2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Rica ederim meleğim ne zaman aklına bir şey takılırsa mutlaka mesaj at olmasam bile ki hep burdayım hemen dönüş yaparım sana :) Seni bebeğini ve tüm hamişleri ve bebeklerini ve tabii babalarınıda :) Rabbim korusun :nazar::anneadayı::emir_bebek:
Beni hatirladinmi canim ben ocak annelerine cok yazmistim rabbim nasip etmedi ama bak mart annelerine yaziyorum idrar pozitif cikti kanda bugun cikacak hatta barkod nosu alsaydim bakardim internetten ama iste heyecan doktordan ogrenecem insallah...mart anneleri hepimiz saglikli hamilelik geciririz...ve tum anne adaylari...ocak anneleride cok tatli konusuyorduk ama nasip buraymis

Beni hatirladinmi canim ben ocak annelerine cok yazmistim rabbim nasip etmedi ama bak mart annelerine yaziyorum idrar pozitif cikti kanda bugun cikacak hatta barkod nosu alsaydim bakardim internetten ama iste heyecan doktordan ogrenecem insallah...mart anneleri hepimiz saglikli hamilelik geciririz...ve tum anne adaylari...ocak anneleride cok tatli konusuyorduk ama nasip buraymis

Hatırlamaz mıyım canımmm seni :) Rabbim şükürler olsun sana da nasip etmiş :) Rabbim güzel sonuçlar nasip etsin sana da :) Artık hamilesin:) Rabbim hepimizin kucağına almayı nasip etsin amin....

Kızlar Selam,
Bende çok istemiştim Mart annesi olmayı ama iğneden sonra 14. gün ve ne yazık ki hala negatif :KK43: bu sabah ovulasyon testi de yaptım oda koyu çıkmadı olsaydı en azından gölge gibi çıkardı diye düşünüyorum. Kısmet değilmiş... Yarın son testi yapacağım gelmezse reglim Cuma Dr a gideceğim son tarih 3 Temmuz demişti Dr. ama nokta kadar umut kalmadı içimde... Oysa bu ay ne kadar da olsa çok ümitlenmiştim. Hamileliğe dair en küçük bir belirti bile yok, akıntı, göğüs acıması, kasık batması vs. hiç bir şey yok... Sadece regl olacağımı hissetmenin verdiği hüzün ve bel ağrısı hepsi bu...Rabbim sizlerin meleklerini sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin...

Hadi bakalım daha fazla bekletmez inş bebişin. Benimde olursa ikinci gebeliğim olacak. İlki mart ayında bebeğimin kalbi durduğu için kürtajla sonladı. 2 ay ara verdik geçen ay tutmadı inş. bu ay olur. Yaşım 25 2 yıllik evliyim :)

senin de ilk gebeliğin de kalbimi durdu canım kaç haftalıktın ?

gıttım canım bugun doktora degerım 1314,41 cıktı doktor baktı ama henuz kese gozukmedı. haftaya carsamba gıdıcez artık kese ıcın. yenı gebelık dedı doktor cok sukur hersey yolunda degerde gayet ıyı dedi. Allah ıma sukurler olsun:anneadayı:

maşallahh cnm çok guzel cıkmıs..1500 olmadan gozukmuyormuş kese..haftya goruceksn ınsallah

merhaba kızlarr yeni hamişler gelmiş hoşgeldiniz..

aramızda henüz kese gören yok herhalde
Henüz kan testi bile yapmadım ama regl 5 gün geçti ve pozitifi gördüm zaten doktorada bu cuma falan giderim sanırım ne kadar geç o kadar iyi geriyorlar iyice 2 ay önce kalp atışının durması sebebiyle kürtaj oldum bu sefer tedirginim inşaALLAH hayırlısı ile kucağıma alırım :KK43:

İnşallah canım ben kan testini bekleyememiştim iyi sen sabrediyorsun yine :-):-)
VALLA HER TESTTE 0,1 BETA HCGYİ GÖRMEKTEN BIKMIŞTIM, BU AY OLDU OLDU OLMAZSA UĞRAŞMAYACAĞIM DEMİŞTİM :KK70: inşallah 1 saate sonucum çıkar ve 27. günüm adet döngümün bakalım ne çıkacak :) idrar testleri pembe ama koyu değil, ebe beta hcgnin kana 3 gün sonra ğeçtiğini söylemişti

VALLA HER TESTTE 0,1 BETA HCGYİ GÖRMEKTEN BIKMIŞTIM, BU AY OLDU OLDU OLMAZSA UĞRAŞMAYACAĞIM DEMİŞTİM :KK70: inşallah 1 saate sonucum çıkar ve 27. günüm adet döngümün bakalım ne çıkacak :) idrar testleri pembe ama koyu değil, ebe beta hcgnin kana 3 gün sonra ğeçtiğini söylemişti

az kaldı ha? hadi bakalım bi saate güzel haberlerle gel.. benim canım sıkıldı ya :KK43: 56.45 düşük değer belli olmaz diyo millet ne alaka? :KK43: sonuçta reglim zaten geçmemişti ayrıca son birliktelik 18 haziran yani 11. gün kan testi yaptırdım. ya kızlar normal mi?? biri bişey söylesiiin

herkese merhaba :KK25: son adet tarihim 26 mayıstı. dün idrar testinde pozitif gördüm bugün kan testi yaptırdım değerim 500 çıktı :anneadayı: 20 günlükmüş daha bebişimiz :emir_bebek::KK200: takvimi doğru hesapladım heralde. kesin tarihler kese görününce belli olur diye düşünüyorum. çok heyecanlıyım :KK49:
fakat şöyle bir durum söz konusu benim cmv ıgm değerim şüpheli çıktı tekrar bi tahlil istedi doktor sonuçlar pazartesi çıkıcak. gönlümü ferah tutup sürekli dua ediyorum iyi çıkması için sizlerde dua edin ne olur iyi çıksın değerlerimiz Allah'ın izniyle..

X