nazar çok değiyor bende 3 tane düşük yaşadım ve simdi bir eşim ve ailelerimiz biliyor en azından kalp atışını duymadan kimseye söylemeyi düşünmüyorum.bu arada inş en kisa zamanda mucizene kavuşursun sağlıkla cnm...

Kızlar yaa mart annelerimiz çoğalıyor ne kadar güzel. İnşallah bir bir bebişlerimizi mart ayında alırız kucaklarımıza sağlıklıca inşallah.. hepinizi tebrik ediyordum :) ilk ben vardım şimdi biçok olmuşuz buradaçok sevindim :) :):anneadayı::emir_bebek::21:

Kızlar yaa mart annelerimiz çoğalıyor ne kadar güzel. İnşallah bir bir bebişlerimizi mart ayında alırız kucaklarımıza sağlıklıca inşallah.. hepinizi tebrik ediyordum :) ilk ben vardım şimdi biçok olmuşuz buradaçok sevindim :) :):anneadayı::emir_bebek::21:
Masallah hepimize canım aramızda 1 gun var Son adet tarının nedir cnm bide ben adete 3 gun kala kan değerim 271.71 çıktı senin değerin neydi cnm ve kaç gün kala baktirdin ?

dün biraz oldu ama baş ağrısından ziyade halsizlik var bende... sizde durumlar nasıl?

bende de baş ağrısı ateş basması kasık ağrısı oluor cnm..

Henüz kan testi bile yapmadım ama regl 5 gün geçti ve pozitifi gördüm zaten doktorada bu cuma falan giderim sanırım ne kadar geç o kadar iyi geriyorlar iyice 2 ay önce kalp atışının durması sebebiyle kürtaj oldum bu sefer tedirginim inşaALLAH hayırlısı ile kucağıma alırım :KK43:

hayırlı olsun ınsallah cnm kan testıde yap ne kadarlık olduğu bellı olsun..bende ekimde düşük yaptım doktorum kan pıhtılaşması olabılır dedı clexan ıgne verdı ogrendıgımden berı gobekten vuruluyorum bıde progestran ıgne

Kizlar simdi doktordan geldim beta hcg 223.49 doktor iyi dedi.4 haftalik oldugunu soyledi. Ama bu nezle grip beni oldurdu doktor bol bol sivi al dikkat et kendine dedi ilk hagtadan nnasil hastalandin dedi..bigazim kizarik ilerlerse antibiyotuk baslayabilirim dedi.bugun dune nazaran daha iyiyim bogazumda d6zelir insallah atesimi olcuyorum surekli 37 yi gecmedi cok sukur. Oruca da ara verdim iyilesene kadar tutma dedi sonlara dogru tutarsin dedi...bana da dua edin... Rabbim hepimize bebislerini saglikla almayi nasip etsin

hayırlı olsun cnm..geçmiş olsun dıkkat et kendıne başlarda antıbıyotık kullanmamaya bak..

KIZLAR KAN SONUCUM 60 ÇIKTI VE BUGUN 27. GÜNÜM YARIN BAT.IM HAYIRLI DOLSUN İNŞ :)

hayırlı olsun cnm..kucagımıza almakta nasıp olur ınsallah..

Merhaba kızlar bugün kan sonucunu aldım 856.57 çıktı ...

maşallah cnm cok guzel değerin..tebrık ederım

X