2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Herkese merhaba kasık ağrısı bende de oluyor. 2 gün önce keseyi gördük. Haftaya da kalp atışlarını duymak için gideceğim

Duyarsın Allah ın izniyle yeter ki olumlu düşün ben hiç tersini düşünmedim düşünmeyeceğim de.
valla elimden geldiğince olumlu düşünüyorum hatta çok hareketli biriyimdir hep kızıyorlar azıcık yavaş ol diye amann bana bize şey olmaz diye merdivenleri ikişer ikişer inip çıkıyorum :):) sadece hani küçük mğ acaba kalp atışı için ondan merak etmiştim

Ne güzel ikinci kez duyacaksin kalp atışını buarada bende çarşamba duydum bi sıkıntı yokmuş yalnız bende rahim ağzı yetmezliği olduğu için dikis atılacak 1 2 . hafta gb inşallah sağ salim kucagimiza alırız

Ewt cnm ikinci kez ve iki tane kalp atışı duydum acaip bi süpriz oldu .. çok şükür sende duymuşsun cnm..serklaj mi yapılacak belki banada yapar doktor ikiz olduğu için. .

yok canım ben ilk defa gidicem doktara haftaya cuma günü hiç gitmedim de görmedim de iki kere kan testi yaptırdım bhcg ye baktım kendim o kadar çok küçükken gitme dedi herkes ama çok heyecanlıyım:):)
Ben salı günü gittim sadece keseyi görcem sandim ama bebeğim annesine kendini gösterdi :-) bebeği gördüm çarşamba da kalp atışı için çağırdı doktor

Ben salı günü gittim sadece keseyi görcem sandim ama bebeğim annesine kendini gösterdi :-) bebeği gördüm çarşamba da kalp atışı için çağırdı doktor
ayyy yerim ben bebişi :):) çok garip bir his olmalı yaa ben şimdiden sanki bebek için her şeyin en doğrusunu biliyormusum gibi oyle bir his var yani. inş bende hem görebilirim hemde kalp atışını duyarım :):)

Merhaba kızlar benım son regl tarıhım 16 hazıran ve takvıme gore suan 5 hafta 3 gunluk hamıleyım . gecen hafta doktor kontrolumde keseyı gorduk cok sukur.
Fakat benım sıze sorucagım sey , kasık agrılarınız oluyor mu Ben nerdeyse hergun Kasıklarım karnım agrıyor. ozellıkle aksamları adet sancısı gıbı oluyor Sızde aynı sekılde oluyor mu Bu normal mı acaba
canım bende kasık ağrıları 2 gündür kesildi ondan öncesinde çok fazla oluyordu. gece uyutmuyordu hatta. yorulmamaya ve ayaklarını yükseğe koyarak uzanmayı dene, ağrın çok olduğunda ılık dus da iyi geliyor

Bende haftaya pers kalp atisina gidecegim zaman azaldikca heyecanim cogaliyor :) bugunlerde bende gun boyu devam eden bulanti oluyor kusmuyorum ama tiksiniyorum herseyden 3. Gun oldu bugun bir an once gecer insallah kelebek126 kelebek126

Merhaba kızlar benım son regl tarıhım 16 hazıran ve takvıme gore suan 5 hafta 3 gunluk hamıleyım . gecen hafta doktor kontrolumde keseyı gorduk cok sukur.
Fakat benım sıze sorucagım sey , kasık agrılarınız oluyor mu Ben nerdeyse hergun Kasıklarım karnım agrıyor. ozellıkle aksamları adet sancısı gıbı oluyor Sızde aynı sekılde oluyor mu Bu normal mı acaba

Benim de ağrıyor Arada kasığım belim bu hamilelik belirtiler bence hiç takılma zaten bilet olsa bi işaret gelir kanama vs benimde satım 18haziran bu arada

ayyy yerim ben bebişi :):) çok garip bir his olmalı yaa ben şimdiden sanki bebek için her şeyin en doğrusunu biliyormusum gibi oyle bir his var yani. inş bende hem görebilirim hemde kalp atışını duyarım :):)
İnşallah canım benim bende çok heyecanlıyım :-)

canım hastane ile görüştük paketlerde yönetim kararı olduğu için hiç indirim yapamıyorlarmıs. yalnız kadın söyle bir sey dedı 16. haftadan sonra gelirseniz eğer 4.500 tl ye oluyor o da ikili test genetik test yapılmadığı için dedi. başka hastanede yaptırıp sonucunu getirebilirsiniz dediler. açıkcası onu ben istemedim baştan bir doktorla başlayıp öyle devam etmeyi tercih ettim. 5.500 tl ye koru dan doğum paketi aldım.

hayırlı olsun canım bizde alıcaz bakalım bu hafta dediğin gibi bi oraya bi buraya zor onunla bende uğraşamam. hadi bakalım güzel günlerde doğuralım :)

kızlar yaa bir şey dicem .. aslında midem kazınıyor acıkmış gibiyim ama hiç bir şey yemek içimden gelmiyor sırf bebeğim için zorluyorum kendimi hele tatlı ağzıma sürmedim daha çikolata için ölen ben görmek bile istemiyorum mide bulantım yok ama canım çekmiyor

Kızlar günaydın dün yeşil akıntı kana döndü demiştim beta hcg az artıyordu 13 ünde 140 22 sinde sabah 895dun akşam 23 unde 930 olmuş kanamam çok az oldu yerleşme kanaması bu donemde olurmuki bundan sonra artar diye ümit edeymmi bilemedim doktor kürtaj yapalım saglksz demiş eşimin sekreteri benim beta hcg hiç artmadı dış gebelik diye sağa sola gttm sonra kanamamda oldu beta hcg sonradan bir arttı şimdi 5 aylık kucağında bebegi dusecekse kendi düşsün o zaman dedim kürtaj olmak istemedim hadi canlanirda ben kiyarsam yavruma :KK43:
Brkle guzelim Rabbimin mucizesi tukenmez
Gunaydinn kizlarr benim gibi sanki adet olacakmis gibii kasik agrisi ceken var mi benim kasik agrilarimm var sizdede oluyor mu?
Olur bunlar normal
Çarşamba günü kalp atışını duyacağız Allah ın izniyle kızlar çok heyecanlıyım :-)
Bende:KK200:
Günaydın benim lekelenmem kan rengine döndü...sanırım ben yine mart annesi olamıcam...gecen senede 6 agustosta 10 haftalık düsük artı kürtaj olmustum gecen yilda mart annesi hayallerime veda etmistim..bu senede sonuc ayni...2 gundur sizlerle olmak güzeldi...
Gecmis olsun Rabbim yeniden saglicakla nasip etsin
Merhaba arkadaşlar. Maalesef ben de aranızdan ayrılıyorum. Bayramda kanamalarım başladı ve Çarşamba günü düşük yaptım. Kısmet böyleymiş. Hepinize sağlıklı, mutlu hamilelikler diliyorum.
Rabbim saglicakla nasip etsin gecmis olsun
Saglikli olmayan bebekler dusuo bunu unutmayin

Kızlar Çarşamba günü bizde kalp atışı duymak için gittik tatildeydik kendi doktorum gitme demişti başka doktora ama dayanamadık gittik sat 31 Mayıs 7+3 dedi kese 29 mm bebek görülmüyor boş gebelik gibi dedi sonra ultrasonografi ye gönderdi ordada doktor da yolk saç oluşmuş 6+3 kese de 25 mm bir hafta daha bekleyelim bazen geç görülüyor dedi sonucu diğer doktora gösterdim bana göre kesin boş gebelik dedi ama bekleyelim bir hafta daha dedi. Kendi doktoruma henüz gitmedim haftaya gidicem inş. Yolk saç olduğu halde boş gebelik olur mu ki doktor moralimi çok bozdu ilk gebeligim o yüzden çok korkuyorum:KK43:(

Merhaba arkadaşlar. Maalesef ben de aranızdan ayrılıyorum. Bayramda kanamalarım başladı ve Çarşamba günü düşük yaptım. Kısmet böyleymiş. Hepinize sağlıklı, mutlu hamilelikler diliyorum.

geçmiş olsun canım. RAbbim en yakın zamanda sağlıklısını ve tekrar hamileliğini nasip etsin..

Kızlar Çarşamba günü bizde kalp atışı duymak için gittik tatildeydik kendi doktorum gitme demişti başka doktora ama dayanamadık gittik sat 31 Mayıs 7+3 dedi kese 29 mm bebek görülmüyor boş gebelik gibi dedi sonra ultrasonografi ye gönderdi ordada doktor da yolk saç oluşmuş 6+3 kese de 25 mm bir hafta daha bekleyelim bazen geç görülüyor dedi sonucu diğer doktora gösterdim bana göre kesin boş gebelik dedi ama bekleyelim bir hafta daha dedi. Kendi doktoruma henüz gitmedim haftaya gidicem inş. Yolk saç olduğu halde boş gebelik olur mu ki doktor moralimi çok bozdu ilk gebeligim o yüzden çok korkuyorum:KK43:(

tatlım yolk sac oluşması boş gebelik olmadığını gösterir. ancak embriyo oluşmayabiliyormuş. o da boş gebelik demek deil dediğim gibi. neyse ama 2 dr da birbirinden farklı tarih vermiş bence en iyisini seni ilk gören dr bilir. tedirgin olma kendi dr la bir görüş ama benimde önce yolk sac göründü sonra bebeği gördük hatta dr umda beklicez bir hafta her iki durumada hazır ol dedi yai genelde olumsuz konuşuyorlar bu da çok normal.

Olmaz guzelim merak etme önce kese i gördüm sonra yolk sac sonra embrio ve simdi kalb atsini bekliyorum gittigimde 7+3 olacak insAllah

X