2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

az kaldı ha? hadi bakalım bi saate güzel haberlerle gel.. benim canım sıkıldı ya :KK43: 56.45 düşük değer belli olmaz diyo millet ne alaka? :KK43: sonuçta reglim zaten geçmemişti ayrıca son birliktelik 18 haziran yani 11. gün kan testi yaptırdım. ya kızlar normal mi?? biri bişey söylesiiin
Belki geç dölleniyodur canım. 2 gün sonra tekrar bi kan ver artışına bak istersen.

Merhabalar. SAT 2 hazirandı. 25 günde bir regl oluyorum. 23 haziranda hcg değerim 59,1 çıktı. Aynı gün kahverengi lekelenme yaşadım ertesi gün geçti. 25 haziranda değerim 126,65 çıktı. Doktorum Hamilelik var haftaya gel bakalım dedi progestan ve elevit verdi. Bu cuma gününü bekliyorum. Keseyi görebilir miyiz acaba?

az kaldı ha? hadi bakalım bi saate güzel haberlerle gel.. benim canım sıkıldı ya :KK43: 56.45 düşük değer belli olmaz diyo millet ne alaka? :KK43: sonuçta reglim zaten geçmemişti ayrıca son birliktelik 18 haziran yani 11. gün kan testi yaptırdım. ya kızlar normal mi?? biri bişey söylesiiin
HERKES KENDİ YUMURTLAMA ZAMANINA GÖRE YÜKSEK YADA DÜŞÜK DİYOR CANIM. MESELA 28 GÜN ADET GÖREN BİRİ 14. GÜNDEDE 11. GÜNDEDE YUMURTLAYABİLİR, EN AZ 10 GÜNDE RAHME YAPIŞIYOR YAPISTIKTAN SONRA BETA HCG SALGILANIYOR. İÇİN RAHAT OLSUN DOKTORUNA SOR VE AKIŞA BIRAK CANIM.

VALLA HER TESTTE 0,1 BETA HCGYİ GÖRMEKTEN BIKMIŞTIM, BU AY OLDU OLDU OLMAZSA UĞRAŞMAYACAĞIM DEMİŞTİM :KK70: inşallah 1 saate sonucum çıkar ve 27. günüm adet döngümün bakalım ne çıkacak :) idrar testleri pembe ama koyu değil, ebe beta hcgnin kana 3 gün sonra ğeçtiğini söylemişti
inşallah hayırlı haberler alırsınız :KK68:
bence normal canım. yine de sen bi kaç güne tekrarlarsın için rahatlar değer yükseldikçe. dua edelim birbirimize bebişlerimiz sıkı sıkı tutunsun bizlere inşallah :KK36:

VALLA HER TESTTE 0,1 BETA HCGYİ GÖRMEKTEN BIKMIŞTIM, BU AY OLDU OLDU OLMAZSA UĞRAŞMAYACAĞIM DEMİŞTİM :KK70: inşallah 1 saate sonucum çıkar ve 27. günüm adet döngümün bakalım ne çıkacak :) idrar testleri pembe ama koyu değil, ebe beta hcgnin kana 3 gün sonra ğeçtiğini söylemişti
Benimde silikti cumartesi günü adete 5 kala ve pazar günü 4 kala yaptığımdada silikti cnm.dün yapmadım ztn kan yaptırdım dün .bugün yaptığımda ikiside koyu cikti şükürler olsun bebişler işte böyle böyle büyüyecek bir anda nasıl büyüsünler :-)hadi bakalım ben bile heyecanlandım hemen yaz sonucunu :-)

herkese merhaba :KK25: son adet tarihim 26 mayıstı. dün idrar testinde pozitif gördüm bugün kan testi yaptırdım değerim 500 çıktı :anneadayı: 20 günlükmüş daha bebişimiz :emir_bebek::KK200: takvimi doğru hesapladım heralde. kesin tarihler kese görününce belli olur diye düşünüyorum. çok heyecanlıyım :KK49:
fakat şöyle bir durum söz konusu benim cmv ıgm değerim şüpheli çıktı tekrar bi tahlil istedi doktor sonuçlar pazartesi çıkıcak. gönlümü ferah tutup sürekli dua ediyorum iyi çıkması için sizlerde dua edin ne olur iyi çıksın değerlerimiz Allah'ın izniyle..
Canım tebrik ederim hamileisn ama hamilelik takvimin yanlış benim son adet tarihim 5 haziran olduğu halde 11 mart çıkıyor .senin benden doğumunun 9-10 gün önce çıkması lazım bana bile 4 haftalık diyor sana en az 5 yazması lazim

Kizlar simdi doktordan geldim beta hcg 223.49 doktor iyi dedi.4 haftalik oldugunu soyledi. Ama bu nezle grip beni oldurdu doktor bol bol sivi al dikkat et kendine dedi ilk hagtadan nnasil hastalandin dedi..bigazim kizarik ilerlerse antibiyotuk baslayabilirim dedi.bugun dune nazaran daha iyiyim bogazumda d6zelir insallah atesimi olcuyorum surekli 37 yi gecmedi cok sukur. Oruca da ara verdim iyilesene kadar tutma dedi sonlara dogru tutarsin dedi...bana da dua edin... Rabbim hepimize bebislerini saglikla almayi nasip etsin

Canım tebrik ederim hamileisn ama hamilelik takvimin yanlış benim son adet tarihim 5 haziran olduğu halde 11 mart çıkıyor .senin benden doğumunun 9-10 gün önce çıkması lazım bana bile 4 haftalık diyor sana en az 5 yazması lazim
teşekkür ederim canım senin hayırlı olsun bebeğin :KK200:doğum tarihi hesaplamadan yapmıştım 2 mart çıkmıştı aslında senin dediğin gibi 5 hafta oluyodu.ama bugün doktora 4 haftalık sanırım demiştim hesaplayım hemen dedi ve 20 günlük dedi onun üzerine tamamlayarak 40 hafta diye hesapladım ama yanlış sanırım düzelteyim en iyisi :KK49:

Benimde silikti cumartesi günü adete 5 kala ve pazar günü 4 kala yaptığımdada silikti cnm.dün yapmadım ztn kan yaptırdım dün .bugün yaptığımda ikiside koyu cikti şükürler olsun bebişler işte böyle böyle büyüyecek bir anda nasıl büyüsünler :-)hadi bakalım ben bile heyecanlandım hemen yaz sonucunu :-)
KAN SONUCUM ÇIKTI 27. GÜNÜM VE 60 ÇIKTI :KK70: rüya gibi yaaa :)

bende kan testi mi yaptırsam akşama :) gebe kaldıgımı bılmek cok guzel ama pıt pıtları duyamamaktan korkuyorum :KK43:

teşekkür ederim canım senin hayırlı olsun bebeğin :KK200:doğum tarihi hesaplamadan yapmıştım 2 mart çıkmıştı aslında senin dediğin gibi 5 hafta oluyodu.ama bugün doktora 4 haftalık sanırım demiştim hesaplayım hemen dedi ve 20 günlük dedi onun üzerine tamamlayarak 40 hafta diye hesapladım ama yanlış sanırım düzelteyim en iyisi :KK49:
Bak duzeltmissin canım senin bebişin bizimkinden büyük :-) maşallah allah nazarlardan korusun inş

X