2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Masallah hepimize canım aramızda 1 gun var Son adet tarının nedir cnm bide ben adete 3 gun kala kan değerim 271.71 çıktı senin değerin neydi cnm ve kaç gün kala baktirdin ?
Benim sat 25mayıs 17 haziranda 263.61 çıktı canm ilk değerim bat da 25haziran baya erken gösterdi bebiş kendini ☺

Allah kolaylik versin canım eve gidince bol bol uyu o zaman :) benimde bağırsaklarda bir hareketlilik var normalde kabız olunur derler ama bak şanslıyız öyle bir problem yasamiyoruz :) keseyı görmeye ne zaman gideceksin cnm sen ?
Carsamba gideceğim canım haftaya doktor ozamana gün verdi değerim yükselmiş olucak o zaman inşallah. Benim kafam karıştı doktor kaç haftalik olduğunu soylemiyo erken diyo burda 5 hafta diyo anlamadım bu işleri hic

az kaldı ha? hadi bakalım bi saate güzel haberlerle gel.. benim canım sıkıldı ya :KK43: 56.45 düşük değer belli olmaz diyo millet ne alaka? :KK43: sonuçta reglim zaten geçmemişti ayrıca son birliktelik 18 haziran yani 11. gün kan testi yaptırdım. ya kızlar normal mi?? biri bişey söylesiiin
Yeni gebelik olusmustur canım merak etme normal gibi şu anda

Carsamba gideceğim canım haftaya doktor ozamana gün verdi değerim yükselmiş olucak o zaman inşallah. Benim kafam karıştı doktor kaç haftalik olduğunu soylemiyo erken diyo burda 5 hafta diyo anlamadım bu işleri hic
Canım geç döllenme de olabiliyor buda dogumlar da mesela ortaya çıkıyor kimisinin günü geçiyor kimisi erken doğuruyor zaten ileri doğru gelişimine görede tam haftasını belirliyorlar o yüzden hiç olumsuzluk düşünmeden tadını çıkar canım olumsuz düşünüp üzerine olumsuzu çekme

Merhaba kızlar
Allah nasip ederse büyük ihtimalle ben de Mart annesi olacağım. Bat 24 Hazirandı, dün kan testi yaptırdım 1477 çıktı. Cuma doktora gideceğim. Keseyi görürüm inş.
Merhaba canım aynı gidiyoruz benimde bat 24 haziran ve dün 1314 çıktı değerim

Masallah canım allah nazarlardan korusun inşallah meleklerimizi onlarda bizim gibi sabirsiz anlaşılan :anneadayı::KK200::nazar::emir_bebek:
Amin canım ilk gebelik deneyimim çok heyecanlı gidiyoruz mide bulantılarım başladı tatlı şeyleri görmek istemiyorum ya ne biliym bende biraz erkenmi başladı bilmiyorum ama severek yediğim şeyleri ogün fazla yediysem onlarıda görmek istemiyorum midem kalkıyor gibi oluyor ilginç şeyler yaşıyorum sendede oluyormu bu tarz şeyler ? Bendemi yoksa tuhaflık:eek::emir_bebek:

Amin canım ilk gebelik deneyimim çok heyecanlı gidiyoruz mide bulantılarım başladı tatlı şeyleri görmek istemiyorum ya ne biliym bende biraz erkenmi başladı bilmiyorum ama severek yediğim şeyleri ogün fazla yediysem onlarıda görmek istemiyorum midem kalkıyor gibi oluyor ilginç şeyler yaşıyorum sendede oluyormu bu tarz şeyler ? Bendemi yoksa tuhaflık:eek::emir_bebek:
Canım kişiden kişiye değişiyor gayet normal yaşadıkların benim bulantı yok ama istahsizlik var.bide eskiden tatlıya dayanamazdım şimdi hiç canım istemiyor tadına bile bakmıyorum .bugün bi güzel limon sıktım içtim oh nasıl güzel geldi .ye ekşiyi çıkar ayşeyi derler hadi bakalım bende kız çocuklarını çok severim inş hakkımızda canım. Yalnız cin takvimi ve Rus takvimine göre kız çıkıyor benim sen hesapladın mi cnm ? :-)

kızlar iyi akşamlar :) nasıl gidiyor annelik alıştırmaları :) benim sat 27 mayıs 29 haziran kan testim 56.45 :)

kızlar maşallah ne çok sayfa olmuş yetişemiyorum valla. bi de konuyu takipteyim diye nasılsa bildirim geliyor diye sayfaya hiç bakmadım ama iki gündür hiç bildirim gelmedi herhalde kimse yazmadı diye düşündüm. ders çalıştığım için vaktim pek olmuyor uzun uzadıya girmeye

X